Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 522 tl nin içinde neler var bilgi verirmisiniz,eutelsat için fiyat iyi.ben de bir kaç bayiye sordum bu fiyata denk gelmedim hiç.
  • Digitürk giriş paketi ve HD Şampiyonlar Paketi. Ben üyelik iptal ettirmiştim uydu alıcısını vermeye gittiğimde oturdum bırakmadılar baya teklif sundular. Eylül başına kadar da süre verdiler düşünmem için. En mantıklısı buydu LİGTV HD için. Zaten halihazırda dsmart olduğundan salonda kaliteli DSMART oturma odasında digitürk kullancam. Çünkü Digitürk ün diğer kanalları HD olsa bile DSMARTın yanında çamur gibi. Digitürk sadece ligtv için alınır.
  • Benide bu gün aradılar ne yaptınız kararınızı verdiniz mi diye dedim istemiyorum bir şeyinizi olduğu gibi böyle kullanacam dedim eksik olsun bunların hd si falan bende bu cihazla beraber tam 3 tane cihazları var senede 1700tl para ödüyorum üstünde bir de ilave 60-90tl bunada hd ücreti verecem bu cihaz için yok öyle iş ya ücretsiz yapacaklardı yada yapacaklardı... zaten ben iki cihazada senede 180tl hd parası ödüyorum bunuda sen yap ne olacak ki zaten hd den para almaya utanmıyorsun milletten bari bunu yap ama nerde işde o karekter bunlarda...
  • sırf lig tv içinde bu kadar para verilirmi tartışılır doğrusu sd ler pek iç açıcı değil gördüğüm kadarıyla..
  • arkadaşlar...teknosa mağazasını gezerken görmüştüm digitürk next kutularını fakat az küçük olduğunu düşünüyom zira normal boyut uydu alıcıya alışkın olduğum için olabilir...bilgilerinize sunarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

sırf lig tv içinde bu kadar para verilirmi tartışılır doğrusu sd ler pek iç açıcı değil gördüğüm kadarıyla..

Aynen hocam ligtv dışındaki diğer kanallarda iş yok digitürkte. Ama napalım bu kadar iş güç yoğunlukta kahvelere falan gidip maç izlemek de çok yoruyor adamı.
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Tamam dt iş yok doğruda söylüyorsunuz sonuna kadar da katılıyorum ama ds de hiç iş yok hocam olayı dt ds konusuna taşımak niyetinde değilimde üsteki yorumunuzu görünce ds nin fiyatlarına baktım dt den hiç de geri kalır yanı yok nasıl olyoru bu anlamadım elinde avrupa maçlarıda gitti lig zaten hiç birisinde yok o fiyatlar ne öyle yahuu dt elinde Lig tv olduğundan tekel gibi davranıyor millete çektiriyor resmen ee kardeşim ds nin elinde hiç ama hiç bir şey yok neyin kafansını yaşıyorlar anlamadım valla... tamam görüntü kalitesi daha iyi olabilir vs ama fiyatlar kendi gerçeğini yansıtmıyor bakın size şu kadarını söyleyim yıllardan beri elektronik piyasasının içindeyim dt nin hd dahil tüm pakettlerin toplamının aylık ederi yani değeri max 40tl diğer platformalarında 30tl dir varın gerisini siz düşünün durum nedir diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

quote:

Orijinalden alıntı: byraynor

quote:

Orijinalden alıntı: enginbeyist

Gecen sene mediamarket eutelsat hd yayin paketini aldik,5 buyukler +2 keyif +hd..

Aradim cumartesi bitiyor uyelik 12*75 tl aynı paket icin fiyat belirledi soyguncular.

Eutelsat yayinlarindan baya memnunum. Teknosa en uygun paket gözüküyor, turksat uzerinden hd degil mi bu paket?41 e geliyor aylik,eutelsattan sonra tatmin eder mi acaba?başka secenek yok çünkü. Uydu alicisida bize kalacak seneye ..

hocam eutelsat istersen n11 de var 700 tl yıllık paket kimseylede uğraşmıyorsun istersen next al istersen eutelsat al

ben digitürk bayisinden yıllık eutelsat ligtv hd li 522 tl fiyat aldım. aktivasyon vs ücreti de yok hem de hafta içi diğer ligtv ler hd. ntvspor vs de hd. Eylül başına kadar gelirsen hemen yapalım dedi. temmuz ortası öyle alcam.

next'in bu olayı sıcak fırsat olmaktan çıktı benim için artık.

hocam bu turksat üzerinden olması lazım turksat üzerinden hd 540 tl felan veriyorlar.Biz burda next in kampanyasını digitürkün turksat kampanyasıyla kıyaslarsak arada çok fark yok.Ondada hediyeler var aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    iki firmanın da kötü yanları elbet var dsmart modül kullanıcısı olarak kötü yanları filmler sürekli aynı tekrar edilmesi iyi yanları ise belgesel, dizi, film kanallarının hd olması ve benim gibi modül kullanıcılarının aylık 17 liraya mega paket izlemesi , digitürk ise vatandaşı keriz yerine koyup zaten şifresiz olan ulusal hd kanalları sanki hediye edermiş gibi reklam yapması ayrıca diğer bütün kanalları da sd olarak izletmesi en kötü yanı bence...
  • Biraz evvel kutuyu iade ettim tam next kampanyasını alacaktım digitürkün bayilerinden biri aradı şöyle bir teklif yaptılar 19 tl ilk 3 ay sonraki aylar 65 tl şampiyonlar paketi.Bunun güzel yanı 6 ay spor ekstra hediye.Bu arada 12 aylık 18 aylık değil buda güzel.Nextte spor ektra hd değil sizce nasıl alayımmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 3 Temmuz 2015; 17:06:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

quote:

quote:

Gecen sene mediamarket eutelsat hd yayin paketini aldik,5 buyukler +2 keyif +hd..

