Şimdi Ara

ASUS ZenFone 5 Batarya Problemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben kendime zenfone 5 Alcam fakat batarya problemi gibi bişiler oluyormuş. Son partilerde böle bi problemler var mı almalımıyım önerir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam şarj problemi ile alakalı bir konu mevcut oradaki bilgilendirmeleri okuyunuz lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_102161900/f_//tm.htm#102185901

Tamamen kullanıma bağlı hocam 1 günü çok rahat kurtarıyoeum bazen 2. güne bile sarkıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ur4nyum

Merhaba arkadaşlar ben kendime zenfone 5 Alcam fakat batarya problemi gibi bişiler oluyormuş. Son partilerde böle bi problemler var mı almalımıyım önerir misiniz ?

Çok abartılan bir sorun bence. Kitkat kullanan çoğu telefonda ortalama ekran kullanım süresi aynı. Hatta bu cihazdan daha pahalı birçok cihazın şarj süreleri daha da kısa ama niyeyse millet diline bir dolamış "şarjı az gidiyor" diye.
    Buyrun dün aldığım kullanım süreleri.
    1 saat Tvyo uygulamasıyla wifi üzerinden Beşiktaş maçını izledim, 1 saat oyun oynadım, 1-1,5 saat kadar da whatsapp, facebook falan kullanmışımdır. Öğlen 12:30 dan gece 01:22 ye kadarki durum bu. Bence gayet yeterli. Cihazımda root var ancak greenify dışında şarja etki edecek bir değişiklik yapmadım.
     ASUS ZenFone 5 Batarya Problemi? ASUS ZenFone 5 Batarya Problemi? ASUS ZenFone 5 Batarya Problemi?

• Aynen millet nedense pahalı olan cihaz daha iyi hissi var biri bi laf atıyor ortaya herkes peşinde. Akıllı telefon sonuçta hunharca kullanırsan dengesiz şarj yaparsan tüm cihazlarda şarj sorunu yaşarsın.
  • Sağolun Arkadaşlar
  • ur4nyum kullanıcısına yanıt
    şarj sorunu diye bahsettiikleri sadece gösterge sorunu %1 e gelip 10 saat kullanmak yani gösterge yazılımında sorun var donanımda sorun yok %1 gelir en fazla 6 saat daha kullanırsın olay bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.