Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenk_139

merhaba, teknosanın sitesinde 22.00 - 23.00 arası 90 TL lik indirim kampanyasını sitesinde bulamadım detay verebilir misiniz. bu saatler de açık mağazalarda tüm ürünlerde 90 TL lik indirim mi yapılıyor kaynak var mıdır.

Kaynak hiçbir yerde yok hocam. Bende araştırmadayım. Ankara Taurus Extra Yeni mağazasında geçerli.
  • emre0989 E kullanıcısına yanıt
    Evet dt playdan çok daha iyidir dt playdan çok çektim zamanın da herkes gibi bir dahada tövbe ettim ve kapattırmıştım... aktivasyon 30tl taahhüt yok hayır cihazı alıp aktivasyon yaptırdıktan sonra 1 yıl şampiyonlar paketi ücretsiz son soruna da evet doğru anlamışsın

şimdi ben daha önceleride dedim bu cihazı aldım ama kendime almadım hediye ettim ablam gile dün gittim tv leri 50" gözüm o kadar hd ye alışmış ki bana kötü geldi haa izlenmez gibi değil kıyaslama yapacak olursam türksat daki kanal d star ntv ve çakma hd ler kadar sd kalitesi var işde... şimdi izleyebilmek farklı bir şey daha öncede dedim olması gereken kalite farklı bir şey neden olması gereken dururken daha kötüsüne razi olalım ve dt tarafından dayatılsın üstelik bir kanal için 15tl böyle iş olmaz... ben sizin yerinizde olsam ve yeni alacak arkadaşlar şu teknosayı kovalarım o zaman 15tl dokunmaz

439/12:36+15:51tl ye gelir lig tv hd izlemek haa ne olur biraz daha zorlarsan pek sanmıyorum ancak 5-7,5tl ye falan çekebilirsen hd muhabbetini dahada karlı olur ama uzak ihtimal ben next ilede çok konuştum dt ilede çok konuştum yapmıyorlar onun için isersen bir dene ama yapmazlarsa da yine karlısın 500tl alsan 5-7,5tl yapsalardı yine 50tl ye falan gelecekti onun için yeni alacak olan arkadaşlar teknosadan indirimli almaya bakın sonra 15tl hd taahhüt alın ayda 51tl gelmiş olur kolay gelsin...

• Şu an yeni üye birisi HD pakete 67.99 ödeyecek. HD yayın aylık 51 liraya filan alınırsa gayet uygun olur.
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Hocam üst de belirttim hesap ortada
    439/12:36+15:51tl teknosa dan alınca bu hesap olur yoksa direk alıp hd ekletirsen 60tl ye gelir DT uyanmış her gelene 15tl diye diretiyor bu şartlar altında teknosa kurtarıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Hocam benim görüştüğüm müşteri hizmetleri hiç zorluk çıkarmadı size neden ısrarla diretiyorlar anlamadım.
  • bende 2 üyelik alacağım babam ve benim için. babam genelde sürekli ofisde oluyor, ben çok ekstra bişey olmadıkça evde izliyorum. Sizce Digiturkplay+teknosa digiturk paketi mi daha mantıklı? Yoksa Teknosa digiturk paketi alıp+ mobil lig tv izlemek mi?
  • ankaacan kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum... next; ben bi goruseyim dedi o da çözemedi olayi ama genelde 15tl istiyorlar tek bana değil dunde bir akrabam aldı ona da 15tl istemişler

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Bilmiyorum... next; ben bi goruseyim dedi o da çözemedi olayi ama genelde 15tl istiyorlar tek bana değil dunde bir akrabam aldı ona da 15tl istemişler

