Şimdi Ara

HTC Butterfly 3 iddiaları gündemde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC Butterfly 3 iddiaları gündemde

Teknoloji dünyası HTC'nin 1 Mart tarihindeki yeni One serisinin lansmanına odaklanmışken, firmanın sonraki iddialı modelleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. One M9 Plus modelinden sonra Butterfly 3 iddiaları gündemde.

HTC'nin yüzünü kara çıkarmayan serisi olarak bilinen Butterfly, geçen yıl sonlarında ikinci nesline kavuşmuştu. Sızıntı kaynağı Upleaks serinin üçüncü neslinin de yolda olduğunu belirtiyor. 

Modelin donanım detayları bilinmiyor ancak ekranının 5.2 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte olacağı ifade ediliyor. Bu da oldukça yüksek bir piksel yoğunluğu anlamına geliyor. 5 inçlik One M9 ve 5.5 inçlik One M9 Plus iddiaları düşünüldüğünde Butterfly 3 modeli araya yerleşecek gibi görünüyor.

Butterfly serisi başarılı satışlar yapmasına rağmen sadece Asya bölgesine sınırlı kaldı ve ülkemize de sadece ilk nesli ulaşabildi. Bu bakımdan Butterfly 3 modelinin Asya bölgesinde kalmaya devam ederek One M9 serisinin satışlarını baltalamaması bekleniyor.

• Tasarım buysa hoparlör çok itici duruyor

• Samsung dan kötü tasarim yapani da gördük basimiza tas yağacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım olmamış
  • M9 un tasarim faciasindan sonra bir yenisi daha mi geliyor? Htc m8 den sonra iyice sacmalamaya basladi tasarim konusunda.

• tasarım bu değildir saçmalamayın HTC asla böyle saçma sapan bi tasarım yapamaz.Lütfen HTCyle Samsungu karıştırmayalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

M9 un tasarim faciasindan sonra bir yenisi daha mi geliyor? Htc m8 den sonra iyice sacmalamaya basladi tasarim konusunda.

Sen de giydirecek yer arıyorsun belli ki arkadaş. m9 tanıtılmadı . Çıkan görseller de , kötü değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

M9 un tasarim faciasindan sonra bir yenisi daha mi geliyor? Htc m8 den sonra iyice sacmalamaya basladi tasarim konusunda.

Sen de giydirecek yer arıyorsun belli ki arkadaş. m9 tanıtılmadı . Çıkan görseller de , kötü değil .

Yahu kime neyi giydireyim Htc dusmanimiyim sanki? zaten M7 kullaniyorum. Htc yi de severim. Bu cihazi almamin tek sebebi tasarimi ve aliminyum govdesi. Neredeyse tum cihazlarin performanslari birbirine benziyor onemli olan tasarimdir ve ben tasarimini begenmedim. isterse snapdrgon 1milyon kullansin, cihazda yapacaklarim degismeyecek, yine tasarimina bakacagim ve almayacagim.

Sizan fotograflara ve Htc den bu tasarimlarin oncesinde gelen aciklamalara bakiyorum ve buyuk ihtimalle bu tasarimla gelecegini tahmin ederek yorum yapiyorum. Ve tasarim kesinlikle igrenc. Size gore guzelse bilemem gider alirsiniz oyleyse. Karsi cikmaktaki amac nedir bunu anlayamadim.

• Kötü tasarım

• Gelsin de böyle gelmesin, ıyk

• Olmamış

• çerçevenin telefonu var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.