Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.231
Cevap
118
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta sonu opmar optikten alman malı rodenstock 3244 marka gözlüğü 200 tlye aldım arkadaşlar indirimdeymiş(falan filan:), satıcının anlattığına göre ray ban nın gözlük camını bu şirket yapıyomuş, 440 uv , güneş ışınlarını neredeyse tamamen engelliyo, mağazada rayban gölüklerle biraz karşılaştırma yaptım deneyerek, gözlük camı gerçekten daha kaliteli geldi bana, türkiyede sanırım sadece opmar optikte satılıyor, mağazaya olan güvenimden dolayı satın aldım, bakalım ilerleyen günlerde anlaşılır kalitesii:)))

http://www.ebay.com/itm/RODENSTOCK-R-3244-B-BD-58-16-135-ORIGINAL-SUNGLASSES-/121448980780

• PRADA 51OS DHG 5W1 ve RAYBAN 4181 icin takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qartan

Hafta sonu opmar optikten alman malı rodenstock 3244 marka gözlüğü 200 tlye aldım arkadaşlar indirimdeymiş(falan filan:), satıcının anlattığına göre ray ban nın gözlük camını bu şirket yapıyomuş, 440 uv , güneş ışınlarını neredeyse tamamen engelliyo, mağazada rayban gölüklerle biraz karşılaştırma yaptım deneyerek, gözlük camı gerçekten daha kaliteli geldi bana, türkiyede sanırım sadece opmar optikte satılıyor, mağazaya olan güvenimden dolayı satın aldım, bakalım ilerleyen günlerde anlaşılır kalitesii:)))

http://www.ebay.com/itm/RODENSTOCK-R-3244-B-BD-58-16-135-ORIGINAL-SUNGLASSES-/121448980780

Rodenstock'ı fotoğrafçılıkta lenslerde kullanırız. Çok kıymetli filtreleri vardır.. Bence çok iyi bir gözlük almışsınız.. Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: biologist

kardeş rayban RB4179 model gözlüğü trendyoldan aldım. garanti belgesi, kutusu, kılıfı ve silme bezi ile birlikte geldi. gözlüğü inceledim bana sahte gibi gelmedi ama içime bir kurt düşürdün.

Garanti belgesinde ithalatci luxottica yaziyor mu? Firma kasesi var mi? Bunlar varsa orjinaldir yoksa ???

• Geçen yaz silhouette gözlüğü arabadan yürüttüler
    Benim gibi gözlük takmayı sevmiyorsanız hafif ve dayanıklı bir gözlük istiyorsanız silhouette tam biçilmiş kaftan fiyatları da iyi bir indirim yakalarsanız makul ve mantıklı hala gelebiliyor ama artık gözlükçüler %70 indirim e silhouette yi dahil etmiyorlar
  • Bende gireyim bu olaya bu sene. Fırsat çıkarsa değerlendirmek gerek
  • okanabim O kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim kardeşim, daha önce duymadığım bir marka olduğu için aklımda soru işaretleri vardı, açıklaman iyi oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qartan

Tşk ederim kardeşim, daha önce duymadığım bir marka olduğu için aklımda soru işaretleri vardı, açıklaman iyi oldu..

Haberiniz olsun giottos schnaider b w heliopan hoya zeiss marumi bunlarda filtre markalarıdır.. .

• Rubenis 421k nasil? Kargoyla 30 a falan geliyor alinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Rubenis 421k nasil? Kargoyla 30 a falan geliyor alinir mi?

Alınmaz. Biraz bütçeyi arttırmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Niye alinmaz? 195 den 24 e dusttu falan yaziyor :/

Biraz aettirmak yetmiyorki cok pahli bu zikkimlarda, sanki çıplak gosteriyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Niye alinmaz? 195 den 24 e dusttu falan yaziyor :/

Biraz aettirmak yetmiyorki cok pahli bu zikkimlarda, sanki çıplak gosteriyor

O gözlük ne zaman 195TL'ye satılmış?

25-30 lira zaten gerçek fiyatları.

