Şimdi Ara

Clone Camera İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Clone Camera ile fotoğraf çekmek artık daha eğlenceli. Bu uygulama ile kendinizi veya arkadaşlarınızı aynı kare içerisinde çoğaltarak, komik resimler elde edebilirsiniz.

• Alem adamsın.

• :) güzel olmuş 2 tane berkan sezer ile pardon mahmut tuncerdi biri :)

• helal olsun bu adama, ücret alıyormu almıyormu bilmem ama bugüne kadar ücret alarak program incelemesini eline yüzüne bulaştırmış editörler birazcık olsun bu işi öğrenir umarım.

• mendili unutmuşsun abi :D

• Valla ben Berkan abinin incelemelerini çok seviyorum,ses tonu olsun anlatışı olsun mükemmel :)

• İnceleme çok güzel olmuş.Elinize sağlık.
    Halihazırda sıklıkla kullandığım bir uygulamadır.Çok güzel kareler ortaya çıkarabilirsiniz.
    Eskiden androşd markette de ücretli idi.Yanlış hatırlamıyorsam 2.99 tl. falandı.Şİmdi ücretsiz olmuş iyide olmuş.
    Yanlız apple tarafında 4tl üstü satılmasıda ayıp olmuş.Şu apple kullanıcılarını neden bu söğüşlemek istiyorlar anlamış değiilim.
  • Emeğinize sağlık güzel anlatım, güzel çalışma

• Abi her videonda dünya sırlarını açıklayacak mistik olaylardan bahsedecekmişsin gibi hissediyorum bir içim ürpermiyor değil ilk başta

• Haha, çok güldüm çok başarılı olmuş. Orijinal sunum teknikleri kullanarak çok daha ilgi çekici hale getirmiş, app i de lafı çok uzatmadan ve sıkmadan incelenmişsin. Tekrardan tebrikler Berkan Sezer ve Mahmut Tuncer... :D

• ben Berkan abiyi beğeniyorum değişik uygulamalar tanıtıyor

• 5 ay önce çektiğim fotoğrafı atayım dedim beceremedim, url si çıktı sadece. Güzel program.

• Hocam güzel manitalar ayarlacağımız bir uygulama istiyoruz yakında..

Tabi işin şakası bu.. gerçekten güzel uygulama..

Tabi eğer varsa öyle bir uygulama neden olmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_kolay -- 21 Şubat 2015; 9:33:02 >

• Format güzel olmuş tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • progeami indirdim fakat bu video daki gibi olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ehli sünnet TV röportajı gibi olmuş

• Video yapılamadığını başta söylesenize :)

• Abim güzel söylemişsin ama eksiklerin var. resimleri çekerken arka plan sade ise senin dediğin gibi kamerayı oynatabilirsin. Ama arka plan karışık ise senin dediğin gibi olmaz. Çekim esnasında nesne seçilirken arka plan karışır ve istediğin gibi kaliteli bir çekim olmaz. Hattahttp://www.kaydol.com.tr/clone-camera adresinde benim anlatmak istediğim gibi bir çalışma yapılmış. Kamera sabit ve objenin yeri değişiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.