Şimdi Ara

ARKADAŞIMDAN HOŞLANIYORUM YARDIM !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abilerim,ablalarım,kardeşlerim bugüne kadar bi çok kız konusu açılmıştır biliyorum ama başka içimi rahatca dökebileceğim bir yer olmadığı için sizle paylaşıyorum bu arada sırf konu açmak için üyelik almış falan demeyin uzun zamandır açmayı düşünordum...

Evet daha fazla uzatmadan konuya giriyim bizim sınımızda bi kız var.İkimizde nakil gelmişiz bu benden bi hafta önce gelmiş okula.Ben bu kızı ilk zamanlar kendini beğenmiş , burnu havada sanıyodum daha sonra tanıştıktan sonra öyle olmadığını anladım.Biyoloji ödevi olduğu günlerde hoca ikimizde nakil geldiğimiz için ikimize diğerlerinden farklı bi ödev vermişti.Bu sayede tanıştık,sonra ödevin fotoğraflarını facebook'tan atmasını söyledim ,o da whatsapp dan atıyim diyip telegon numaradını verdi.Böylece whatsappdan konuşmaya başladık.Konuştukça ben by kızdan hoşlanmaya başladım.Bu arada okuldada baya baya kesişiyoduk.Yani derste benim yakınlarınımda biri konuşuyosa ona bakma bahanesiyle bana bakıyodu,bende zaten bakıyodum kesişiyoduk yani.Bende bunun üzerine hislerimi açıkladım ve ondan hoşlandığımı söyledim (whatsapp dan söyledim ve çok büyük eşşeklik yaptım ).O da bana en yakın arkadaşının da böyle dediğini,yok bi sitede arkadaşınıza hoşlandığınızı söyleyin tepkisini ölçün falan yazdığını ve onu kandırdığımı düşündü (ya da bilerek kandırmaya çalışıyomuşum gibi davrandı bilmiyorum ).Durum böyle...

yorum atan ve okuyan herkese çok teşekkürler

• Kardeş başına büyük dert almışsın, artık bu hatayı düzeltemezsin. Saçmalama normal davran, insanların seni germesine izin verme :D
  • LOL

Bu olay tumblr'dan çıkmıştı sanırım. Milletin işi gücü yok anlaşılan.

Okulda konuşup durumu düzeltmeye çalış artık. Olursa olur, olmazsa olmaz, fazla büyütmeden yoluna devam et bence.

Whatsapp'ten hoşlandığını söylemek nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın yanına git.
    De ki çıkışta seninle çok mühim bi'şey konuşmamız gerek.
    Okulda olmaz de.
    Sonra Bi kafe olur park olur Bi yere gidin.Şunları söyle.
    "Ben eğer birine duygularımı ifade ediyor isem emin ol ki o hislerim ruhunun varlığı kadar gerçektir"
    Bu sözden sonra kız yola gelir.
    Bi dua esirgeme!

• quote:

Orijinalden alıntı: qweonr94

Kardeş başına büyük dert almışsın, artık bu hatayı düzeltemezsin. Saçmalama normal davran, insanların seni germesine izin verme :D

Oradı öyle de kız öyle davranınca bendrn hoşlanıyor diye düşündüm.Zaten daha fazla üstelemem artık arkadaşça takılırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nefarius

LOL

Bu olay tumblr'dan çıkmıştı sanırım. Milletin işi gücü yok anlaşılan.

Okulda konuşup durumu düzeltmeye çalış artık. Olursa olur, olmazsa olmaz, fazla büyütmeden yoluna devam et bence.

Whatsapp'ten hoşlandığını söylemek nedir ya

dediğim gibi bunu whatsappdan söyleyerek çok büyük eşşeklik yaptım.Haklısınız hocam ama kız resmen bana bakmak için afedersiniz bi taraflarını yırtıyodu.Birde ben okulda kızın suratına birdaha bakamam bu unutulana kadar...

of of hocam bide şimdi millete söylerse biterim ben.Sanki kız benim hoşlandığımı biliyomuşta,cevap vermeyi bekliyomuş.

• up

• dünyalıoranhuman kullanıcısına yanıt
    Birader ne yaptın da utanıyosun anlamadım. Git kızla konuş, durumu açıkla. Hisleriniz karşılıklıysa bi şekilse orta yolu bulursunuz diye düşünüyorum. Yok, olmuyorsa da ortamdan uzaklaş, uzatmaya gerek yok.

• bırak bu işleri,dersine çalış
  • Kendini kasmaya gerek yok kız mı yok sana?
  • Başlığı okuyunca hemcinsinden hoşlanıyosun sandım yardım falan yazınca :-)

• Seni üzmemek istemişte olabilir.Bu yüzden işi şakaya almıştır belkide.Kızların ne düşündüğünü anlamak gerçekten zor.
  • Yüz yüze söyleseydin ciddiye alırdı. Olum az cesaretli olun lan mesajla söylemek nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nefarius

Birader ne yaptın da utanıyosun anlamadım. Git kızla konuş, durumu açıkla. Hisleriniz karşılıklıysa bi şekilse orta yolu bulursunuz diye düşünüyorum. Yok, olmuyorsa da ortamdan uzaklaş, uzatmaya gerek yok.

hocam haklısınızda şimdi bu kız hani bilerek kandırmaya çalışıyomuşum gibi davranıyo olabilir.Yani o yüzden biraz çekindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

bırak bu işleri,dersine çalış

orası öylede hocam buda kalp sonuçta aşık oldunmu dersleri düşünemiyosun.Yoksa haklısınız ama net bi cevap almadan kafamı derslere veremem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yağ Deposu

Seni üzmemek istemişte olabilir.Bu yüzden işi şakaya almıştır belkide.Kızların ne düşündüğünü anlamak gerçekten zor.

Kesinlikle haklsınız hocam.Bugün yine okulda o kadar bakıştık hani 4 lü erkek grubu olarak arkada oturuyoruz,onlarla konuşurken bana bakmaya çalışıyo ama böyle de diyo anlamadım bende dediğiniz gibi şakaya da vurmuş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Yüz yüze söyleseydin ciddiye alırdı. Olum az cesaretli olun lan mesajla söylemek nedir ?

haklısınız hocam en büyük yanlışı orda yaptım ama aynı ödevi yapıyoruz beraber yapcağımız için eve davet etmeyi ve herşeyi izah etmeyi düşünüyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kozgavmengen

Kendini kasmaya gerek yok kız mı yok sana?

sağolun hocam olmadı dediğiniz gibi başka denizlere yelken açarız .

• dünyalıoranhuman kullanıcısına yanıt
    Genelleme çok yapmak istemiyorum fakat gerçekten kızlar heleki bizim yaşlarımızda(17-19) daha çok eğlence ve ego tatmini için bizlerle uğraşırlar. Ayrıca kız sana en yakın arkadaşınında böyle yaptıgını söylemiş, senide arkadaşı olarak gördüğünün bi işaretide olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yağ Deposu

Genelleme çok yapmak istemiyorum fakat gerçekten kızlar heleki bizim yaşlarımızda(17-19) daha çok eğlence ve ego tatmini için bizlerle uğraşırlar. Ayrıca kız sana en yakın arkadaşınında böyle yaptıgını söylemiş, senide arkadaşı olarak gördüğünün bi işaretide olabilir

aynen öyle bende öyle düşündüm hocam.Ya bide ben anlamıyorum bu kızın farklı olduğunu düşünüyodum ama ego tatmini de olabilir dediğiniz gibi.Kafam çok karıştı hocam sağolun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.