Ara direk BTK ile tehdit et bu kanal online işlemlerde gözüküyor de ve online işlemlerde tüketici şikayetlerine yaz.
    Çözüm için bir gün sonra arayacaklar illa kavga mı edelim küfür mü edelim insan gibi söyleyince 15 TL istiyosunuz bağırıp çağıranlar 5 TLye alıyolar de aynen bunları söyle internet varsa 5 TL yoksa 7,5 TLye tanımlarlar çok şanslıysan bedava verirler.
    Ben 5 TLye aldım.
  • basmane kullanıcısına yanıt
    Aradilar uzun uzun konuştuk.. burada ne kadar şey yazdimsa iki kat fazlasını soyledim icim rahatladı o arkadaşın vermiş olduğu üyelik nosunu da tekrar verdim baktı evet ücretsiz almış dedi tamam dedim banada yapin dedi yapamam sebebi btk next uzun surdu konuşmanın bu kısmı... sonra internete bağlanma sartinin da çok saçma olduğunu belirttim bu konuşma kısmında uzun surdu... sonuç itibari ile standart teklife geldi net varsa 5tl yoksa 7.5tl ama bu net kullanıp 5tl den alanlar mh nin dediği eğer cihaz 1 günden fazla ip almaz ise yanı nete bağlı gözükmez ise otomatikman 7.5 TL geliyormuş fatura dikkatli olun derim... ben böyle saçma ve zorbalık görmedim... neyse yarin dedim kararimi veririm aslında verdim şunu sunumacam bende madem öyle saçma sapan bir şart koşuyorlar bende net yok 7.5 TL den yap nete bağlanınca 5tl gelsin diyecem bakalım ne olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Aradilar uzun uzun konuştuk.. burada ne kadar şey yazdimsa iki kat fazlasını soyledim icim rahatladı o arkadaşın vermiş olduğu üyelik nosunu da tekrar verdim baktı evet ücretsiz almış dedi tamam dedim banada yapin dedi yapamam sebebi btk next uzun surdu konuşmanın bu kısmı... sonra internete bağlanma sartinin da çok saçma olduğunu belirttim bu konuşma kısmında uzun surdu... sonuç itibari ile standart teklife geldi net varsa 5tl yoksa 7.5tl ama bu net kullanıp 5tl den alanlar mh nin dediği eğer cihaz 1 günden fazla ip almaz ise yanı nete bağlı gözükmez ise otomatikman 7.5 TL geliyormuş fatura dikkatli olun derim... ben böyle saçma ve zorbalık görmedim... neyse yarin dedim kararimi veririm aslında verdim şunu sunumacam bende madem öyle saçma sapan bir şart koşuyorlar bende net yok 7.5 TL den yap nete bağlanınca 5tl gelsin diyecem bakalım ne olacak...

Kötü oldu bu ben maçlar yok diye makine kapalı konumda 2-3 gündür.Machina 3D var onu kullanıyorum.Peki bu durum aylık mı yoksa her ay 7,5 TL mi verecem artık çünkü bana bişey demediler.
    Sözleşmenin detayları işte.

• Arkadaşlar LİG TV HD ücretli ücretsiz olayını hitabeti kuvvetli bir arkadaşımız cevval bir metin yazsa bizde bu metni Nextin müşteri hizmetlerine hep beraber mail atsak görüşme yaparlarsa bence LİG TV HD ücretsiz yaptırabiliriz diye düşünüyorum.
  • basmane kullanıcısına yanıt
    Nete bağlama sözü verdin 5tl ye anlaştin sonra her hangi bir sebepten ötürü cihaza internet gelmez ise; o ay 7.5 TL oluyor sonra nete bağlardan 5tl te düşüyor ama açık açık söyledi sorun yaşarsınız dedi kavga dövüş yok nereden bagladiydim yok baglamadiydim i yasamamak istiyorsanız cihaz 7/24 nete bağlı olacak ama resmet DT cihazın basinda nöbet tutacaksin diyor nasıl oluyor bu anlam veremiyorum... özetle 5tl ye anlaşan bile sıkıntılı dikkatli olun hatta kasmaya gerek yok olduğu gibi kullanin gitsin...

