Şimdi Ara

MSI GS70 STEHALT PRO 086 DETAYLI ORTAK İNCELEME KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ASUS GL551 ile başlattığım ortak inceleme konularına MSI ile devam ediyorum.

İşim nedeni ile piyasadaki ürünlerin tamamını detaylı inceleme ve kurcalama şansım mevcut. Forumdaki arkadaşlarımızın kendi imkanlarınca ürün incelemeleri yaptığını ve altındaki yorumlarda da herkesin farklı bir konuda soru sorduğunu gördüm ve aklıma şöyle bir fikir geldi. Ürünleri birlikte incelemek. Peki bunu nasıl yapacağız. Siz merak ettiğiniz şeyleri konuya mesaj olarak yazdıktan sonra ( örneğin COD Aadvanced Warfare oyununu Asus G Series G750JS performans karşılaştırması nasıl diye soracaksınız bene her oyunu iki makineyede kurarak aynı ayarlarda oyun içi videosu çekerek konuya ekleyeceğim ) ben o konuda da inceleme yaparak bu mesaja ekleyeceğim böylece sürekli güncellenen ve olabilecek en detaylı inceleme konusuna sahip olacağız. Yani incelemenin ne kadar detaylı olacağı tamamen sizin ne kadar katıldığınızla, ne kadar soru sorduğunuzla alakalı. Burada makineyi kır haricinde her konuda istekte bulunabilirsiniz. Örneğin kasayı aç bi bakalım içi nasıldır nedir ne değildir gibi.

Not : Bu konu yalnızca bu ürünle sınırlı değildir. Dilediğiniz notebook / telefon modeli hakkında özel mesajla istekte bulunabilirsiniz. Mümkün olduğu sürece benzer bir konu o ürün hakkında da açarım.

Ürünün teknik özellikleri ve 3DMark / Unigine Heaven Benchmark test sonuçları ile başlıyorum.

İŞLEMCİ :Intel® Core™ i7-4710HQ 2.5 Ghz (6M Cache, up to 3.5 GHz)
    RAM : 16GB DDR3 1600 MHz. (Max. 16 GB)
    SABİT DİSK : 1.0 TB (7200 RPM) HDD + 128 GB SSD
    İŞLETİM SİSTEMİ : Windows 8.1
    EKRAN KARTI :NVIDIA GeForce GTX 970M 3 GB GDDR5

ASUS G551 JM - DH71 ORTAK İNCELEME KONUSU İÇİN TIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D2K -- 17 Şubat 2015; 18:33:36 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.