Şimdi Ara

ÇAMAŞIR MAKİNALARININ TEŞHİR VEYA SIFIR OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
1
Favori
6.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gelecek hafta hayırlısıyla yeni bir çamaşır ve bir kurutma makinası alacağım. Nereye gitsem teşhir ürünlerin, sıfır olarak satıldığından bahsedince insanlar, içimde bir şüphe oldu. Siemens'in çağrı merkezini ve teknik servisini aradım ancak hiç bir bilgi vermediler. Başka bir bayiiye sorduğumda anlayamazsınız, sıfırmış gibi paketlerler diyor. Bu konuda tecrübesi olan insanların yorumlarına ihtiyacım var çünkü eminim bu konu çoğu kişiye yardımcı olacaktır.

Sizden ricam aşağıdaki soruya cevap vermeniz:

• Teşhir bir çamaşır/kurutma makinası nasıl anlaşılır? Çamaşır/kurutma makinasının sıfır/açılmamış olduğunu nasıl anlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LadyPriest -- 21 Şubat 2015; 16:19:34 >

• ANLAMAK İÇİN AMBALAJI EVDE AÇTIRIN MUHAKKAK VE MAKİNENİN İÇİNDE NEM OLMASI HAFİF ISLAK OLMASI LAZIM SIFIR ÜRÜNLER FABRİKADAN DENENEREK gelir bunun içinde ıslak olur siemensin ürünlerini ceva dağıtım firması dağıtır.ambalajın etrafına bakın eğer bantlanmışsa teşhir ürünüdür.bazen kargocular kapıda değil araçta açtık getirdik diyor bunun nedenide teşhir olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyPriest

Merhaba,

Gelecek hafta hayırlısıyla yeni bir çamaşır ve bir kurutma makinası alacağım. Nereye gitsem teşhir ürünlerin, sıfır olarak satıldığından bahsedince insanlar, içimde bir şüphe oldu. Siemens'in çağrı merkezini ve teknik servisini aradım ancak hiç bir bilgi vermediler. Başka bir bayiiye sorduğumda anlayamazsınız, sıfırmış gibi paketlerler diyor. Bu konuda tecrübesi olan insanların yorumlarına ihtiyacım var çünkü eminim bu konu çoğu kişiye yardımcı olacaktır.

Sizden ricam aşağıdaki soruya cevap vermeniz:

• Teşhir bir çamaşır/kurutma makinası nasıl anlaşılır? Çamaşır/kurutma makinasının sıfır/açılmamış olduğunu nasıl anlayabilirim?

Çamaşır ve kurutma makineleri köpük ve kartonun şeffaf folyo ile sarılması yöntemiyle paketlendiği için önceden açılıp açılmadığı çok kolay anlaşılır. Eğer naylon yırtıldıysa koli bandıyla tutturulabilir ancak.

İkincil olarak üretim tarihine bakabilirsiniz. Bosch/Siemens alacaksanız bayiden Ceva Lojistik ile teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu ürünler bayi deposundan değil, direkt merkez depodan çıkarak evinize teslim edilir.

Ürünün seri numarasından önceden montaj veya tamirat işlemi görüp görmediği kayıt altına alınır. Yetkili servisten bilgi talep edebilirsiniz.

• Atık su hortumu ucuna bakarak bile anlaşılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Ürünler geldiğinde fotoğraflarını sizinle de paylaşacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.