Şimdi Ara

Türksat HD'siz Lig Tv Yayını Berbat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türksatta bulunan normal Lig Tv kanalının yayın kalitesi bende çok düşük. Diğer arkadaşlarda da bu böyle mi?

Türksat HD Paketinde Lig Tv'nin HD'si yok, Lig Tv HD için aylık 15 TL artı para istiyorlar.

Ben artık HD kanal satmak için normal Lig Tv kanalının yayın kalitesinin düşük olduğunu düşünüyorum.

Görüntü resmen çamur gibi. Diğer kanalların HD'siz yayını tatmin ediciyken, Lig TV'ninki çamur gibi.

• Almayın kardeşim almayın bu 15 lira ayrı istemeleri bildiğiniz soygun millet ultra hd ye geçti bu adiler hd ye extra 15 tl istiyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özellikle kötü yapıyorlar yayın kalitesini.15 tl daha verip hd alalım diye.
    normalde sd yayında o kadar kötü değildi.
    dini imanı para bunların
  • Ne güzel soyuyorlar sizi. Almayın kardeşim almayın. Kimse almasın bakıyım ne oluyor Yiyosa bedava yapmasınlar..
  • İptal edin iptal gerekçesi olarakta aynen bunları söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Ne güzel soyuyorlar sizi. Almayın kardeşim almayın. Kimse almasın bakıyım ne oluyor Yiyosa bedava yapmasınlar..

Olur mu öyle şey aaa.Adamlar fanatik maç izlemden duramıyorlar..Hd yayına ekstra 15 tl almak nedir ya..Bu resmen soygunculuktur..Almayın beylerr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıldır Turksat üzerinden LigTv izliyorum. Kampanyayla ayda 29 TL'ye abone olduğum LigTv arka arkaya her yıl zamlarla bu sezon aylık 49 TL'ye ulaştı.

Resmen fahiş fiyat.
    Turksat üzerindeki aboneleri ben de dahil enayi yerine koyuyorlar resmen. Çamur gibi bir yayına ayda 49 TL vermek acayip koyuyor.
    Neyseki 3 Nisan'da taahhutum sona erecek ve iptal ettireceğim.

Önümüzdeki sezon DigiturkPlay almayı düşünüyorum. Aynı yayını böylece yarı yarıya daha az maliyetle izleyebilirim nasılsa.
  • Ben zaten almadım. Çünkü göz göre göre enayi yerine konuluyorum. HD Paket satıyorlar aylık 5 TL'ye ama ne hikmetse içinde Lig Tv HD yok.

Önceden Lig Tv'nin HD'siz yayını bu kadar kötü değildi, Lig TV HD çıktı çıkalı normal yayın berbat oldu. Maç izlemeye gelenler senin alıcıda veya TV'de sorun mu var diye soruyorlar. Ama sorun yok çünkü HD'siz diğer kanallar gayet tatmin edici kalitede yayın yapıyorken, Lig TV'nin HD'siz kanalı gerçekten çamur gibi.

Foto çekip atacaktım buraya ama çektiğim fotoda durum pek fazla belli olmuyor.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.