Şimdi Ara

HTC M9 One Plus modelinin sinyallerini verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC M9 One Plus modelinin sinyallerini verdi

Şirket geçtiğimiz günlerde yeni HTC One modelinin geleceğini doğrulamıştı. 1 Mart Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak ürünün bir süredir sızıntıları da görülmeye başlamıştı. Ancak HTC twitter adresinden bu kez ilginç bir ipucu paylaştı.

HTC M9 One Plus modelinin sinyallerini verdi

Şirketin Mobil Dünya Kongresi kapsamında tabi ki yalnızca tek bir model tanıtması beklenmiyor, yeni tablet ve akıllı saat ile birlikte birden fazla akıllı telefon tanıtılacağı düşünülüyor. Twitter üzerinden paylaşılan yeni ipucunda ise kullanıcılardan boşlukları doldurarak ürünü tahmine etmeleri bekleniyor. Büyük bir cihazın geleceğini söyleyen tweette ilk olarak akıllara yeni tablet gelse de boşluklardaki [Matematik Terimi] kısmı M9 One Plus modeline işaret ediyor. Yeni M9'un da 5.1 inç ekran ile kastedilenin dışında olduğunu söyleyebiliriz, M9 One Plus ise şimdilik ipuçlarına en yakın olanı. 

M9 One Plus'ın beklenen özellikleri ise 5.5 inç 2K ekran, Snapdragon 810 yonga seti, 3 GB sistem belleği, parmak okuyucu sensör ve çift kamera şeklinde. 

• bakalım beklemedeyiz martda ak- kara belli olcak :) samsung tarafıda heycanladırıyor beni

• Biz halen m7 de 5.0 bekleyelim hani verilen sözler.

• O samsungvari tuş olacaksa parmak izi diye hiç gelmesin bide sızdırılan renderlerde o lanet siyah çerçeve yine ekranı 5.5inch iken 5.0a düşürdüğü görüldü o çerçeve olacaksa hiç hiç gelmesin. M9 temiz tasarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k ekran olayına girmeseler iyiydi.

• 5.5 ekrana Htc çerçevesi eklenirse taşınması sıkıntılı bir cihaz olacak.

• HTC Desire One M9 Plus da isteriz. Samsung'un orta segmenti gibi telefonun modelini söyleyene kadar yarım saat geçecek HTC'de de. Apple gibi, Sony gibi basit yap işte.

• Bence s810 lu, 2k ekranlı, alüminyum kasalı bir one max modeli gelse ( öyle çok tasarım için arge yapmasına da gerek yok bence ilk nesil one max in aynı kasasına donanımı güncellesin yeter de artar ) güzel olur. En azından benim gibi hem büyük ekranlı telefon sevip hemde samsungtan pek haz etmeyen insanlar için ilaç olur :)

• Bence yanlış vakitte çıkartıyorlar. Samdung gündemi çok güzel oyaladı ve kendine çevirdi ama bu sırada beklentileri de çok yükseltti. Umarım bu beklentileri gerçekten karşılayabilirler.

• ne sinyalmış be kardeş, ver ver şu sinyaller bitmedi:-)

• 6" gelirse şaşırmam
  • 2K ekranla gelmezse süper olur

• Mate 7 gibi bir tasarıma hızlı şarj özelliğini eklerlerse tabi o sıkıcı arayüzede el atarlarsa neden alınmasın...
  • Ben compact yada mini modeli merak ediyorum

• Htc m9 plusun sinyalini verdi Snapdragon 820 duyuruldu :DD bunun sonu yok m10 beklemedeyim..

• Full hd neyinize yetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bestofMd

Full hd neyinize yetmiyor

Full HD laptop modelinden çok full hd akıllı telefon modeli var ya piyasada, ufacık ekranlara 1080p bile fazlayken 2K panel koymak hangi akla hizmettir anlayamıyorum..
  • Burada HTC'den bahsediyoruz, umarım güzel bir şeyle gelirler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.