Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen türksat digitürkde ligtv 3 ün yayın kalitesini biliyor musun :D

izlemek gelmez içinden premier ligi o sd yayınla.
  • uaral niche U kullanıcısına yanıt
    Gecen gun özellikle sordum hocam kampanya o sekildeymis digiturk HD lig TV+ limitsiz internet 60 tl imiş benim 40 tl olan sd lig TV next kampanyası iste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uaral niche

hpcam eutelsat kurulum seçeneği yok mu üründe bi baksanız? digiürkün kendi cihazlarında ister türksat ister eutelsat kurulum yapabiliyordum.

birde 300-400e nasıl olcak eutelsat? eminmisiniz? artık olmaz diyorlar.

son olarak kesinlikle doğru bu.

türksat hd ligtv yayını kötü. eutelsat hd bambaşka bir şey. tv 8 yıllık philips ama görüntü ayna gibi olmuştu.

300-400'e Eutelsat şöyle, lig bitmeye yakın DT kasaya para girsin diye çok cazip fiyatlarla 12 aylık satıyor. Tabi bu durumda birkaç ay Lig Tv'siz geliyor ama toplamda daha ekonomik oluyor.

Eutelsat kurulumu ise mümkün değil. Bu cihaz ile gelen kampanya Türksat için. Sanıyorum izlenebilen kanalların sınırlandırılması ile ilgili. Mesela Türksat'ta belgesel kanalları HD Olarak yok.

Benin en kısa zamanda Eutelsat ile deneme yapmam gerekiyor. 120" projeksiyon perdesinde güzel bir cihaz ile izliyorum. Türksat Lig Tv HD görüntü kalitesi, iyi bir 720p görüntüden bile kötü. Zaten DT'Nin kaynak sinyali 720p, yoksa zaten 1080p değil. Bitrate düşüklüğü ile ilgili olmalı. Sesi söylemiyorum bile. 128kbps mp3 kalitesinde ses var.

• Bu kampanya çöp falan değil şimdi kulak verin.

1) ortalama 120 lira değerinde cihaz size ait oluyor, tamam özgür bir cihaz olmayabilir ama hd ve sd yayınlarda görüntü kalitesi gerçekten çok iyi. en azından evde 2. bir tv'ye sahip olanlar için 12 ay bittiğinde ulusal yayınları izlemek için gayet yeterli olacaktır.

2) cihaz 450 lira + 30 lira aktivasyon toplam 480. 480 - cihaz bedeli = 360

360/12=30 lira gibi aylık fiyatla 5 büyükleri, 5 tane film kanalını, 6 belgesel kanalını, eurosport, gstv, bjk tv gibi digiturk kanallarını ve kanal d, star tv, samanyolu tv gibi şifreli hd kanallari 12 ay boyunca izleyebiliyorsunuz. ek olarak 3 ay da premier lig, tbl, eurolig ve cesitli futbol liglerini izleyebiliyorsunuz. evet bunlar yalnizca 30 lira. simdi bana biri ciksin ve desin ki dsmart, tivibu, teledunya, filbox falan 30 liraya bunlari izletiyor! diyemez asla diyemez. evet lig tv hd degil ama ortalamanin uzerinde bir televizyonunuz varsa sd yayin da gayet yeterli olabiliyor benim tvmde boyle mesela. sd yayinlar gercekten yeterli tabiki hd seviyesinde olamaz ama ben sikinti yasamiyorum. ornegin 5 adet film kanali ( evet mmx premier yok en yeni filmleri izleyemezsiniz) dsmartin dandik filmlerinden fersah fersah onde. her gun inanilmaz iyi filmler yayinlaniyor bu kanallarda. simdi suna cevap verin dsmartin aptal aptal merdiven alti filmlerini hd olarak izlemek mi yoksa sd olsun icerik guzel olsun diye bu 5 film kanalini izlemek mi faha mantikli?

eutelsat da eutelsat diyenler bik bik otuyor. arkadas sozum sana. eutelsatta yeni abone olursan:

sampiyonlar + belgesel + film + sporsever + hd icin ilk 3 ay 63,99 sonraki o ay 91,99 lira odemek zorundasin kafan aliyor mu simdi? aylik fiya 78,99 lira oluyor. simdi aradaki farki anlayabiliyor musun? ( evet biz de biloruz film paketinde mmx premier yok ve hd degiller, belgeselde 5 kanal eksik sporseverde de 4 kanal eksik) ama aradaki fark 78,99 - 30 =48,99 lira hem de aylik. simdi bu kampanya neye gore cop izah eder misin? bos bos konusmanin alemi yok. alanlar 30 liraya sampiyonlari, filmleri, az da olsa belgeseli izleyebiliyor ok? simdi mantikli argumanlarla gelin burayaburaya!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gün içerisinde teknosadan almayı planlıyorum. Mevcut kampanyalar içerisinde bana en cazip gelen seçenek. İndirim çekiyle birlikte 450 lira olması, cihazın bende kalacak olması avantajdır gözüyle bakıyorum. Hd yayına ihtiyaç duyarsam onu da alırım. Diğer tv de d smart modulü süper paketle birlikte kullanıyorum. O hd olarak bana yeter.

