Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de 26 Haziranda bitiyor üyeliğim. 21'ine kadar teklifleri takip edip sonrasında duruma göre karar vereceğim. Bir ara forumda Nedim diye bir arkadaş vardı Forum İstanbul'da çalışan. Önceden ondan alırdık paketleri, geçen sene ses çıkmayınca ondan Next aldım ben. Bu sene çıkar mı acaba ortaya?
  • Takipteyim...hd kanallar ve sd bursaspor maclari 25 arti vergi olacak sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim üyelik tam bir ay sonra bitiyor benmi arasam onlarımı beklesem bilemedim ne yapayım sizce?
  • İptal faksı sonrası aradılar; giriş belgesel şampiyonlar hd ilk 3 ay fatura yok sonraki 9 ay 63 tl.

Toplamda 567 tl, aylık ortalama 47.25 e geliyor. Düşüneyim dedim ama kabul etmeyeceğim sanırım.

Bahsettiğim paket için daha iyi teklif alan var mı?

Edit: diğer konuda varmış. 3 ay 5 tl, 3 ay 39 tl 6 ay 63 tl.

bu fiyat nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 25 Mayıs 2016; 20:07:42 >
  • ben bu kutuyu arkadaşa götürdüm uydunet vardı onlarda türksat uydusuna bağlı ama şuan kurulum yapamıyorum sinyal seviyesinde azalma var diyor nasıl yapıcam transponder filan ne seçmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Benim üyelik tam bir ay sonra bitiyor benmi arasam onlarımı beklesem bilemedim ne yapayım sizce?

Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

Benim de 26 Haziranda bitiyor üyeliğim. 21'ine kadar teklifleri takip edip sonrasında duruma göre karar vereceğim. Bir ara forumda Nedim diye bir arkadaş vardı Forum İstanbul'da çalışan. Önceden ondan alırdık paketleri, geçen sene ses çıkmayınca ondan Next aldım ben. Bu sene çıkar mı acaba ortaya?

Bende 2 yil once nedim bey den almistim, gecen yil satis yapmadi sanirim, bende next paketini almistim.
    Bu sene bu tarz hazir bir paket cikar mi bilemiyorum..

• 1 ay kaldi bitmesine ne arayan var ne soran.. kendileri bilir.

• aL-Pi kullanıcısına yanıt
    merak etme gelecek ay 120 tl fatura gelince halini hatırını sorarlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

İptal faksı sonrası aradılar; giriş belgesel şampiyonlar hd ilk 3 ay fatura yok sonraki 9 ay 63 tl.

Toplamda 567 tl, aylık ortalama 47.25 e geliyor. Düşüneyim dedim ama kabul etmeyeceğim sanırım.

Bahsettiğim paket için daha iyi teklif alan var mı?

Edit: diğer konuda varmış. 3 ay 5 tl, 3 ay 39 tl 6 ay 63 tl.

bu fiyat nasıl sizce?

Dğn aradılar iptal edin dedim tamam dediler. Bugün tekrar arayıp aylık ortalama 44 tl ye gelecek şekilde teklif yaptılar, kabul ettim. Giriş belgesel şamp hd bir de 3 ay film kanalları açık.

• iptal faksımı çektim bende beklemedeyim
    mesaj geldi telefonuma faksınız ulaşmıştır aranacaksını diye
    teklifi yazarım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: okcwest

merak etme gelecek ay 120 tl fatura gelince halini hatırını sorarlar :)

Rahat ol daha 1 ay var kontratimin bitmesine.

• aL-Pi kullanıcısına yanıt
    ben 39 tldan yeniledim :D

ben digitürkü sevmiyorum o kadar para veremem diyenlere alternatif çözümler sunabilirim :D hehehhe
  • arkadaşlar merhaba
    media mart ta yeni kampanya var ama eutalsatta giriş paketine peşin 1 yıllık abonelik için 99 tl veriyorsunuz..sonra hangi paketi ilave etmek isterseniz aylık ödüyorsunuz..mesela lig tv aylık 55 tl..yayın hd ve kurulum+çanak ve aktivasyon ücreti bedava..böyle hesapladığımda giriş+2 tane keyif kanalı+lig tv hd eutalsatta aylık 63.25 tl ye geliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okcwest

ben 39 tldan yeniledim :D

ben digitürkü sevmiyorum o kadar para veremem diyenlere alternatif çözümler sunabilirim :D hehehhe

39TL'ye gelecek şekilde nasıl bir teklif sundular hocam size?
  • okcwest O kullanıcısına yanıt
    Direkt sunsanız da merakta bırakmasanız :)
    Hayırlı olsun dostum. Hemen hemen geçen senekiyle aynı paraya gelmiş:)

Ben de 44'e yeniledim. Geçen seneye ilave HD var. Tabii film kanalları yok. 3 ay hediye sadece.
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    iptv kanka başımıza bela almayalım :D

https://www.facebook.com/100012071048032/videos/136640996748268/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okcwest -- 30 Mayıs 2016; 11:19:45 >
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    valla anlamadım :D

hd değil ama.
    Demek istediğim ne şekilde sundular teklifi? 3 ay bedava sonrasında 52TL flan mı dediler size?
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.