Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: panter-16

Bugün Mh yi aradım sert konuştum Fb-Gs derbisini kaçırmak istemediğimi en kısa zamanda kanalların açılmasını istediğimi söyledim yaptığı tek şey kayıt oluşturmak. Btk ya yazdım. Şikayetvara yazdım. Dönen olmadı. Kafayı yedirtecekler sonunda ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok. peşin ödediğim paranın karşılığını vermemekta ısrar ediyorlar. allah belalarını versin. İnşallah batarlar

Hocam bayiye gittiniz mi siz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasını baştan peşin ödediğimiz yayını kestiler ve açmıyorlar. Ben böyle birşey görmedim arkadaş nereden bulaştım bu Digiturk belasına.

Her aradığımda başka bahane, beni suçlamalar . Borcunuz vardır diyor , yahu baştan parasını verdik diyorum önünde ekran yok mu bak gör diyorum , hede hödö olduğundan biz göremiyoruz diyor. Dakikada 40 yalan atabiliyorlar.

Tonlarca yere şikayet ettim sonuç yok, kimi kime şikayet ediyorsun zaten, Digiturk devletin elinde.

Ben yıldım , bıktım , bu kadar sinir stresten sonra açsalar faydası yok artık. Haram zıkkım olsun.
  • Bir diğer sözüm de bu gözünü sevdimin Next adlı şirketine, bize ligtvli diye bu alıcıları sattınız ve şimdi yayın yok. Bunu unutmayacağım , forum sözlük ve sosyal medyalarda ömür boyunca Next adlı gözünü sevdiğimin şirketinin kulaklarını bol bol çınlatacağım.
  • Buradaki yorumlar kafami karıştırdı,ben yarın 494 TL ye 9 taksit gs taraftar paketi alacaktır,cihazı alır almaz çalışır durumda olmuyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Buradaki yorumlar kafami karıştırdı,ben yarın 494 TL ye 9 taksit gs taraftar paketi alacaktır,cihazı alır almaz çalışır durumda olmuyormu

Hocam oluyorda sözleşmeyi göndermemiş next ,digiye

Bu yüzden uğraşıyor insanlar

• Ben şimdi yarın sabah üye olduğum zaman pazar günkü derbiyi izleyebilecek miyim,sözleşme Digiturk ulaşması konusunda bende mağdur olurmuyum

• quote:

Ben şimdi yarın sabah üye olduğum zaman pazar günkü derbiyi izleyebilecek miyim,sözleşme Digiturk ulaşması konusunda bende mağdur olurmuyum

Valla makineyi takar takmaz yayın açılıyor diyeyim sıkıntı olmaz

• buradaki yorumlar ve yazılan şikayetler benim kafamı karıştırdı.şimdi kredi kartına 9 taksit olarak parayı peşin ödeyeceğim,ileriki günlerde bende sözleşme elimize ulaşmadı,sözleşmede eksiklik var yayınınızı kesiyoruz gibi bir sorun yaşarsam digiturk zaten parayı peşin aldık ne hali varsa görsün bu kişi diyebilirmi.

ben normalde saat 10da digitürk bayisine gidip almayı düşünüyordum ancak kafam karıştı ve vazgeçer gibi oldum,eğer gün içinde onlar beni ararsa eve gelin kurulum yapın ondan sonra kartını çekerim diyeceğim.normalde turksat üzerinden kendi çanağım var ama onların kendi çanaklarını takmalarını isteyeceğim.ve ben 494 tl ödedikten sonra bana her ay ekstra fatura borcu çıkarırlarmı diye onuda düşünmüyor değilim
  • quote:

buradaki yorumlar ve yazılan şikayetler benim kafamı karıştırdı.şimdi kredi kartına 9 taksit olarak parayı peşin ödeyeceğim,ileriki günlerde bende sözleşme elimize ulaşmadı,sözleşmede eksiklik var yayınınızı kesiyoruz gibi bir sorun yaşarsam digiturk zaten parayı peşin aldık ne hali varsa görsün bu kişi diyebilirmi.

ben normalde saat 10da digitürk bayisine gidip almayı düşünüyordum ancak kafam karıştı ve vazgeçer gibi oldum,eğer gün içinde onlar beni ararsa eve gelin kurulum yapın ondan sonra kartını çekerim diyeceğim.normalde turksat üzerinden kendi çanağım var ama onların kendi çanaklarını takmalarını isteyeceğim.ve ben 494 tl ödedikten sonra bana her ay ekstra fatura borcu çıkarırlarmı diye onuda düşünmüyor değilim

Digiturk'un bu konuda hiçbir suçu yok.