• Arkadaşlar günler sonra çok şükür bugün 5TL olarak anlaştım....
    Günde 5-6 kez DT müşteri hizmetlerini aramama ragmenher seferinde 15 cevabı aldım...
    27 haziranda Online İşlemler'den şikayet bölümünden derdimi anlattım... Bugün ÇÖZÜM MERKEZİ'inden aradılar..
    İnternete bağlı 5 TL fiyat verdiler... Kabul ettim...
    Sakın müşteri hizmetleri ile muhattap olmayın, şikayetinzi güzelce yazın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihaz bizim oluyor herhalde. Cihazın özellikleri nasıldır? Tek alacak olsak ne kadar eder?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkttan geçen sene aldığım üyeliği sonlandırıp cihazları teslim etmeye gittiğimde bayiden 1 yıllık taahhütlü bir fiyat aldım. Eulsat ligtv hd olmak üzere ilk 3 ay 0 tl sonraki 6 ay 67 tl son 3 ay 40 tl. 12 aya böldüğümüzde yaklaşık 44 45 tl ye denk geliyor. Kimseye yok hd için 15 tl yok 5 tl olur mu yok internete bağlasam şu kadar olur mu derdi olmadan mantıklı geldi bana. En azından ntvspor falan da hd oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Mediamarkttan geçen sene aldığım üyeliği sonlandırıp cihazları teslim etmeye gittiğimde bayiden 1 yıllık taahhütlü bir fiyat aldım. Eulsat ligtv hd olmak üzere ilk 3 ay 0 tl sonraki 6 ay 67 tl son 3 ay 40 tl. 12 aya böldüğümüzde yaklaşık 44 45 tl ye denk geliyor. Kimseye yok hd için 15 tl yok 5 tl olur mu yok internete bağlasam şu kadar olur mu derdi olmadan mantıklı geldi bana. En azından ntvspor falan da hd oluyor.

hangi paket hocam film ve belgesel dahilmi bu söylediklerinize ?
  • Film dahil değil. Belgeseli sormadım hali hazırda dsmart olduğu için digitürkün iki katı belgesel kanalı var zaten. Dsmart artı 25 mpbs fiberin yanına diğer odaya bu digitürk paketi düşündüğümden uygun geldi bana. Çünkü digitürkün hd kanallarıyla dsmartın hd kanalları arasında dağlar var. Dsmart çok çok önde. Sadece lig tv için alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberhoca -- 2 Temmuz 2015; 8:40:01 >
  • ilberhoca @; Doğru söylüyorsunuz dt yi alanların %99 u Lig tv için alıyor Benim ilave olarak eutelsat üyeliğimde var engelli paketi kapsamında şampiyonlar peketi belgesel ve eğlence kanallarına ayda 50tl ödüyorum... dizi ve film kanalları açık değil ama dizi zaten bakmam film kanallarına hiç mi hiç gerek yok iyi bir film arşivim var ve açık olan kanalların hepside hd dediğiniz gibi internet dayatması zorbalığıda yok ister bağlı olsun ister olmasın zaten portalıda çok nadir kullanıyorum...

maestro2 @; evet cihazın mülkiyeti kullanıcının oluyor... cihaz bildiğin next in piyasada bulunan küçük alıcılarından üyelik bittikten sonra normal alıcı olarak kullanılır ancak emu biss özellği katılmaz ise ulusal kanallar avrupa maçlarını yayınlarken açmayabilir onun dışında cihaz iyi diyebilirim

SORU: Arkadaşlar bu dt ile her görüşmem de ısrarla hd yi kabul edersem sadece Lig tv hd olacak değilmi diye soruyorum onlarda ısrarla hayır dt nin kendi diğer kanalları da örn; movie max national geographic gibi kanallarında hd olacağını söylüyor tam emin olamadım bu cihazı hd ye açtıranlar bir söyleyebilirmi acaba sadece Lig tv mi hd oluyor yoksa diğer kendi kanllarıda hd oluyormu?

• Digiturk Türksat paketlerinde sadece Ligtv HD,diğerleri değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

Digiturk Türksat paketlerinde sadece Ligtv HD,diğerleri değil.

1. Şimdi 5 TL verip (nete bağlı olmak koşuluyla) HD yayınları satın alırsak hangi kanallar HD olacak?
    2. Ulusal HD derken hangi kanalları içeriyor?

Bu konulara açıklık getirebilecek babayiğit var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.