Şimdi Ara

Satılık İlk Sahibinden EDİFİER S550 5+1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    http://www.head-fi.org/products/edifier-usa-s550-5-1-multimedia-audio-speaker-system

EDİFİER S550 5+1 SES SİSTEMİ
    KUTUSU KUTU İÇERİKLERİ HERŞEYİYLE EKSİKSİZ DURMAKTADIR,
    10/9,5 ALACAK TEMİZLİKTE.
    VATAN PC DEN 0 OLARAK ALMIŞTIM,FAKAT TARİH HATIRLAMIYORUM FATURASI DURUYORMU DURMUYORMU ONUDA BİLMİYORUM AMA BÜYÜK İHTİMAL DURUYOR.
    TERTEMİZ DURMAKTADIR.
    SES KALİTE OLARAK MÜKEMMEL Bİ SES SİSTEMİDİR.
    DAHA ÖNCESİNDE Z5500 DE KULLANDIM FAKAT MÜZİK LERDE S550 NİN FARKI Z5500 DEN ÇOK ÇOK İYİ.SESİNİ SON SES AÇTIĞINIZDA BİLE EN UFAK Bİ BOZULMA OLMUYOR BELKİ %7 YADA 10 LUK Bİ BOZULMA BELKİ.
    SİSTEMİMİN ACİLİYETİ YOK,SATILMASADA OLUR.ORTALAMA 1 BUCUK 2 SENE OLMUŞTUR ALALI FAKAT TOPLAMDA 100 SAAT DİNLEMEMİŞİMDİR 2 3 DEFADA SADECE MERAKTAN SON SES AÇIP HEMEN KAPATMIŞIMDIR,İLK AÇTIĞIMDA KOMŞULAR ZİLE BASMIŞLARDI EV TİTRİYOR DİYE :D
    TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.SADECE İSTANBUL İÇİ SATILIK.KARGO ALACAK KİŞİYEDE YÜKLÜ MİKTARDA MASRAF ÇIKARTIR.
    FİYAT İÇİN YORUM YAPMAYALIM ARKADAŞLAR,KİM NE KADARA SATIYOR YADA SATTILARSA BENİ İLGİLENDİRMİYOR,BENİM SİSTEMİMİN EDERİ BUDUR.
    ALACAK OLAN KİŞİ GÖNÜL RAHATLIGIYLA SIFIR SİSTEM ALIYORMUŞ GİBİ ALIP KULLANACAKTIR.

FİYATIM 1400 TL DİR
    http://www.playvision.com.tr/playvision-hda-51a-decoder.php#menu dijital dönüştürücü
    abartmamak kaydı ile fiyatta azda olsa pazarlık mümkündür

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener87 -- 9 Ocak 2018; 13:53:54 >

• S530DW kullandım.

Efsane sistem.Edifier Müzikalite olarak Z906 ve Z5500'den kesinlikle daha iyi.Ancak oyun ve filmde pek tatmin edici değil.S550'de optik çıkış olsa kaçırılmayacak bir sistem aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obscurhomme

S530DW kullandım.

Efsane sistem.Edifier Müzikalite olarak Z906 ve Z5500'den kesinlikle daha iyi.Ancak oyun ve filmde pek tatmin edici değil.S550'de optik çıkış olsa kaçırılmayacak bir sistem aslında.

evet tek bir eksiği optik çıkış olmayışı.
    onun haricinde kalite malzeme olarak kusursuz diyebilirim.
  • fener87 F kullanıcısına yanıt
    ürün hala duruyor mu ?
  • x-mens X kullanıcısına yanıt
    Edifier s550 sahibinden ilan no: 243152646

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkano27 -- 11 Kasım 2015; 15:19:04 >
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.