Aradim cumartesi bitiyor uyelik 12*75 tl aynı paket icin fiyat belirledi soyguncular.

Eutelsat yayinlarindan baya memnunum. Teknosa en uygun paket gözüküyor, turksat uzerinden hd degil mi bu paket?41 e geliyor aylik,eutelsattan sonra tatmin eder mi acaba?başka secenek yok çünkü. Uydu alicisida bize kalacak seneye ..

hocam eutelsat istersen n11 de var 700 tl yıllık paket kimseylede uğraşmıyorsun istersen next al istersen eutelsat al

ben digitürk bayisinden yıllık eutelsat ligtv hd li 522 tl fiyat aldım. aktivasyon vs ücreti de yok hem de hafta içi diğer ligtv ler hd. ntvspor vs de hd. Eylül başına kadar gelirsen hemen yapalım dedi. temmuz ortası öyle alcam.

hocam bu turksat üzerinden olması lazım turksat üzerinden hd 540 tl felan veriyorlar.Biz burda next in kampanyasını digitürkün turksat kampanyasıyla kıyaslarsak arada çok fark yok.Ondada hediyeler var aynı

hayır türksat değil eutelsat onu özellikle belirttim zaten türksat istemem diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Tamam dt iş yok doğruda söylüyorsunuz sonuna kadar da katılıyorum ama ds de hiç iş yok hocam olayı dt ds konusuna taşımak niyetinde değilimde üsteki yorumunuzu görünce ds nin fiyatlarına baktım dt den hiç de geri kalır yanı yok nasıl olyoru bu anlamadım elinde avrupa maçlarıda gitti lig zaten hiç birisinde yok o fiyatlar ne öyle yahuu dt elinde Lig tv olduğundan tekel gibi davranıyor millete çektiriyor resmen ee kardeşim ds nin elinde hiç ama hiç bir şey yok neyin kafansını yaşıyorlar anlamadım valla... tamam görüntü kalitesi daha iyi olabilir vs ama fiyatlar kendi gerçeğini yansıtmıyor bakın size şu kadarını söyleyim yıllardan beri elektronik piyasasının içindeyim dt nin hd dahil tüm pakettlerin toplamının aylık ederi yani değeri max 40tl diğer platformalarında 30tl dir varın gerisini siz düşünün durum nedir diye...

75 GB AKK 25 Mpbs fiber net + DSmart Full Paket (60 - 70 HD Kanal Powertürk, BeyazTV, Habertürk, TRT HABER, TRT BELGESEL, CNNTürk ,Sinema Kanalları, Eurosport , discovery ve nat geo kanallarının tümü vs vs vs Ayrıca ) 65 TL veriyorum tahahhütsüz.

Lig tv dışında digitürke bulaşmak akıl karı değil.

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Çok iyimiş ama işde gel gelelim tv ye para veriyorsan insan ister istemez lig izlemek istiyor en azından çok büyük çoğunluk böyle düşünüyor macbur madem para çıkacak dt alayım baride maçlara bakayım diyor ama işde ligi çıkartsan dt şu paket ile yarışamaz bile şu alt lisanslama olsaydı çok iyi olacaktı hepsinde lig tv olacaktı ama bir türlü alamadılar haa gerçi burası türkiye lig tv yi yayınlamaya başlasın bu diğer platformlar gör fiyatlar nasılda yükseliyor kalite azalıyor neyse konu fazla dağılmasın yoksa konuşulacak çok şey varda neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

morhipo da satmaya başlamış.
    http://www.morhipo.com/minix-digiturk-full-hd-uydu-alici-1-yil-sampiyonlar-paketi/15455902/detay?gclid=CMPwqsLzvsYCFQzItAodMhYDIA

futbol hastalarına özel olmuş ben resmen maç hiç izlemem böyle ürünlerde ilgimi çekmez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

quote:

quote:

hayır türksat değil eutelsat onu özellikle belirttim zaten türksat istemem diye.

Hocam hangi bayi fiyat iyimiş istanbuldaysa bizde alabiliriz.

• 100 hipo parayla 399 tl'ye geliyor.

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Valla ben Dsmartta Platformun bütün paketi full HD olarak Mega paketi ayda 15 tl ye hemde modül ile izliyorum...Öyle yok ekstra hd ücreti falan yok...Dsmartta belki spor açısından zayıf ama belgesel ve HD kanal sayısı olarak DT den çok daha üstün...15 tl ye dt ne izleyebilirim ? Uyduruk giriş paketini bile 19 tl kakıtıyorlar insanlara...Digitürk Kendini SKY DE PLATFORMU SANIYOR SANIRIM...Bu devirde artık SD Yayınmı kalmış...SD Yayınları kanal listeme bile almıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 4 Temmuz 2015; 0:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

100 hipo parayla 399 tl'ye geliyor.

Selamlar ben bu hipo hopi islerinden cok anlamiyorum. 100 tl direkt indirim mi yapacak yoksa 100 tl puanim mi olacak? Bu hopi kullanisli mi o 100 tl ile ne yapabilirim. Ben de next i almak icin 1 haftadir kovaliyorum forumda 469 a var bize ozel indirimle. Ondan daha ucuza gelebilecek bir sey bulamadim

• Bu pakette hd olarak hangi kanallar var? Moviemax ler, nat geo lar ve eurosport hd mi?

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.