Şimdi Ara

Lg G2 Garanti Kapsamına Sokmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonun Stock ROM 4.4.2 Yüklüydü. Bende bir heveslen telefona ROOT atıp TWRP recovery yükledim. Sonrasında Cyanogenmod 12 Android Lollipop 5.0.2'yi kurdum. Şimdi ise telefonuma Stock ROM yüklemek istiyorum. Download moduna alınca Rooted yazıyor. Bide Stock ROM'a LG Flash Tool ile dönmeye çalıştım. %49'da takıldı ve hiç ilerlemedi. Telefonumu nasıl garanti kapsamına sokabilirim ? Ekranda sararma sorunu var garantiye göndermem lazım. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gezer3082

Merhaba arkadaşlar. Telefonun Stock ROM 4.4.2 Yüklüydü. Bende bir heveslen telefona ROOT atıp TWRP recovery yükledim. Sonrasında Cyanogenmod 12 Android Lollipop 5.0.2'yi kurdum. Şimdi ise telefonuma Stock ROM yüklemek istiyorum. Download moduna alınca Rooted yazıyor. Bide Stock ROM'a LG Flash Tool ile dönmeye çalıştım. %49'da takıldı ve hiç ilerlemedi. Telefonumu nasıl garanti kapsamına sokabilirim ? Ekranda sararma sorunu var garantiye göndermem lazım. Teşekkürler.

Kdz'yi cse flash ile flashlayınn veya cihaz d802 tr ise aşağıdaki zipi yükleyin.

https://docs.google.com/uc?id=0B3U72O5ZZ8z-MHJELUNPQTVMRkk&export=download

• Cihaz D802TR olan galiba. Türkiyede bu model satılıyor galiba. Nerden öğrenebilirim modelini ? Bide bu verdiğiniz linkteki dosya TWRP'denmi flashlanıyor ? Garantiyi tekrar geri getirebiliyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Merhaba arkadaşlar. Telefonun Stock ROM 4.4.2 Yüklüydü. Bende bir heveslen telefona ROOT atıp TWRP recovery yükledim. Sonrasında Cyanogenmod 12 Android Lollipop 5.0.2'yi kurdum. Şimdi ise telefonuma Stock ROM yüklemek istiyorum. Download moduna alınca Rooted yazıyor. Bide Stock ROM'a LG Flash Tool ile dönmeye çalıştım. %49'da takıldı ve hiç ilerlemedi. Telefonumu nasıl garanti kapsamına sokabilirim ? Ekranda sararma sorunu var garantiye göndermem lazım. Teşekkürler.

Kdz'yi cse flash ile flashlayınn veya cihaz d802 tr ise aşağıdaki zipi yükleyin.

https://docs.google.com/uc?id=0B3U72O5ZZ8z-MHJELUNPQTVMRkk&export=download

Kardeş cevap alamadım ?

• gezer3082 G kullanıcısına yanıt
    evet. unroot yazar. ota dan da guncellemelerı yapabılırsınız. sıkıntı olmaksızın
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

evet. unroot yazar. ota dan da guncellemelerı yapabılırsınız. sıkıntı olmaksızın

İyide bu TWRP'denmi flashlanıyor ? Flashladıktan sonra TWRP gider mi ? Download mod'da Unroot yazar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezer3082 -- 21 Şubat 2015; 10:00:55 >
  • gezer3082 G kullanıcısına yanıt
    Evet stock recovery olur ve unroot yazar

• quote:

Anladım çok teşekkür ediyorum ve hemen indirip TWRP'den flashlıyorum.

• quote:

quote:

Anladım çok teşekkür ediyorum ve hemen indirip TWRP'den flashlıyorum.

Garantide sorun oldu mu

• Hayır garanti sorunu olmadı. Sattım zaten telefonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayır garanti sorunu olmadı. Sattım zaten telefonu.

Fatura lazim mi garanti için

• Hayır telefonu tek göndermen yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.