Şimdi Ara

OPENSTREETMAP [Navigasyonda farklı bir mecra] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
10.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Garmin Cihazlar için 20.01.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Free maps for Garmin brand GPS devices

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar,

Openstreetmap ile ilgili Türkçe Eğitici Dökümanları rast geldikçe paylaşmaya devam ediyorum.

OSM'de Harita Nasıl Çizilir.
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 04.03.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 24.03.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 22.04.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • OSM Yine farkını kanıtladı.

Yeni açılan İzmit Körfezi Köprüsü; adıyla Osman Gazi Köprüsü OSM Haritalara işlenmiştir. Garmin cihazlarda OSM Haritaları kullanan arkadaşlar bu hattı kullanabilir ve rotalama yapabilir.

Üç Harita üreticisinin karşılaştırmasını paylaşıyorum.

Keyifli sürüşler

OPENSTREETMAP [Navigasyonda farklı bir mecra]

• Selamlar;

Garmin Cihazlar için 30.04.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 30.06.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi dün yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • GARMIN Cihazlar için 21-07-2015 tarihli Openstreetmap Haritaları yayınlanmıştır arkadaşlar, bilginize.

Keyifli navigasyonlar
  • Arkadaşlar navigasyon da yanlış bilinen ve hayati önem taşıyan bir konuyu paylaşmak istiyorum.. En iyi navigasyon diye araştırmanıza gerek yok.. Çünkü en iyisi bile işe yaramıyor.. Biz Konya da nerede ise navigasyona güvenerek kaza yapıyorduk.. Hata cihazımızda değil.. Meğer Belediye yolu kapatmış ama güncelleme yapmıyor.. Ve Konya belediyesinde şoförlük yapan yakın bir akrabam belediyenin sinyalizasyonu güncellemediğini belirtti.. Ondan bir ay sonra tatil sezonu kapanırken haberlerde ayna sebepten yurdun değişik yerlerinde ölümle sonuçlanan kazalar olduğunu gördüm..
  • Selamlar,

GARMIN Cihazlar için 29-07-2015 tarihli Openstreetmap Haritaları yayındadır arkadaşlar, bilginize.

Keyifli navigasyonlar
  • Selamlar,

Garmin cihazlar için 11.08.2016 Türkiye haritası yayındadır arkadaşlar.
    Bilginize.
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 11.09.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar,

Fırsat buldukça OSM Haritaları kullanan yeni yazılımları deneyip paylaşıyorum. Henüz 1 yıllık geçmişe sahip yeni bir uygulama mevcut. Magic Earth. Bir Alman yazılımı.

Üç gündür yaşadığım şehirde kullanıyorum ve önerilir derecede olduğuna ikna oldum.

İki sürüm olarak sonulmuş. Free ve Pro Versiyonu. Farkı Free: Openstreetmap Haritaları kullanıyor. Pro: TomTom Haritaları kullanıyor. Her iki sürümde de HD Trafik ve Hız kameraları uyarıları kullanılıyor. 3D Harita desteği var, Uydu Görüntülü Navigasyon yapılabiliyor ve Internet Bağlantısı geretirmeyen Offline Navigation özelliği mevcut.

Paylaşıyorum.

iOS Sürümü:https://itunes.apple.com/us/app/magic-earth-gps-navigation/id1007331679?mt=8
    Android Sürümü:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.generalmagic.magicearth&hl=tr

Yazılımın kendi Web Sitesi:https://www.generalmagic.com

Daha detaylı bilgi için Wiki Web Sayfası:http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Magic_Earth

Keyifli sürüşler

• Selamlar;

Garmin Cihazlar için 20.09.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 08.10.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır. Bütün Köprüler ile Avrasya Tüneli (Henüz tamamlanmamış halde) görülebilir.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 18.10.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 15.11.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler

Not: Serverler yoğun sıra altında -ben bir haftada indirebildim- Önerim; e-posta adresinizi girin, 2 mail gönderilecek. İlki sıraya alındığınız ve kuyruktaki sıra sayınız ile yaklaşık ne kadar beklemeniz gerekeceği.
    İkinci mail: Size özel indirme linki ile beklemeden hemen indirebilmeniz için. Dikkat edin spam klasörüne düşmesin.
  • Yoğunluktan paylaşamadım

Garmin Cihazlar için 29.11.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayındadır arkadaşlar.

Keyifli Sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 8 Aralık 2016; 11:26:18 >
  • Selamlar;

Garmin Cihazlar için 17.12.2016 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır.

Keyifli Sürüşler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.