Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rubisco92

Hocam ben ilk aradığımda fiyat sormadan arkadaşım almış bana da verirmisiniz dedim, tamam b, kayıt oluşturuyum finans bölümü arar dedi, üye noya bile gerek duymadım, bugün bir hanımefendi aradı ilk tanımladım dedi sonra 5 dakikaya aradı bu kampanyaya olmuyor dedi ben de arkadaşıma olmuştu ama deyince 2 dakika bekletti ben insiyatif kullanarak tanımlıyorum dedi, çok rahat halloldu ne üye no verme ne şikayet kaydı.

Bu yukarda ikna oldum yazan arkadaşı kandırmışlar ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

100tl daha verin eutelsat alın.
    http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-ligtv-hd-eutelsat-P62493111
    firma elden 600e satıyormuş bu paketi

ben 385 e aldım.Konuya hakım olmadan yorum yapıyorsunuz.ilk alanlar 400 tl ye aldı.200 tl fark var şuan zaten bunu almak mantıklı değil.Bunuda zaten konuyu okuyanlar bılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 31 Temmuz 2015; 15:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyar_kou

şikayetvara yazmıştım dün aradılar şikayeti gördük tekrar arayacaz dediler bnende şikayetvara arandım ama sorun devam ediyor dedim
    sabah 9 da aradılar şikayetvara yazmışsınız tekrar arayacaz deidiler :)
    sonra bir daha aradılar yine aynı terane kem küm bende tamam anladım dedim kapattım
    cumaya gitmiştim tekrar aradılar dedim cumadayım sonra arayın gerizekalılar hutbe esnasında aradılar meşgule attım daha aramadılar
    ama ilginçtir az önce avea aradı 45 tl lik tarifeyi 25 e verdiler

Allah kabul etsın hocam cumanın hayrını aveadan almışsın.

• hd yi ücretsiz olarak alabilen arkadaşlar size ücretsiz olarak veren müşteri hizmetlisi görevlisinin ismini verir misiniz adını hatırlıyorsanız?
  • Son 2 günde alan oldu mu arkadaşlar bu cihazlardan eski fiyatlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-ligtv-hd-eutelsat-P62493111

ben 385 e aldım.Konuya hakım olmadan yorum yapıyorsunuz.ilk alanlar 400 tl ye aldı.200 tl fark var şuan zaten bunu almak mantıklı değil.Bunuda zaten konuyu okuyanlar bılıyor.

Nasıl aldınız ya o fiyata.....

• Bu müşteri hizmetlerinin bi şeyden haberi yok. şimdi de bana 1 aylık bedava lig tv hd verelim diyor. ayın 2 sini geçtikten sonra 7.5 luk indirimi de alamayacağız o zaman dedim. sonra buradan bedava alan arkadaşların üye numaralarını söyledim. bedava değil dedi. bedava olanlar iptal olmuş. artık yersen bilmiyorum. üye numaralarını verdikten sonra sizin kampanyanız iq 5 lira diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EROLFB

quote:

quote:

Nasıl aldınız ya o fiyata.....

Hocam 1 ay önce kampanyalar vardı.Puan kampanyaları vardı.Morhipo kampanyası vardı.50+50 puan veren kampanya vardı.100 TL paracık kampanyası vardı.Ben ozaman avantajixle 385 tl herşeyiyle aldım kazandığım puanlada çocuğa ayakkabı aldım.Çoğu alan öyle aldı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 31 Temmuz 2015; 15:38:53 >

• Merhabalar, ligtv kurulumunu mesai arasında yaptırdım. Çok fazla incelemedim ama lig tv hd açıktı. Lig tv yazıyor sonra dönüyor HD yazıyordu. Bu açık demek mi oluyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Merhabalar, ligtv kurulumunu mesai arasında yaptırdım. Çok fazla incelemedim ama lig tv hd açıktı. Lig tv yazıyor sonra dönüyor HD yazıyordu. Bu açık demek mi oluyor acaba ?

Hayır hocam 87.kanalı açıkcaksınız ordan anlarsınız.

• 87.kanal açık mı?
  • rus ukrayna torentlernini ace plYER İLE NET ÜZERİNDEN 800 2800 k aralıgında tüm kanallarının ayna gibi üstelik free izlendiğini bilmiyor galiba digi :)
    birde uçuk bi fiyaat koyarlar şimdi
    ahah
    almayin rakiptakim dostlarim size maç günü linki vericem
    yALNİZ BİLG.a ace player eklentisini mutlaka kurun..
  • Arkadaşlar cevap alamadım diye tekrar soruyorum, merkezi sistem var binada bu uydu alıcıyı nasıl ayarlıcaz kurcaz, olur mu yoksa yeni uydu mu o da masraf maalesef
  • HD Ligtv için Şikayetvar ve BTK dan şikayetim üzerine geri dönüş yapıldı hiç umurlarında değil aynı laflar üyelikler hakkında bilgi veremiyoruz farklı kampanyadan yararlanıyorlardır diyorlar 3 sene sd izleyen biri olarak hd izlemesem de olur .
  • Rubisco92 R kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ki de merkezi sistem uzun zaman kapalı kalınca sinyal az diyor kanllar açılmıyor bazen cihaza gelen uydu kablosu ile oynayınca üzerinde bulunduğum kanal açılıyor ama üst yada alt kanala geçince açık olan kanal da gidiyor .Her açılışta "kolay kurulum" yapmak dışında başka çözüm bulamadım.
  • quote:

quote:

Bu eutelsat
    Aradaki farka değer
    Türksat'ta Ligtv lerin hd leri yok
    Ligtv hd için sadece 10 lik fark istiyorlar

• Şimdi telefon ettim beyler şampiyonlar paketi için:
    Bayan: giriş paketi + belgesel + spor sever + hd + şampiyonlar ilk üç ay 60 sonraki aylar 80 dedi ya lan.
    Spor sever ne dedim eurosport kanallarıymış utanmasalar tek kalanı paket haline getirecekler, var mı bu şekilde daha iyi bir teklif alan?
    Hd'ye 7 küsur bir şey dedi tam hatırlamıyorum.
    He bir de şampiyonlar paketinin yeni fiyatının 59 tl olacağını bugünün son olacağını söyledi ne kadar doğrudur bilemiyorum ama
  • hadi müjdeyi patlatayım
    daha önce 30tl ye izle öde ile izleneyebileceğimiz shaktar-fenerbahçe maçı ÜCRETSİZ e çevrilmiş.
    Herkes maçı ödeme yapmadan izleyebilecek.
    Katarlı emminin ilk torpili bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

hadi müjdeyi patlatayım
    daha önce 30tl ye izle öde ile izleneyebileceğimiz shaktar-fenerbahçe maçı ÜCRETSİZ e çevrilmiş.
    Herkes maçı ödeme yapmadan izleyebilecek.
    Katarlı emminin ilk torpili bize.

ben bugün bağlattım cihazı 24 saate yayın gelir dedi bende izliyebilecekmiyim bedavaya :D normalde tivibu yayınlamıyormu bu şampiyonlar ligi ön eleme vs maçlarını digitürk ne alaka ?
  • m_cmlc kullanıcısına yanıt
    Ya ben evde yoktum, usta kuruluma gelince bu merkezi sistem kablosu sinyal gelmiyor diye kuramamış anlamdım ki napacaz
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.