Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 de 40 lira indirimle satılıyor ürün
    almak isteyen alabilir
    ama sezon sonunda bu paket 400 liraya duser
  • Bence bu kadar puan farkı az olan lig izlenmeye deger hataya yer yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon sonu bu fiyata HD verirlerse alacam
  • Bu kampanyada ulusal hd'ler açıksa

1) Star TV HD
    2) Samanyolu HD
    3) Kanal D HD
    4) Ntvspor HD

kanalları da açık olmalı değil mi?

Ama Ntvspor HD açık diye bir bilgi bulamadım ne forumlarda ne de kampanyaya ait sitelerde. Öyleyse bu bir kandırmaca değil midir? zira turksat ulusal hd paketi:http://i.imgur.com/zQIuiZU.jpg

gorulduğu uzere ulusal hd paketi kapsamında Ntvspor HD de açıkça belirtiliyor.

1) Moviemax Stars
    2) Moviemax Comedy
    3) Moviemax Family
    4) Moviemax Türk
    5) Moviemax Action

Film kanallarının tamamı açık mı?

1) GS TV
    2) BJK TV
    3) Eurosport

Kanalları açık mı?

Soylendiği gibi 3 aylık spor extra tanımlandı mı? Dilediğin yerde kullanılıyır mu?

Bu kampanyayı satın alanlardan bu soruları cevaplarını açıkça belirtmesini rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dimus kardeş,

evet ntvspor HD dışında bütün yazdıkların açık
    ntvspor HD ile ilgili müşteri hizmetlerine ben de telefon edecegim.
    bütün lig maçları (anadolu takımlarının hepsini kastediyorum) 1 ay, spor extra paketi 1 ay, yetişkin paketi 3 ay, dilediğin yerde üyelik boyunca açık
    bu söylediklerim 499 TL lik şampiyonlar paketi için geçerlidir

Lig TV nin HD olmamasına takılmıyorum ama verdikleri uydu alıcısı hakikaten kullanıcıya özgürlük tanıyan bir cihaz değil
    ben bu kampanyaya Digiturk 'un Turksat için verdiği yetersiz Scart ile çalışan kutulara mahkum olmamak için en çok heves etmiştim
    ama verdikleri uydu alıcısı hakikaten beni hayal kırıklığına uğrattı.
    Cihazın iki modu var : Biri Digiturk Modu , Digeri Normal Modu

Digiturk Modu: Hiçbir Kanal sıralamasına müdahale edemiyorsun , BISS gibi hiçbir uygulama yok, tamamen kısıtlsın yani
    Normal Mod : Kanal sıralaması yapıyorsun ama bu sefer de Digiturk kanallarının hiçbirini (Lig TV ler, Belgesel, Film Kanallarıı, vs) kanal taramasında bulmuyor, Akıllı Kart devre dışı kalıyor, ve yine BISS yok, yani normal modda anlıycağın normal hiçbir uydu alıcısna tanınan uygulama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaaaa34 -- 9 Nisan 2015; 13:36:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aaaaa34

dimus kardeş,

evet ntvspor HD dışında bütün yazdıkların açık
    ntvspor HD ile ilgili müşteri hizmetlerine ben de telefon edecegim.
    bütün lig maçları (anadolu takımlarının hepsini kastediyorum) 1 ay, spor extra paketi 1 ay, yetişkin paketi 3 ay, dilediğin yerde üyelik boyunca açık
    bu söylediklerim 499 TL lik şampiyonlar paketi için geçerlidir

Lig TV nin HD olmamasına takılmıyorum ama verdikleri uydu alıcısı hakikaten kullanıcıya özgürlük tanıyan bir cihaz değil
    ben bu kampanyaya Digiturk 'un Turksat için verdiği yetersiz Scart ile çalışan kutulara mahkum olmamak için en çok heves etmiştim
    ama verdikleri uydu alıcısı hakikaten beni hayal kırıklığına uğrattı.
    Cihazın iki modu var : Biri Digiturk Modu , Digeri Normal Modu

Digiturk Modu: Hiçbir Kanal sıralamasına müdahale edemiyorsun , BISS gibi hiçbir uygulama yok, tamamen kısıtlsın yani
    Normal Mod : Kanal sıralaması yapıyorsun ama bu sefer de Digiturk kanallarının hiçbirini (Lig TV ler, Belgesel, Film Kanallarıı, vs) kanal taramasında bulmuyor, Akıllı Kart devre dışı kalıyor, ve yine BISS yok, yani normal modda anlıycağın normal hiçbir uydu alıcısna tanınan uygulama yok

O zaman ligtv hd uyeliği için neden taahhutlu olarak 10 lira fark yerine 15 lira istedikleri de ortaya çıkıyor.

bu tam bir koylu kurnazlığı arkadaşlar. ulusal hd paketini tanımlamamak için paket kapsamından sadece 1 kanlı yani ntvspor hd'yi çıkarmışlar. diğer tum hd ulusal kanalları da "paket tanımlanmadan" hediye etmişler ki ligtv hd isteyenler için ulusal hd paketi ustune 10 lira fatk istemek durumunda kalmdan 15 lira isteyebilsinler.

neden 15 lira dediğinizde de bu çakallık ustunden cevap verebilecekler size.

- sn uyemiz sizin "ulusal hd paketi"niz yok. eğet olsaydı 10 lira olacaktı doğrudur. size hediye edilmiş kanal d star ve samanyolu diyecekler. hatta ulusal hd paketiniz olsaydı ntvspor hd yayını alabilecektiniz bu da kanıtı diyecekler. iştd bu yuzden 10 lira değil 15 lira vereceksiniz zira ligtv hd paketinin bedeli bu diyecekler. işte ligtv hd fiyatındaki tutarsızlık da bundan arkafaşlar. adamlat şark kurnazı.

