Şimdi Ara

digitürk illegal kullanım suçlaması ile yayınımı kesti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, digitürk standart ev paketi kullanırken telefonuma gelen sms ile aboneliğimin iptal edildiği bilgisi geldi. Konu ile müşteri hizmetlerini aradığımda illegal kullanım yaptığımı söylediler. Böyle bir durum söz konusu bile değil ama derdimi anlatamadım bir türlü. Şu anda yayınım kesik ,büyük ihtimalle mahkemelik olacağız. Böyle bir durum başına gelen oldu ise yardım lütfen

• Sizin kart ile başkası yayın yapmış veyahut kendisi kullanmış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı kimse kullanmadı , kartı kimsenin kullanabileceği bir durum yok
  • Btk dan şikayette bulunun ispatlasinlar o zaman illegal yayin yayin yaptığınızı

• btk ya şikayet ettim sonucu bekliyorum
  • Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama aynı suçlama bana da yapıldı. Yan oda üyeliklerimin fazla olması illegal yayın yaptığım düşüncesini doğurdu sanırım. Konu ile ilgili bir çözüme ulaşabildiniz mi acaba, ne gibi yollar izlediniz?
  • altugfb A kullanıcısına yanıt
    Yan oda kutularınından biri yada birkaçını başka konutta kullanmış olabilir misiniz?

• Aynisi benimde basima geldi maclari internetten yayinladigimi hic bir ispat sunmadan kesdiler bu kaniyada email adresimle ayni olan bir internet sitesinin maclari yayinlamasini gosterdiler 3 ay yayin alamadim ugraslarim sonucunda yayinimi acip kutuyu evime getirip teslim ettiler..

• Beyler hesaplarınız başkaları tarafından çalınmış olabilir.Devir kötü..

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    Evet başka evde kullandım ama kuruluma gelen arkadaşlara da bunu söyleyerek kurdurdum zten. Eğer bana yasak yapamayız deselerdi, yapmazdım. Gördüğüm kadarıyla millet anasına babasına yolluyor kutuyu, İnternetten sportplay gibi bir şey üzerinden yayın yaptığımı anlamışlar göya.

Ben anlamam bile yayın işinden falan, senelerdir digitürk'e üyeyim sırf öyle bir yayın yapmak için insan ayda 400 lira para öder mi?

Bunu nasıl kanıtlayabilirler? Yani benim mi suçsuzluğumu ispat etmem gerekiyor yoksa onların elinde bir kanıt mı olması gerekiyor internetten yayın yaptığıma dair.

Avukatlık olduğumu yetkililerin beni arayacağı söylendi bakalım mahkemede hesaplaşacağız artık ama işin peşini bırakmayacağım ben de onları dava edeceğim beni böyle bir şeyle suçlayabildikleri için.

@Adorer,

Nasıl bir yol izledin dostum neler yapmamızı önerirsin? Sanırım @Bazaar arkadaşla aynı durumdayız.

• altugfb A kullanıcısına yanıt
    Kutu, başka konutta kullanılırken internete ya da telefon hattına takıldı ise anlaşılır. Yoksa anlaşılması imkansız diye biliyorum.

• Arkadaşlar yapmayın sizde. Digiturk'ün yasakladığı şekilde kullanmayın.

Yan oda üyeliği alıpta başka adreste kullanmayı yasaklamış adamlar.

İnadına yapacam kullanıcam derseniz ve bunu anlarlarsa sözleşmenizi koşulsuz tek taraflı fesih ederler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.