Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İptal dilekçesini faksla yolluyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Örnek form ya da dilekçe var midir hocam Nisan 22 gibi bitiyor gereksiz fatura çıkarmasınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah belasını versin böyle sistemin. anasını sevdiğimin kutusu. ben her dakika bu fişi, kabloyu çıkartıp takmak zorunda mıyım yahu? sürekli yok e48-32 bilmem ne seviyesinde azalma var diye uğraştırıyor beni. maçın 10 dk'sını izledim, sonra durduk yere kapandı, hala açılmadı. aylık 10 liradan bile verseler bir daha ne nekst'e ne de digiturke girerim.
  • Geçen sene digitürk sayfasından beni arayın diye talepte bulunmuşum sonra aşağıdaki dilekçeyi göndermişim.

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

TALEPTE BULUNAN KULLANICI: ..............................
    DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: ..........................
    CEP TELEFONU: .........................
    KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.
    İPTAL SEBEBİ: Digitürk fiyatlarının çok yüksek olması
    AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile 16/05/2015 tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.
    SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum gibi fiyatların bütçeme uygun olmaması nedeniyle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir,dilekçemdeki talep doğrultusunda . 31 Mayıs 2015 tarihinden itibaren 1 yıllık kullanım sürem sonra erdiğinde iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

İptal Talebinde Bulunan
    .................................

Adres : ................

EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

• Hocam mesajınızı yeni gördüm önce digitürkü arayın paketim ne zaman bitiyor diye sorun 2 mayıs diyebilirler banada 2 mayıs dediler
    Benimde 2 Mayıs hocam

• boatswain kullanıcısına yanıt
    2 mayısa kadar izleyebilirsiniz iptal etmezseniz 3 mayısta fatura çıkar

O zaman bu ay sonuna yollayalım dilekçeyi zaten Kartı iade Eder normal mod izlemeye devam ederiz

Bu ayın sonlarına doğru yollarsınız bende öyle yapacağım

• benimde 2 mayıs ta sona eriyor.iyi hadi hafta sonu maçlarını izleyeceğiz
  • Bende 25.04.2016 çıkarılacaktır diye bir paket var birde 02.05.2016 diye iki mevzu var biri hd içerik icin digeride bahsettiğimiz olay heralde

• siz 25 i gibi arayın digitürkü veya mail atın teklif verirler kabul etmezsiniz büyük ihtimal sonra faks çekin faksı geciktirmeyin faks çektikten sonra hemen kapanmaz zaten son kullanım gününe kadar kullandırırlar 2 mayıs gecesine kadar
  • beyler digitürk iptal faksı çektim geri aradılar mayıs ayı 25 tl haziran temmuz 5 tl ağustos eylül ekim 40 tl geri kalan 6 ay 64 tl 540 tl geliyor 1 yıl lig tv hd açık 3 ay spor extra ve giriş kanalları sizce nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Bende 25.04.2016 çıkarılacaktır diye bir paket var birde 02.05.2016 diye iki mevzu var biri hd içerik icin digeride bahsettiğimiz olay heralde

digitürk iptal faksı çektim geri aradılar mayıs ayı 25 tl haziran temmuz 5 tl ağustos eylül ekim 40 tl geri kalan 6 ay 64 tl 540 tl geliyor 1 yıl lig tv hd açık 3 ay spor extra ve giriş kanalları sence nasıl hocam
    Hocam bence iyi ama ben Galatasaray'lı olduğumdan ve seneye Birsey beklemediğimden dolayı genede kapattırırım diye düşünüyorum yoksa fiyat iyi

• Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Usta bende de aynı şeyler oluyordu çözdüm birinci ayda çok şükür. İstersen yardımcı olabilirim bikaç işlem yapman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendCanary -- 15 Nisan 2016; 13:22:08 >
    Eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendCanary

Usta bende de aynı şeyler oluyordu çözdüm birinci ayda çok şükür. İstersen yardımcı olabilirim bikaç işlem yapman gerekiyor.

buyur anlat hocam.
    Hocam teklifi kabul ettin mi nedir durum

Hocam biraz süre istedim cumartesi akşamı arayacaktı ama aramadı bugün digitürkü aradım kayıt oluşturdular 24 saat içinde geri dönüş yapılacak dendi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 17 Nisan 2016; 19:13:26 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.