• spor ekstra 3 ay pardon
    bütün anadolu maçları 1 ay.
  • Şu pakete adam gibi lig tv hd yi de dahil etselerdi çok fazla satış yapabilirlerdi. Uydu alıcı ve verdikleri kanallarının toplamına 499 tl isteyip, sadece bir kanalın hd si için 180 ya da 120 tl istemeleri tam bir saçmalık ve şark kurnazlığı
  • aaaaa34 kullanıcısına yanıt
    En azından premier lig var bitene kadar

• Dimus Kapçı D kullanıcısına yanıt
    Az once d smartimi kapattım eski alıcı verdigim icin su anki alıcı benim olacak sekilde kaldı ancak ulusal ve yerel kanallarda kanal d HD star HD samanyolu HD ntv spor HD maalesef yok yani platformlarda ulusal olarak geçmiyor heralde kanal d ve Star'a Euro d ve Euro star ile çözüm var ama pace marka standart HD alıcı ile ntv spor a çözüm yok maalesef digi dede durum aynı sanırım .

• quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Az once d smartimi kapattım eski alıcı verdigim icin su anki alıcı benim olacak sekilde kaldı ancak ulusal ve yerel kanallarda kanal d HD star HD samanyolu HD ntv spor HD maalesef yok yani platformlarda ulusal olarak geçmiyor heralde kanal d ve Star'a Euro d ve Euro star ile çözüm var ama pace marka standart HD alıcı ile ntv spor a çözüm yok maalesef digi dede durum aynı sanırım .

www.digiturk.com.tr adresine girin. Sayfanın en altında "Üye Destek" başlığı altında "Tarife Değişikliği Duyurusu" linkine tıklayın. "Türksat Tarifeleri"ni seçin. Ulusal HD paketinde "Ntvspor HD"yi göreceksiniz!

Bu da O tarife Listesi:

http://i.imgur.com/zQIuiZU.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimus Kapçı -- 9 Nisan 2015; 16:30:22 >

• Dimus Kapçı D kullanıcısına yanıt
    Oyle ise hemen yol göstereyim kaldı ki bende yapacagım btk ya üye olup oradan yazmak linkler ile birlikte misal turksat HD paketi ulusal HD kanallar gibi yazan kısımları sikayet yazarak yollarsanız hemen çözerler diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

bir kaç resim çektim lig tv sd ve hd olan resimler de var
     digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl digiturk next kampanyasi 499 tl

hocam sd görüntü web yayını gibi. ama 87.kanalda pek muhteşem değil. eutelsatın yanında sönük kalıyor türksat hd yayını.

sizden rica etsem eutelsat kurulumu yapabilir misiniz? bizde öğrenelim ona göre alalım.

eğer eutelsat kurulumuna izin veriyorsa uydu çevirdiğinizde muhtemelen ligtv yayının hd alıcaksınız.

• Bu cihazi aldim turksat kurdum izliyorum ama lig tv yi henuz actirmadim en son hangi tarihte actirabilirim biliyor musunuz?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Bende aldım haftaya kurdurucam Trabzon gs macı var son sure olabilir dikkat etmek lazım sonra patlar gider

• onurksk1912 O kullanıcısına yanıt
    bu neysede diğerine 299tl veren varmıdır acaba :D
    spormax bile yok neyine alıyolarsa o parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Bende aldım haftaya kurdurucam Trabzon gs macı var son sure olabilir dikkat etmek lazım sonra patlar gider

sende de maşallah olmayan led tv olmayan dijital platform yok ha

1 hafta içinde kurdur ürünü nolur nolmaz. n11de satıcı uyarı yazmış bu konuda.

birde eutelsat kurmaya dene beleş hd keyfi :D
  • Bi d Smart bi digiturk baska yok platformumuz d smartta su an boş d Smart gerçi omur boyu kanala açık HD olarak devam ediyorum her ne kadar ntv spor kapalı olsada bir hafta idare edeceğiz artık aktivasyon icin aradığımda 18 inde aktivasyon yaptırsam olur mu dedim olur dediler eutelsat var apartmanda sorarım gelenlere denerler olursa olur olmazsadagayet iyi her turlu

• boatswain kullanıcısına yanıt
    sen şimdi next digitürkü aldın mı_?

hazır antenin eutelsatta iken bu aleti denemen mümkün mü?

ben eutelsatsattaki uydumu yazlığa götürüyorum türksat kurulumu yapıp full açık izliyorum. (yazlıktaki uydu türksata dönük)

muhtemelen terside olur.

dsmart hd ömür boyu açıkta ilk defa duyuyorum sd değilmiydi o :D

satan bi yer varsa bizde alak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 11 Nisan 2015; 14:06:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phipipae

sen şimdi next digitürkü aldın mı_?

hazır antenin eutelsatta iken bu aleti denemen mümkün mü?

ben eutelsatsattaki uydumu yazlığa götürüyorum türksat kurulumu yapıp full açık izliyorum. (yazlıktaki uydu türksata dönük)

muhtemelen terside olur.

dsmart hd ömür boyu açıkta ilk defa duyuyorum sd değilmiydi o :D

satan bi yer varsa bizde alak

naruto dayı yeni hesabın hayırlı olsun! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimus Kapçı -- 11 Nisan 2015; 14:58:27 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.