En azından 150-200TL'yi gözden çıkarmak lazım. Bir de polarize takıntısına girmemek lazım; yani polarizeden önce cam kalitesi daha önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: disparity

sormayın ahbaplar yazın arabayı satarken katlanır rayban kaybettim 300 vermiştim.

[simage]https://store.donanimhaber.com/a3/9e/0a/a39e0ab5707143aa7b3c036a727af95c.jpg[simage]

Katlanır Ray-Ban 300 Lira çok iyi fiyat'a almışsınız bir türlü denk getiremedim boşuna 400 Lira'da vermek istemiyorum zamanında çok düşmüştü bu gözlükler Morhipo'da tam yaz bitiminde alsaydım diyorum şimdi uyguna bulamıyorum.

Edit: Yer kaplamasın diye fotoğrafı sildim.

Edit2: Ayrıca Modagram'da güneş gözlüğü 30 TL indirimli alabilirsiniz Pepsi kampanyası diye bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 4 Mart 2015; 22:14:58 >

• Arkadaşlar acil bir güneş gözlüğüne ihtiyacım var. Bu Aston Martin için ne dersiniz? Dandiğin iyisi gibi bir izlenim verdi bana ama?
    http://www.hepsiburada.com/liste/aston-martin-amr-287-03-57-erkek-gunes-gozlugu/productDetails.aspx?productId=safoamr2870357&categoryId=1123164
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Orijinalden alıntı: disparity

sormayın ahbaplar yazın arabayı satarken katlanır rayban kaybettim 300 vermiştim.

[simage]http://www.shiraz-glasses.ir/images/stories/virtuemart/product/ray_ban_6o158_1346747764.jpg[simage]

Katlanır Ray-Ban 300 Lira çok iyi fiyat'a almışsınız bir türlü denk getiremedim boşuna 400 Lira'da vermek istemiyorum zamanında çok düşmüştü bu gözlükler Morhipo'da tam yaz bitiminde alsaydım diyorum şimdi uyguna bulamıyorum.

Edit: Yer kaplamasın diye fotoğrafı sildim.

Edit2: Ayrıca Modagram'da güneş gözlüğü 30 TL indirimli alabilirsiniz Pepsi kampanyası diye bakabilirsiniz.

amerikadan direk arkadaşım getirmişti.kıyamıyordum kullanmaya valla.hatta amerikadan alırken cam seçeneğini koyu yeşil homojeniyle değiltirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Arkadaşlar acil bir güneş gözlüğüne ihtiyacım var. Bu Aston Martin için ne dersiniz? Dandiğin iyisi gibi bir izlenim verdi bana ama?
    http://www.hepsiburada.com/liste/aston-martin-amr-287-03-57-erkek-gunes-gozlugu/productDetails.aspx?productId=safoamr2870357&categoryId=1123164

Hiçbir zaman ilk fiyatlarına satılmıyor o gözlükler. 100TL civarı genelde. Kalitesini bilmiyorum ama 400-500 liralık gözlüklere göre kötüdür.

• Tabii ki biliyorum zaten hemen hemen bu fiyatlardan satıldığını. Kısa süre içinde uygun bir çözüm bulmak amacım. Zira gözlük kampanyası görünmüyor ufukta sezon da açılırken. Derdim gözüm bozulmasın, güneşten korusun.
  • Arkadaşlar Ray-Ban Clubmaster modeli sizce nasıl? Görüşünü çok beğeniyorum ama 450 lira da bütçemi aşıyor internette de 300-350 lira arası gözüküyor n11 vb. ama ilk defa alacağım için güvenemiyorum yakışoış yakışmaacağı konusunda,ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasMotiv -- 5 Mart 2015; 0:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Tabii ki biliyorum zaten hemen hemen bu fiyatlardan satıldığını. Kısa süre içinde uygun bir çözüm bulmak amacım. Zira gözlük kampanyası görünmüyor ufukta sezon da açılırken. Derdim gözüm bozulmasın, güneşten korusun.

Fazla bilgim yok. Fiyat yanılgısına kapılmayın diye yazdım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.