Şimdi Ara

Türkiyede Bunu tamir edebilecek yokmu yahu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
6.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar radyo ekranı filmden ayrıldı,tamir olurmu yapabilecek arkadaş varmı ?.teşekkürler...

• yok galiba...:(
  • resim gönderebilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pertry

resim gönderebilirmisin?

Ekran filmden ayrıldı ama yapabilen çıkmadı...:( 2004 laguna 2 radyo ve sıcaklık saat göstergesi.
     Türkiyede Bunu tamir edebilecek yokmu yahu ? Türkiyede Bunu tamir edebilecek yokmu yahu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeki74 -- 1 Mart 2015; 0:19:43 >

• Lcd kablolar mı ayrıldı?

Eğer öyle ise yeni lcd alıp deneyin etikette sanırım lcd yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konuya sanki cevap verdim diye hatirliyorum...o flex film ozel bir sistemle yapisiyor..cok ugrasip yollari tuttursaniz bile yapismasi zor..bantla ustten yapistirsaniz bile arac sarsilinca bant atar ekran daki yazilarin bazilari yarim olur..ornegin sifir 4 cizgiden olusuyor..budurumda uc cizgi olur ters c gibi..en iyisi internetten ikinci el gosterge almaniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay_tech

bu konuya sanki cevap verdim diye hatirliyorum...o flex film ozel bir sistemle yapisiyor..cok ugrasip yollari tuttursaniz bile yapismasi zor..bantla ustten yapistirsaniz bile arac sarsilinca bant atar ekran daki yazilarin bazilari yarim olur..ornegin sifir 4 cizgiden olusuyor..budurumda uc cizgi olur ters c gibi..en iyisi internetten ikinci el gosterge almaniz.

bulabilsem çıkma alacağım ama yok.sıkıntılı bir parça...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

Lcd kablolar mı ayrıldı?

Eğer öyle ise yeni lcd alıp deneyin etikette sanırım lcd yazıyor

yeni lcd yi nereden bulabilirim elektronikçilerde yok sanırım ?
  • zeki74 Z kullanıcısına yanıt
    lcd yi bulman zor.sanayi sitelerine gidip cikma falan bakman lazim..bazen perte cikan araclarda da oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi ildesiniz size yardımcı olmaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: why_living

http://www.ebay.com/itm/RENAULT-LAGUNA-2-MEGANE-2-RADIO-DISPLAY-ref-8200290542-ref-1139-/38094161877

bu mudur ?

yurtdışı sitelerde bulabilirsin ?

ebay sitesini didik didik ettim.teşekkürler ama buda değildir.
  • quote:

Hangi ildesiniz size yardımcı olmaya çalışırım

Kocaeli Körfez deyim.
  • Keşke yakın olsaydınız elimden geleni yapardım kopan filmleri iletken boya ile tamir edebiloyorum ama katman sayısı çoğaldıkça olmama imkanı var

• quote:

Keşke yakın olsaydınız elimden geleni yapardım kopan filmleri iletken boya ile tamir edebiloyorum ama katman sayısı çoğaldıkça olmama imkanı var

Düşüncenize teşekkürler,birde telefon tamircilerine soracam,onlar biraz daha ince işlerle uğraşıyor belki yapan çıkar.
  • Telefon tamircilerinde çare aramayın , tamir olabilecek şey tamir olamaz hale getirirsiniz .
    İstanbulda oto sanayi sitelerinde gösterge tamircileri var ,analog digital tüm göstergeleri tamir ediyorlar . olmadı çıkmacıdan ( insafına kalmış ) yarı fiyatına alabilirsiniz .
  • olabilir olmaz diye birşey yok ama biraz ugraştırır vede özel bir madade ile yapıştırılıp özel makineler ile lehimlendigi için kimse uraşmak istemez o yüzden hiç kimse yapmaz olmaz der geçer yani biraz zor açıkçası

• Özel iletken yapıştırıcısı var. ACF diye arat. 200 derecede camı kırmayacak basınçla yapışıyor. Sen yapamazsan bile yapacak birini çevrende bulursun.

ACF film fiyatları link

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: zeki74

arkadaşlar radyo ekranı filmden ayrıldı,tamir olurmu yapabilecek arkadaş varmı ?.teşekkürler...

O panelin yenisini bulmalısın.

O kabloyu trilyonluk robot lehimliyor.

Perpa da tablet, telefon tamircisi var. Eliyle, hava üflemeli ısıtıcı ucuna geniş plaka takarak lehimliyor.

Videodaki alet 20.000$

Geyik yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: goçhisar

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: zeki74

arkadaşlar radyo ekranı filmden ayrıldı,tamir olurmu yapabilecek arkadaş varmı ?.teşekkürler...

O panelin yenisini bulmalısın.

O kabloyu trilyonluk robot lehimliyor.

Perpa da tablet, telefon tamircisi var. Eliyle, hava üflemeli ısıtıcı ucuna geniş plaka takarak lehimliyor.

Videodaki alet 20.000$

Geyik yapma

Perpada iletişime geçebileceğim birisi varmı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.