• Bu paket nerede 450 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Bu paket nerede 450 tl

burada 449 TL kargo da ucretsiz! sabit fiyat, indirim falan gecici sureligine degil yani. n11de GelalAVM saticisi ayni zamanda bu site. ben.buradan aldim.

http://www.gelisimavm.com/-urun1003.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimus Kapçı -- 23 Nisan 2015; 12:58:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Gecen gun özellikle sordum hocam kampanya o sekildeymis digiturk HD lig TV+ limitsiz internet 60 tl imiş benim 40 tl olan sd lig TV next kampanyası iste

hocam kampanya o şekilde değil yani tamam hd ama maç yayını yok :D

/ 60tlya sınırsız internetin yanında ligtv vermezler

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-spor-internet

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet

kısaca ben copy past yapayım ilgili yeri.

Şampiyonlar Paketi 54,99 TL 10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB AKK) ya da
    8 Mbps'ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB AKK) 44 TL 98,99 TL

toplam 98tl.

bende aboneydim ve ne yazık ki türksat idi.

sonra iptal ettirdim eutelsata geçtim sadece digiye 84tl ödemeye başladım.

en sonunda temelli iptal ettirdim şimdi yalnızım :( özledim ya dsmart kesmedi beni.

ve şu konuda güvenin bana herkez okusun diye büyük yazıyorum.

EUTELSAT DİGİTÜRK LİGTV HD YAYINI TÜRKSAT LİGTV HD YAYININI TOKATLAR HOCAM AZ UZ FARK YOK ARADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 23 Nisan 2015; 13:10:51 >

• Dimus Kapçı D kullanıcısına yanıt
    kardeş nörüyon :) naruta dayının selamı var sana özlemiş valla.

ligtv 3 yayını var mı paketinde?

birde eutelsat olayı yokmuş demi kurulum seçeneğinde.

sadece türksata izin veriyor yani.

fiyat konusunda kısmen haklısın da hocam elma ile armut kadar fark var türksatla eutelsat arasında. bilen bilir.

şimdi bunu alıp mediamarkta paket çıkarsa oturup ağlarız valla.

ama mecbur alıcez, babam buz yol kamyoncuları diye bıg bıg ötüyor hergün. dsmartta da bi o yok şansa.

birde açıkcası filbox diye harika olduğu söylenen bir platform var kafamı karıştıran. bu fil size iyi gelecek diolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 23 Nisan 2015; 13:24:26 >
  • quote:

Bu paket nerede 450 tl

bu siteyi bilmiyordum eyvallah hocam
  • quote:

quote:

Bu paket nerede 450 tl

bu siteyi bilmiyordum eyvallah hocam

hocam zaten fatihde oturuyorum bana yakın sayılır elden alırım
    öncelikle boş boş konuştuğum için şahsınıza özürlerimi iletiyorum. bağışla beni alfred.

68+13+4 (belgesel) + 7 (hd) sporextra EŞİTTİR 92 ediyor hocam yeni üyelik eutelsat. film +13 + sporsever +4 filan eklersin daha ama içerik ve nitelik aynı değil.

sana sd premier lig yetiyorsa eyvallah. hd alırsın deme çünkü ligtv 2-3 hd mevcud deği :D ve 42inc uhd tvde kusura bakma küfür gibi geliyor sd yayın :D

ürün hesaplı beyler sd yayına tahammül edebilenler kaçırmasın.

bu arada belgesel kanalları hd oldumu digide?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 23 Nisan 2015; 13:34:55 >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    elden daha ucuza alırsın. pazarık yap abe 400üm var de. vergiden kdvden kaçırır verir sana 400e.

adama 450ye n11 de aç dedim açmadı bana maliyeti var diyip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 23 Nisan 2015; 13:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phipipae

elden daha ucuza alırsın. pazarık yap abe 400üm var de. vergiden kdvden kaçırır verir sana 400e.

adama 450ye n11 de aç dedim açmadı bana maliyeti var diyip.

peşin değilde kredi kartıyla alacağım şu anda lig tv üyeliğim var zaten taahhüdün bitmesini bekliyorum 3 mayısda kapanacak bu yüzden diğer hafta almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 23 Nisan 2015; 13:42:51 >
  • quote:

fiyat konusunda kısmen haklısın da hocam elma ile armut kadar fark var türksatla eutelsat arasında. bilen bilir.

ama mecbur alıcez, babam buz yol kamyoncuları diye bıg bıg ötüyor hergün. dsmartta da bi o yok şansa.

birde açıkcası filbox diye harika olduğu söylenen bir platform var kafamı karıştıran. bu fil size iyi gelecek diolar.