Next evine gelip kurulumu yaptıktan sonra Digi'ye bildiriyor, onlar da yayını açıyor. Sonra sanırım aralarında bir protokol var ve next, sözleşmeleri o tarihe kadar Digi'ye yollamak zorunda. Yollamayınca da Digi haklı olarak yayını kesiyor.

Digiturk'un sıkıntısı, müşteri hizmetlerinin facia olması. Hiçbir şeyden haberleri yok. Next kampanyasını bilmeyenler bile var ki bu müşteri hizmetlisinin değil, bunlara eğitim vermeyen Digi'nin suçu. Yine de Digiturk sözleşme eline geçmezse pek ala yayını kesebilir, burada muhatap Next.

Siz şöyle yapın, sözleşmeyi imzaldıktan sonra Next'i arayıp kargo numarası isteyin. Kargo gidince de Digi'yi arayıp, sözleşmenin gidip gitmediğini teyit edin.

Yoksa yayını hemen açarlar, yayında sıkıntı olmaz ama bir süre sonra -ki dediğim gibi protokolle belirlenen süredir, onu biz bilmiyoruz- sözleşme digiturk'e gitmezse yayını keserler.

• Benim karşımda Digitürk bayisi var. Sordum ona, sözleşme gönderme süresi 30 +30 toplam 60 günmüş.

İlk 30 gün normal süre
    Ondan sonrakş 30 günde müşterinin arandığı süreç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Benim karşımda Digitürk bayisi var. Sordum ona, sözleşme gönderme süresi 30 +30 toplam 60 günmüş.

İlk 30 gün normal süre
    Ondan sonrakş 30 günde müşterinin arandığı süreç.

Sizin yayıni uyeliginizin kacinci günu kestiler? Ilk 3 ay icindemi kesildi ?

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Çok uymamışlar ona o zaman. Ben mayıs başında sözleşmeyi imzaladım, ekimin 3. haftasında kestiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: panter-16

Bugün Mh yi aradım sert konuştum Fb-Gs derbisini kaçırmak istemediğimi en kısa zamanda kanalların açılmasını istediğimi söyledim yaptığı tek şey kayıt oluşturmak. Btk ya yazdım. Şikayetvara yazdım. Dönen olmadı. Kafayı yedirtecekler sonunda ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok. peşin ödediğim paranın karşılığını vermemekta ısrar ediyorlar. allah belalarını versin. İnşallah batarlar

Hocam bayiye gittiniz mi siz

Bayiye gittim. Bizim yapacağımız birşey yok biz kargoladık mh ile görüşün dediler. Mh ile görüştüm kayıt açtılar. Bu sabah nextten ilk kuruluma gelen adam aradı sözleşme eksikliğiniz varmış yayınlarınız hala kapalı mı? Diye sordu. Bayiye gidip sözleşme imzaladığımı 1 haftadır açılmadını beklediğimi söyleyince güncelleme yapıp sinyal göndereceğini söyledi. Sabah beri bekliyorum hala açılmadı. Btk ve şikayetvardanda bir dönüş sağlanmadı.

• sonunda yayınım açıldı. Aktivasyonu yapan next bayisi yeni sözleşme doldurdu yayınım açıldı.
  • Beyler ben hiç sözleşme mözleşme imzalamadım. Yayınlarım açık şu an. İlerde bi sıkıntı olmaması için ne yapayım. Oturduğum yerde Next bayisi yok
  • No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    Direk Digiturk bayisine git, durumu izah et ve orda sözleşmeni yenilemelisin.
  • Arkadaslar, sesin goruntuden sonra gelmesi senkronize problemi yasayanlar ne gibi bir cozum urettiniz ??

