Şimdi Ara

Casper sinema servisi 'Ssinema'yı tüm kullanıcılarına 6 ay ücretsiz olarak sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Casper sinema servisi 'Ssinema'yı tüm kullanıcılarına 6 ay ücretsiz olarak sunuyor

Artık teknoloji şirketleri sattıkları ürünler kadar verdikleri hizmetler ile de kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor. Bu konuda yeni bir atılım ise yerli üretici Casper'dan geldi. Türk mühendislerinden oluşan yazılım ekibi Mobiltürk ile geliştirilen yeni sinema hizmeti yalnızca Casper cihazlar sahiplerine hizmet verebiliyor.

Yeni Casper cihazlarda ön yüklü olarak gelen uygulama ilk 6 ay eski ve yeni tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Casper Ssinema hizmeti yerli ve yabancı filmleri Türkçe altyazı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile izleme imkanı sağlayabiliyor. Google Play ve Windows Mağaza'da yer alan uygulama mobil cihazlara, tabletlere ve bilgisayarlara yüklenebiliyor ve tek üyelik ile tüm platformlardan erişim sağlanabiliyor. Kayıt ve daha fazla bilgi almak isteyen Casper kullanıcıları ise www.casper.com.tr/ssinema adresini ziyaret edebilirler.

Google Play Casper Ssinema uygulaması, Windows Mağaza Casper Ssinema uygulaması

• Afedersinizde Casper Teknik Servisini Düzetlmediği Sürece Bir Yere Varamaz

• Casper adını görünce o habere ön yargılı yaklaşıyorum bu arada 2010 yılında casper marka laptopun ön menteşe kısmını yumruk atmak süreti ile kırdım ve servis bunu bedavadan yaptı her ne kadar casper sevmesem de servisine laf ettirmem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr xXx -- 19 Şubat 2015; 12:53:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monster ve victor u da görmek isteriz bu kampanyalarla.

• İğrenç reklamları, casperı inanılmaz antipatik yaptı benim için. Altınla kaplasa almam ürününü.

• Turkcellden telefon alırken 15tl farkla casper vıaT7 almak ıstermısınız dıye sordu. Yanında 500mb ınternet hedıye.. Normalde Casper urun almam ama fıyatı cazıp geldı.. Aldım. Almaz olaydım Oyun yuklerken alet kendını kapadı. Bır daha acılmadı.. Servıse goturdum.. Adam reset attı. Eksı ve acma tusuna aynı anda basılıyormus.. Bılmıyordum, neyse.. Alet kendıne geldı ama 16gb bellek sımdı 9gb goruyor.. Pıl tuketımı berbat. 2 saatte bıtıyor.. Hoporlor sesı cok az.. Kulaklıkla cok ıyı ama. Memnun kaldım. Tablet normal uygulama calıstırırıken Stabıl gıbı gozukuyor. Asırı ısınma sorunu var. En ufak uygulamada neredeyse el yakıyor.. Ilk ve son Casper urun alısım. Bır daha kampanyayla bedava verseler almam. Kullanmam. Bırıne hedıye edıp adamın hevesını kursagında bırakmam o derece bu markaya gıcıgım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 18 Şubat 2015; 22:36:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

Casper adını görünce o habere ön yargılı yaklaşıyorum bu arada 2010 yılında casper marka laptopun ön menteşe kısmını yumruk atmak süreti ile kırdım ve servis bunu bedavadan yaptı her ne kadar casper sevmesem de servisine laf ettirmem...

Hangi servise gittiniz casper servisi gerçekten çok kötü ümraniyedeki etiketi kendisi düştü inanmadılar bana bende zorla yaptırtdım onlara (menteşe sorunu vardı casper ultrabook almıştım 2500 tl vererek 1000 tl daha katıp mac alsaymışım keşke o zaman şimdi yine mac e para dökmezdim )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Casper adını görünce o habere ön yargılı yaklaşıyorum bu arada 2010 yılında casper marka laptopun ön menteşe kısmını yumruk atmak süreti ile kırdım ve servis bunu bedavadan yaptı her ne kadar casper sevmesem de servisine laf ettirmem...

Merhaba,

L3Go ile L3g3nt yi karıştırdınız sanırsam...

Madem konuya dahil ettiniz, kurallar dahilinde isteyen istediğini yazar :)
    Sizin başınıza gelen 100 de 1 ihtimal. Adamlar sizin kırdığınız cihazı neden yapsın ki ?

Teknik servisin iyiliğini güzelliğini tek olay tek şahıs belirlemez.

İyi forumlar.

Benim nickim'e yanlış alıntılama yapmasaydın yazmazdım (^_^)

• quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

quote:

Merhaba,

L3Go ile L3g3nt yi karıştırdınız sanırsam...

Madem konuya dahil ettiniz, kurallar dahilinde isteyen istediğini yazar :)
    Sizin başınıza gelen 100 de 1 ihtimal. Adamlar sizin kırdığınız cihazı neden yapsın ki ?

Teknik servisin iyiliğini güzelliğini tek olay tek şahıs belirlemez.

İyi forumlar.

Benim nickim'e yanlış alıntılama yapmasaydın yazmazdım (^_^)

Yanlış oldu özür dilerim... Bende laptoplarda böyle bi şans var geçen de Lenovo marka laptopun ses giriş jakını kırdım servis bedavaya yaptı

• quote:

Ben yetkili servisinde çalıştım ve merkezden gelen ürünleri görseniz bana hak verirsiniz

• Görüyorum ki git gide toplum casper konusunda bilinçleniyor ve artık bu sahtekarların oyunlarına kanmıyor. Ne mutlu!
  • Özellikle mobil cihazlar için uygulama oluşu güzel olmuş.

• Yeterli krediniz olmadigindan bu servisten yararlanamamaktasiniz, lutfen kredi yukledikten sonra tekrar deneyin.
    Külliyen yalan yok öyle ücretsiz cesper a ulaşmak bile mümkün değil tüm yetkililer diğer abonelere cevap veriyor anonsundan sonra çat kapaniyor mali satana kadar sattiktan sonra yapayalnizsin çakma telefon satan seyyar tayyar bile malinin arkasında yok boyle birşey .....

• [DHVideo=]

• Yaw arkadaşlar bu casper cinema üyeliğini bir türlü yapamadım. Size onay mesajı gelecek diyor onaylıyorum. Hiç bir şey gelmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.