3 ay spor extra hediye zaten bunda. eutelsatla turksat armut elma falan hikaye. fiyatlari cok net acikladim. sonuc itibariyla aylik sadece 30 liraya:

2 iz tv
    3 discovery channel
    4 history
    5 nat geo
    6 nat geo wild
    7 animal planet

13 moviemax stars
    14 moviemax action
    15 moviemax comedy
    16 moviemax family
    17 moviemax turk

24 kanal d hd
    27 star tv hd
    35 samanyolu tv hd

71 eurosport
    74 bjk tv
    75 gs tv

kanallarin tamamini 12 ay

77 - 78 - 79 lig tv 1 - 2 - 3 (sampiyonlar paketi kapsamindaki maclar 12 ay, super lig paketi kapsamindaki maclar 1 ay, spor extra paketi kapsamindaki maclar 3 ay)

izliyorsunuz.

ustelik sd yayinlar da bundan daha iyi olamaz zira 7 yillik eutelsat abonesiyim 9001b, 9102hd, 9103hd, 9502hd kutularini en az 1'er sene kullandim. goruntu kalitesi olarak turksat ile eutelsat arasindak fark digiturk'un turksat'ta sd eutelsat'ta hd yayin yapmasi. icerik olarak eutelsat'ta tabi ki daha fazla icerik var ama her biri ayri paketler halinde.

ben film izlerim, belgesel izlerim, eurosport izlerim, sampiyonlari izlerim, hd izlerim diyorsaniz bir onceki postta fiyat cikardim zaten. aylik ortalama 78,99 lira yapiyor. evet film kanallarindan mmx premiere yok, belgeselden daha fazla eksik var ve hd degil. peki 30 liraya hem filmleri, az da olsa belgeselleri, sampiyonlar paketini ve eurosportu izlemek varken eutelsata hdleri var diye neden 2 katindan 18,99 lira daha fazla odeyeyim?

yani bu paket ciddi anlamda makul bir paket. 5 film kanali bile ziyadesiyle guzel.

bir de siz anlatir misiniz su eutelsati 30 liraya bu kadar icerik nasil olacak?

yok ben daha yeni iptal çektim. 200tl tazminat girdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimus Kapçı

quote:

3 ay spor extra hediye zaten bunda. eutelsatla turksat armut elma falan hikaye. fiyatlari cok net acikladim. sonuc itibariyla aylik sadece 30 liraya:

2 iz tv
    3 discovery channel
    4 history
    5 nat geo
    6 nat geo wild
    7 animal planet

13 moviemax stars
    14 moviemax action
    15 moviemax comedy
    16 moviemax family
    17 moviemax turk

24 kanal d hd
    27 star tv hd
    35 samanyolu tv hd

71 eurosport
    74 bjk tv
    75 gs tv

kanallarin tamamini 12 ay

77 - 78 - 79 lig tv 1 - 2 - 3 (sampiyonlar paketi kapsamindaki maclar 12 ay, super lig paketi kapsamindaki maclar 1 ay, spor extra paketi kapsamindaki maclar 3 ay)

izliyorsunuz.

ustelik sd yayinlar da bundan daha iyi olamaz zira 7 yillik eutelsat abonesiyim 9001b, 9102hd, 9103hd, 9502hd kutularini en az 1'er sene kullandim. goruntu kalitesi olarak turksat ile eutelsat arasindak fark digiturk'un turksat'ta sd eutelsat'ta hd yayin yapmasi. icerik olarak eutelsat'ta tabi ki daha fazla icerik var ama her biri ayri paketler halinde.

ben film izlerim, belgesel izlerim, eurosport izlerim, sampiyonlari izlerim, hd izlerim diyorsaniz bir onceki postta fiyat cikardim zaten. aylik ortalama 78,99 lira yapiyor. evet film kanallarindan mmx premiere yok, belgeselden daha fazla eksik var ve hd degil. peki 30 liraya hem filmleri, az da olsa belgeselleri, sampiyonlar paketini ve eurosportu izlemek varken eutelsata hdleri var diye neden 2 katindan 18,99 lira daha fazla odeyeyim?

yani bu paket ciddi anlamda makul bir paket. 5 film kanali bile ziyadesiyle guzel.

bir de siz anlatir misiniz su eutelsati 30 liraya bu kadar icerik nasil olacak?

hocam bu aktivasyonu istediğimiz zaman yaptırabiliyormuyuz

haklısın olmaz, giriş paketi bile 20tl.

ama eski üyeler yılda 350-400e fül açık izliyor haberin olsun.

6 ay bedava veriyorlarmış. tf bjkali diye biri var ona sor istersen.

belgesel ve film kanalları hd oldumu türksatta ?

ligtv 2-3 hd ile ilgili bir gelişme var mı?
    1 hafta içinde yap sen yine nolur nolmaz.
  • quote:

yok ben daha yeni iptal çektim. 200tl tazminat girdi.

benim paket türksattı lig tv sd yayın ama görüntü cam gibi kalitesinden mennunum ancak komedi gibi fiyat çektiler 3 ay 8 tl 9 ay 53 tl toplam 501 tl ediyor kabul etmedim nextstarın kampanyası daha iyi hem kurulumla birlikte 480 tl hem uydu alıcısı benim olacak bu paket çok iyi geldi bana aylık 40 tl hemde hediyeleride çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.