Şimdi Ara

kombi ustaları lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evimde hem merkezi sistem hem bosch marka kombi var hafta sonu merkezi sistemi yaktım kombinin vanalarını kapatıp, ancak daha sonra kombiye geçmem gerekti, bu sefer merkezi sistemin vanalarını kapattım, ancak peteklerdeki su soğumadan kombinin vanalarını açtım, hemen aklım başıma geldi, 10-15 saniye sonra vanayı hemen kapattım, kombiye bir zararı olmuşmudur bu hatamın, :(

• idevrim İ kullanıcısına yanıt
    Zarar gelmez.
  • Oh be biraz rahatladım tşk zebza..
  • Nasıl Olsa o suyu ısıtacağı için sıkıntı olmaz.
  • Çok teşekkür ederim cevaplarınız için Allah razı olsun..
  • Merhaba
    Acil yardima ihtiyacm var. Kombim balkonda bir haftadir evde yokum malum havalarda cok soguk. Dun eve geldim fakat sicak su hala akmiuor. Kalorifer petekleri isiniyo ama sicak su akmiyo. 10- 11 derecenin ustune cikmiyo. Ne yapmaliyim??? Acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebrar133

Merhaba
    Acil yardima ihtiyacm var. Kombim balkonda bir haftadir evde yokum malum havalarda cok soguk. Dun eve geldim fakat sicak su hala akmiuor. Kalorifer petekleri isiniyo ama sicak su akmiyo. 10- 11 derecenin ustune cikmiyo. Ne yapmaliyim??? Acil

Sıcak su akmıyor derken derecenin yükselmemesinden bahsediyorsunuz sanırım. Öncelikle kombi ve modelini söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.
  • kombi ustası değilim ama benzer durum balıma geldi nette araştırırken servisimo.com diye bi siteye denk geldim ordan bi usta bulup çağırdım. Cüzi bir fiyata sorunumu halletti saolsun
  • Ilk olabilecekler soguk su giris vanasi civarinda donma vardir. Sicak su muslugundan hic su gelmez.
    Su geliyor fakat isinmiyorsa turbin ntc veya belki plaka esanjorde sorun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.