Şimdi Ara

ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus gtx 960 Mini'yi duyurdu.Şirketin kombine olarak tasarladığı meşhur mini-ıtx anakart dostu tasarımı nvidia'nın son performans segmenti gpu'su ile birlikte oluşturulmuştur.GTX 960 MİNİ(MODEL GTX960-MOC-2GD) gtx 670 mini vs gtx 760 mini ile özdeş bir tasarıma sahip.
    PCB tamamı ile 17 cm uzunluğunda ve özellik olarak yoğun halka ısı boruları ve kanatlar kümelendirilmiş.Isı yutucu görevinde ''cooltech''fan en uca(en başa) soğutucu arasına yerleştirilmiş.
    Overcloklu olarak üretilmiş(fabrika çıkışı overclocklu),ve 1190mhz çekirdek 1253 mhz gpu boost hızı ile beraber gelmekte, bellek hızlarına ise dokunulmamış 7Ghz ile gelmekte; Tekrar olarak referans kart 1126mhz/1178mhz hızlara sahip.Kartın gücü 6 pin PCle güç konnektörü ile birlikte gelmekte.Katı cisim altında(dış gövde) fırça gibi alimunyum ters plakalar (çift taraflı içe üfleyen) dikkat çekmekte.
    kart iki dvi 1 hdmi ve bir tane display port çıkışına sahip.ASUS HENÜZ FİYAT VE KULLANILABİLİRLİK(PİYASAYA ÇIKIŞI) HAKKINDA BİR BİLGİ VERMEDİ.

KAYNAK TEACPOWERUP TARAFIMDAN ÇEVİRİLMİŞTİR EMEĞE SAYGI

ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !! ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !! ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !! ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !!

ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !! ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !! ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !! ASUS GTX 960 MİNİ !!! DETAYLAR İÇERDE !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiksSnow -- 17 Şubat 2015; 7:29:32 >

• UP
  • Bu kart bu kadar kirpilmamis olsaydi guclu mini ITX sistemler kurmak icin birebir olurdu. Ancak halihazirda mini 970'ler de var. Yine de alip kullanmak isteyenler olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Bu kart bu kadar kirpilmamis olsaydi guclu mini ITX sistemler kurmak icin birebir olurdu. Ancak halihazirda mini 970'ler de var. Yine de alip kullanmak isteyenler olacaktir.

ASLINDA 2GB DEĞİLDE EN AZINDA 4 GBLIK BİR MODEL OLSAYDI ITX ANAKARTLARIN VAZGEÇİLMEZ EKRAN KARTI OLABİLİRDİ FAKAT GERÇEKTEN ÇOK KIRPILMIŞ BİR KART AMA BANT GENİŞLİĞİ YİNEDE YÜKSEK
  • YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN
  • emeğine sağlık yalnız sürekli büyük harf kullanma iletilerinde
  • Asus,şu kadarcık karta bile backplate koyuyor,diğer firmalar da koysa keşke.

Yazı için teşekkürler..
  • emeğe saygı tabi. ama alıntı yaptığınız siteyi de verseydiniz iyi olurdu

http://www.techpowerup.com/209903/asus-unveils-the-geforce-gtx-960-mini.html

http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/asus_gtx_960_mini/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugues de Payen -- 17 Şubat 2015; 1:05:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hugues de Payen

emeğe saygı tabi. ama alıntı yaptığınız siteyi de verseydiniz iyi olurdu

http://www.techpowerup.com/209903/asus-unveils-the-geforce-gtx-960-mini.html

http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/asus_gtx_960_mini/1

Çeviri olduğunu söylemiştim kendim çevirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

emeğine sağlık yalnız sürekli büyük harf kullanma iletilerinde

Arada kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Asus,şu kadarcık karta bile backplate koyuyor,diğer firmalar da koysa keşke.

Yazı için teşekkürler..

Gerçekten tüm firmalarda koysa keşke

• Emek hirsizligi yapmissin.kaynaktan ceviri yaparak bitmiyor is.kaynak gostermen gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Emek hirsizligi yapmissin.kaynaktan ceviri yaparak bitmiyor is.kaynak gostermen gerekir.

Teacpowerup kaynak unutmusum eklerim

• quote:

Emek hirsizligi yapmissin.kaynaktan ceviri yaparak bitmiyor is.kaynak gostermen gerekir.

adam çeviri yaptım diyor daha ne emek hırsızlığı söylüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: loknes1

quote:

adam çeviri yaptım diyor daha ne emek hırsızlığı söylüyorsunuz

böyle birşeyle karşılaşcağımı gerçekten bende bilmiyordum zaten bu tarz haberleri herkes yabancı sitelerden okuyor ama kaçımız anlıyor ? %25 ' imiz belki bende bu tarz haberleri herkes öğrensin diye kendim çevirdim Türkçeye paylaştım herkes okusun bilgilensin diye ama böyle bir tavırla karşılaştım kaynağı unutmuşum tahmin etmek zor değil teachpowerup'dan çevirdim güzel yorumunuz için çok sağolun

• Mininin minisi.

• Nasıl olsa "odun" asus Türkiye distribütörü getirmez. Daha z97i-Plus gelecek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar ne zaman düşecek_
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Mininin minisi.

Mini itx olarak dizayn etmişler gerçekten ufak olmuş zaten atx bir kasaya yakışmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Nasıl olsa "odun" asus Türkiye distribütörü getirmez. Daha z97i-Plus gelecek...

Bencede türkiyeye dahada kalite hizmet sunulması gerek dış ülkedi her teknolojiyi türkiyede hak ediyor ben en büyük eksik olarak asrock u görüyorum çünkü gerçekten çok kaliteli ürünlere sahip ve bir çoğu türkiyede yok hatta bulmak bile zor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.