• 499 tl ye aldigim next cihazimi satıyorum. Aylık 7.5 tl hd farkı ödüyorum. Almak isteyen arkadaş varsa ve satış şartları nasil olacaksa konuşalım halledelim.haziran 2016 sonuna kadar izleyebilir lig tv.Yani sezon sonuna kadar.Ama üyelik benim adima nasil olacak onu da bilmiyorum.Daha once bu işlemi yapan varsa yardimlarini bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak isteyene numarami veririm whatsaptan konusuruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

quote:

buradaki yorumlar ve yazılan şikayetler benim kafamı karıştırdı.şimdi kredi kartına 9 taksit olarak parayı peşin ödeyeceğim,ileriki günlerde bende sözleşme elimize ulaşmadı,sözleşmede eksiklik var yayınınızı kesiyoruz gibi bir sorun yaşarsam digiturk zaten parayı peşin aldık ne hali varsa görsün bu kişi diyebilirmi.

Digiturk'un bu konuda hiçbir suçu yok.

Next evine gelip kurulumu yaptıktan sonra Digi'ye bildiriyor, onlar da yayını açıyor. Sonra sanırım aralarında bir protokol var ve next, sözleşmeleri o tarihe kadar Digi'ye yollamak zorunda. Yollamayınca da Digi haklı olarak yayını kesiyor.

Digiturk'un sıkıntısı, müşteri hizmetlerinin facia olması. Hiçbir şeyden haberleri yok. Next kampanyasını bilmeyenler bile var ki bu müşteri hizmetlisinin değil, bunlara eğitim vermeyen Digi'nin suçu. Yine de Digiturk sözleşme eline geçmezse pek ala yayını kesebilir, burada muhatap Next.

Siz şöyle yapın, sözleşmeyi imzaldıktan sonra Next'i arayıp kargo numarası isteyin. Kargo gidince de Digi'yi arayıp, sözleşmenin gidip gitmediğini teyit edin.

Yoksa yayını hemen açarlar, yayında sıkıntı olmaz ama bir süre sonra -ki dediğim gibi protokolle belirlenen süredir, onu biz bilmiyoruz- sözleşme digiturk'e gitmezse yayını keserler.

Vallaha mı? Hiç mi suçu yok? :)

1 hafta yayınım kesik kaldı. Sözleşmeyi tek taraflı fesih ettiğinizi anlıyorum derhal kalan bakiyeyi iade edin diye dilekçe yazıp iptal faksına yolladım. Açtılar ilginç şekilde.

Hal bu ki, 1 hafta önce digiturk ana bayiden sözleşme de yenilemiştim. yayınlar 1 haftadır açık. 2 gün önce yine kestiler. Neyse bayii aradık halletti sağolsun 2 saat içinde açıldı yayınlar.

Peki Bugün?

Yayınlar ilk kesintinin üzerinden 1 hafta geçtikten sonra 2. kez toplamda 3. kez kesildi. Bu sefer kimsenin haberi yok. Yardımcı olan ana bayi bile şu an yayınları açık olarak görüyor.

Sabah MH'yi aradım. Bu sefer ki yumurtamız "kartınız ve kutunuz değişecek" ulan benim kutum yok ki ne kutusu? İptal üzerine beni arayan "XXX Hanım'ı" bağlamalarını söyledim. Bağlayamıyorlarmış, aranma talebi oluşturabiliyormuş. Oluştur bakalım dedik. Hala arayacaklar. :)

Yani demem o ki hiç suçu yok. :) Suç bizde ki kaçak yayını, bilmemnesi varken gidip dolandırıcıdan hallice ne idüğü belirsiz bir oluşuma dünya para verip belamızı arıyoruz.

İptal dilekçesi kenarda duruyor. Biraz sonra göndereceğim. Bundan sonra telefonlarını da açmayacam bu ........lerin.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.