Şimdi Ara

Kaza Yaptım Seat Leon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün kar yağışından dolayı zincirli kuyu dan e-5 e bağlanan yolda kaza yaptım bariyerlere vurdum aracı.Belediye otobüsü frene bastı bende kacacak yer olmayınca otobüse arkadan girmek yerine bariyerlere doğru kaçtım.

Sağ çamurluk göçük boya hasarı yok.
    Tampon boya hasarlı ama değişmesine ihtiyaç yok gibi duruyor üstten ufak bir kasık atmış yer var.Elimden geldiğince o yolda iyi kurtarmayı başardım otobüsün altına girmektense tercih ettim.

Şimdi görüşlerinizi beklerken tahmini hasar ne kadara tutar ayrıca çamurluğun ezilen yerini servis değiştirir bence uğraşmaz onu vakumlatmak daha hayırlı mı olur ?
    İknici olarak tampon değişir mi ?

Kaza Yaptım Seat Leon
     Kaza Yaptım Seat Leon
     Kaza Yaptım Seat Leon
     Kaza Yaptım Seat Leon Kaza Yaptım Seat Leon Kaza Yaptım Seat Leon

• geçmiş olsun 50+150 tl civarında minimum başlar. endişe edilecek bir şeye benzemiyor.
  • Kasko mini hasardan halleder merak etmeyin.
    Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal şeyler geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun.çok birşey yok.
  • Beyler servis kafayı yedi 4.000 TL fiyat çekti bu kadar yere şaka gibi

Led Farın arka tırnağı kırıkmış bende baktım gözümle çamurluk tampon değişimi istiyorlar şaka gibi bildiğiniz iyi yer varmı istanbulda aracı yapabilecek ?
  • henry_93 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam degiştirip BOYATIP arabanın degerini düşürmeyin gidin bi kaportacıya vakum atsın avuc içi kadar boya yer orası camurlugun cıktıgı yeride yeride cok basit bi şekilde alttaki vidaları gevsetip otuttururlar .tamponada ufak rutus yapsalar halledilir en babası gidecegi 100 tldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Kasko mini hasardan halleder merak etmeyin.
    Geçmiş olsun.

Mini onarima girmez

• auto king mini onarıma girer maksimum 200 tl ye patlar kasko bozdurmanızada gerek kalmaz geçmiş olsun
  • bu havada kışlık lastik kullanmıyorsunuz ve yakından araçları takip ediyorsunuz bu hatanız biraz pahalıya patlamış size. Hasara gelicek olursak tamponun tırnakları kırılmış tekrar yerine takılıp bişeyle tuturulması gerek ama eskisi gibi görünmez biraz açıklık filan kalabilir. Boya gerekebilir bi yere kadar gözünüe batmazsa aynı şekilde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antiseptiq

quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Kasko mini hasardan halleder merak etmeyin.
    Geçmiş olsun.

Mini onarima girmez

Bir hasarın mini onarıma girmedi için çizikle sınırlı kalmasına gerek yok. Daha dün kendi elimle daha beter bir hasarı mini onarıma bıraktım RS firmasında.

Bu kadar küçük bir şey için hiç bir kaliteli sigorta firması uğraşmaz. Bu yüzden Mini onarıma girecektir değerli hocam( altında zarar gören başka bir aksam yoksa)

• kaportacıya git camurlugu cektir onlar hallederler tamponuda boyat tahmını 100-150 4000binde neymiş :D
  • yetkili servis iyi pert dememiş anasını satim.
  • Arkadaşlar fikirleriniz ışığında yola çıkarak yaptım çamurluk vakumlandı ufak bir kaç çizik vardı tampon boyandı led farın onarımı yapıldı klaveyinze sağlık değerli fikirleriniz bana 300 Tl ye halletirdi.
  • ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Hocam yakından takip etmiyordum.Halk otobüsü o cüsse ile ağır ağır iniyordu frene basmadım rolantide yavaş yavaş iniyordum epey mesafe vardı ama nedense adam birden panikleyip durdu ben frene basmış olsaydım zaten daha kötü şeyler olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henry_93

Merhaba Arkadaşlar

Bugün kar yağışından dolayı zincirli kuyu dan e-5 e bağlanan yolda kaza yaptım bariyerlere vurdum aracı.Belediye otobüsü frene bastı bende kacacak yer olmayınca otobüse arkadan girmek yerine bariyerlere doğru kaçtım.

Sağ çamurluk göçük boya hasarı yok.
    Tampon boya hasarlı ama değişmesine ihtiyaç yok gibi duruyor üstten ufak bir kasık atmış yer var.Elimden geldiğince o yolda iyi kurtarmayı başardım otobüsün altına girmektense tercih ettim.

Şimdi görüşlerinizi beklerken tahmini hasar ne kadara tutar ayrıca çamurluğun ezilen yerini servis değiştirir bence uğraşmaz onu vakumlatmak daha hayırlı mı olur ?
    İknici olarak tampon değişir mi ?

Kaza Yaptım Seat Leon
     Kaza Yaptım Seat Leon
     Kaza Yaptım Seat Leon
     Kaza Yaptım Seat Leon Kaza Yaptım Seat Leon Kaza Yaptım Seat Leon

safaköydeki sanayide ucuza yaptırırsın taş çatlasa 500 tl işçilik falan var çünkü boya attır gitsin bişi olmaz

• Geçmiş olsun

• konu sahibi konuyu açıp gitmiş siz hala geçmiş olsun deyip durun adam size cevap vermiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.