Şimdi Ara

Bellperre'den safir ekranlı ve dokunmatik deri kaplamalı akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bellperre'den safir ekranlı ve dokunmatik deri kaplamalı akıllı telefon

Vertu gibi lüks tüketime yönelik akıllı telefonlar geliştiren Hollandalı üretici Bellperre, safir kristal cam ile kapladığı ve dokunmatik özellikli deri ile geliştirdiği yeni akıllı telefonunu duyurdu.

Bellperre Touch, yine lüks tüketime yönelik bir akıllı telefon olacak. 4.9 inçlik Super AMOLED HD ekrana sahip olan Bellperre Touch, bu denli büyük safir kristal camı büyük hacimlerde tedarik eden ender firmalardan birisi olduğunu belirtiyor.

Modelin diğer bir özelliği de patenti firmaya ait dokunmatik deri kaplama. Ekranın alt kısmına yerleştirilen deri kaplama, çeşitli sensörlerle dokunmatik hale getirilmiş. Menü butonlarının yerini bu deri kaplama alıyor. Firma endüstride bir ilk olarak nitelendiriyor.

Bu özelliklerin dışında aşınmaya dirençli 316L seviyesinde paslanmaz çelik gövde, Buffalo veya Amerikan timsahı derisi dış kaplama, 73 adet renk seçeneği fiyatına katkı yapan faktörlerden.

Modelin donanımı ise mütevazi tutulmuş. Çift çekirdekli 1.5GHz saat hızında çalışan bir işlemci, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, NFC, Bluetooth, LTE, 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 1.9MP çözünürlüğünde ön kamera bunlar arasında. Modelin Buffalo derisi versiyonu 3000$ iken, timsah derisi versiyonu ise 3430$ fiyat etiketine sahip. 

• Bu telefonları alanın aklına şaşarım ya. Zenginlik göstergesi olarak telefon alan herkesin aklına şaşarım. Tamam ben de 2 bin lira verip telefon alıyorum ama hiçbir zaman bununla hava atmadım ve sadece özelliklerini kullanmak için aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lova

Bu telefonları alanın aklına şaşarım ya. Zenginlik göstergesi olarak telefon alan herkesin aklına şaşarım. Tamam ben de 2 bin lira verip telefon alıyorum ama hiçbir zaman bununla hava atmadım ve sadece özelliklerini kullanmak için aldım.

Hangi ozelliklerini? Sms, arama, foto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanında beyin de veriyorlarsa tutabilir.

• Gene baslik hatasimi diye konuyu okudum ada deri kaplama olayi gercekmis..
    monotonlasan akilli telefon pazarinda her kullaniciyi simdilik ilgilendirmesede guzel yenilik..

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

Orijinalden alıntı: Lova

Bu telefonları alanın aklına şaşarım ya. Zenginlik göstergesi olarak telefon alan herkesin aklına şaşarım. Tamam ben de 2 bin lira verip telefon alıyorum ama hiçbir zaman bununla hava atmadım ve sadece özelliklerini kullanmak için aldım.

Hangi ozelliklerini? Sms, arama, foto

Her türlü sosyal uygulamalardan, ofis programlarından tut; internetten dizi izlemeye kadar. Yani tamamen bilgisayarımın yerine kullanıyorum. Tabiki bunları bin liralık telefonla da yapabilirim ama çok daha yavaş ve kasarak.

• Bu ne

• Ekranı kırılacak diye dert olmaz işte. Zengin de olsa ekranım kırılır da bilgilerime erisemem diye dusunebilir insan. İste bunun icin birebir

• Bende gerçekten telefonu gösteriş için alanın aklına şaşarım, ancak bunu gösteriş için alanın aklına daha da çok şaşarım; tipe bak lan!?!?

Bunu alan kişi millete sadece 'olm bunda safir ekran var, arkası timsah derisi, ekranı bile deri lan ehueheuhehu' şeklinde hava atabilir; ki bana biri böyle hava atsa hiç oralı bile olmam, tabi herkes farklı, belki biri bunları duyduğunda ağzının suyu akacak ancak inanın bunun yerine Blackberry Curve bile daha çekici geldi bana

• şu hayvanları rahat bırakın artık ne deri ne kaz tüyü almayın böyle ürünleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.