Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.231
Cevap
118
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim gözler bozuk numaralı güneß gözlükleri oluyormuş nasıl oluypr biliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremak35 K kullanıcısına yanıt
    Gözlükçüye gidip belirtince onlar yardımcı oluyor. Numaralı güneş gözlüğü de alınabiliyor yani
  • vitriol23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum son olarak ben seneye cizdire bilirim gözlerimi numarasıza acaba çevriliyor mu

• keremak35 K kullanıcısına yanıt
    Camı değiştirirsin ancak yine yüksek ücret ödemen gerekebilir..
  • Bu sene lazım. Takip.
  • Takibe alalım.
  • takibe devam
  • Yerimizi alalım
  • 2 gün önce hepsiburada.com'dan puma gozluk almıstım 25tl hediye cekim vardı kargo dahil 110 liraya geldi ancak begenmedım taksıtlı aldıgıma iadesiyle de hiç ugrasmak istemedim guzel indirim olursa baska gozluk alırım takip
  • http://www.n11.com/ray-ban-rb-3025-00240-58-14-2n-gunes-gozlugu-P21896738
    güneşgözlügümerkezi diye bi satıcı var aceba nasıl orjinalmidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

http://www.n11.com/ray-ban-rb-3025-00240-58-14-2n-gunes-gozlugu-P21896738
    güneşgözlügümerkezi diye bi satıcı var aceba nasıl orjinalmidir.

EKARTMAN numarası 58 dikkat edin aman :D
  • takip +1
  • güzel bir fırsat geleceğini pek zannetmiyorum ama yine de takip edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremak35

Beyler benim gözler bozuk numaralı güneß gözlükleri oluyormuş nasıl oluypr biliyormusunuz

Güneş gözlüğü satın alıyorsun ve aynı yerde numaralı cam takmalarını istiyorsun oluyor.Lakin her çerçeveye numaralı cam olmuyor.Numaralı camın maliyeti güneş gözlüğüne ekleniyor.Güneş gözlüğünün camları elinde kalıyor.

Sana tavsiyem kaliteli bir taklit çerçeve al ona numaralı cam taktır.
  • En son avmlerde arkadaşa rayban baktığımızda çok tutulan çerçevesiz modeli camı böyle koyudan açığa doğru .. 320ye aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Beyler benim gözler bozuk numaralı güneß gözlükleri oluyormuş nasıl oluypr biliyormusunuz

Güneş gözlüğü satın alıyorsun ve aynı yerde numaralı cam takmalarını istiyorsun oluyor.Lakin her çerçeveye numaralı cam olmuyor.Numaralı camın maliyeti güneş gözlüğüne ekleniyor.Güneş gözlüğünün camları elinde kalıyor.

Battım desene 400 tl var yeter mi

• arkadaşlar
    rayban - oakley - prada - e.armani - g.armani - burberry - persol - vogue vs..
    bu markaların gözlüklerini dünyada Luxottica firması satıyor. Türkiye 'ye bu marka gözlükleri getirip satan ve satış sonrası teknik servis veren firma Luxottica dır.
    Luxottica markalarını her optik firmasına vermiyor ne yazıkki bazı kriterler istiyor ve her gözlükçüde bu kriterleri karşılayamayıp alternatif çözümler üretiyor. (sahte yada paralel ithalat ürünleri) Yine luxottica ürünlerini trendyol, n11 vs internet sitelerine vermemektedir. internet sitelerinde satılan özellikle Ray Ban güneş gözlükleri büyük ihtimal sahtedir küçük ihtimallede paralel ithalattır. samsung markasından örnek vermek gerekirse luxottica = samsung türkiye diğer internet sitesinden alıp orjinal diye adlandırdığınız ürünler evet orjinal olabilir ama luxottica garantisi altında değildir ve arızalanması durumunda garantiden işinizi halledecek muhattap bulamazsınız. (bu arada genel olarak gözlüklerde müşteri memnuniyet bazında garanti üst seviyededir. bir çok durumda garantiye girmeyecek olsa bile garantiden iş çözülür)
    Magrabi optik (arap firmasıdır ve arap ülkelerinde luxottica distiribütörlüğünü de yaparlar) türkiye ye bir hışımla girip gözlükçülerin bile alamadığı fiyatlara son kullanıcıya gözlük satmışlardır. ama bildiğim kadarıyla mağazaları iyi işelememektedir yakında türkiyeden giderler diye öngörüyorum.(onlar artık kampanya yapmayacaktır)
    Bu bağlamda luxottica nın markalarını büyük indirim olacak diye beklemeyin boşuna rayban falan alacaksanız gidin alın ucuza bulduğunuz muhtemelen sahtedir. sahte ürün olmaması için size güven veren optik mağazalarını tercih edin ve gözlüğünüzün yanında verilen garanti belgesi üzerinde ithalatçı firma: Luxottica gözlük .. yazısını görün.
    Bu arada atasundan da bahseden olmuş atasun raybanların satış fiyatlarına %15-20 ekleyip %35 indirim yaparak sanki çok indirim yapıyormuş havası veriyor normal bir gözlükçü liste fiyatından satacağı için max %20-25 indirim yapabilir bu da size az gelebilir bu aldatmacaya da gelmeyin. liste satış fiyatları için:http://www.ray-ban.com/turkey
    bu arada aston martin exess dahil italyan markası değildir. aston martin gözlükleri aydın optik exess i de haim kohen isimli türkiyede yaşan yahudi bir insan getirmektedir. bu ve bunun gibi isimleri az duyulmuş gözlükleride aynı fiyatlara gözlükçülerden alabilirsiniz.
    70küsür liraya gördüğünüz aston martinler tahminen 3-4 yıl öncenin gözlükleridir. 50tl altına bulduklarınızda 5 sene ve öncesinin satılmayan elde kalan ve toptancı firmalar tarafından ucuza elden çıkarılıp bunları alanlarında internet üzerinden pazarladığı ürünlerdir. kötü demiyorum neyin ne olduğunu bilin istiyorum
    :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Battım desene 400 tl var yeter mi

Hocam afrikalılardan 15 tl ye al bir çerceve, çamlarını at,gözlükçüye git 50 tl den başlayan fiyatlarla numaralı cam taktır.

• quote:

Teşekkür ederim dostum son olarak ben seneye cizdire bilirim gözlerimi numarasıza acaba çevriliyor mu

Ben aldim astigmat icin cok rahat oluyor tavsiye ederim.

Hatta eski gunes gozlugum vardi cizikleride vardi onun cercevesini verdim cam yaptilar.polarize falan gayet rahat .

• 10 mesajın 6'sı takip, yerimizi alalım yine. Buton kullanın, favorilere ekleyin, sık kullanılanlara alın hiç olmadı mesaj yazıp silin ki konu gereksiz uzamasın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.