Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 yuzde 11 kampanyasi 2 gunluktu ve bitti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burası gerçekten bilgi aldığım bir yer oldu yazılanlar okudum ve ne alırken nede aktivasyonda yada hd paketet zorluk yaşamadım. paylaşım yapan bilgi veren herkese teşekkür ederim
    sonuç ürünü alıyorsunuz sonra 30 tl kart ve sözleşme geliyor aktivasyondan sonra interti bağlayın ertesi gün digitürkü arayın ve hd pakette geçin :) bilmem yada benimmi işlerim rast gitti
  • niceshare N kullanıcısına yanıt
    şanslı olduğunu söyleyebilirim hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: niceshare

burası gerçekten bilgi aldığım bir yer oldu yazılanlar okudum ve ne alırken nede aktivasyonda yada hd paketet zorluk yaşamadım. paylaşım yapan bilgi veren herkese teşekkür ederim
    sonuç ürünü alıyorsunuz sonra 30 tl kart ve sözleşme geliyor aktivasyondan sonra interti bağlayın ertesi gün digitürkü arayın ve hd pakette geçin :) bilmem yada benimmi işlerim rast gitti

Bu internete bağlı kalması olayını bir türlü anlayamadım.Akşam modemi kapatamayacakmıyız.Yada uydu alıcısını yazlığa götürdük diyelim orada internet yok 1-2 ay internete bağlı kalmazsa ne olacak...Biliyorum bu soruların muhattabı değilsiniz ama internete neden bağlı kalın diyorlar orasını çözemiyorum...

Birde 399. kanalda 1 maç 3d veriliyordu her hafta...Bu cihazdan onuda izleyebiliyormuyuz bilgisi olan varmı...(3d tv si olanlar için soruyorum)

• garcy kullanıcısına yanıt
    1-2 ay bagli olmamasının sorun olacağını sanmıyorum ama 399 uncu kanal yok turksat lig TV digiturkte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki 1 senenin sonunda ne olacak.. cihaz bizde kaliyor. Bir sene daha lig tv istememiz durumunda teklif mi gönderecekler bize aylik bazda.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

Bende Dsmart var bu digiturk yayinini alirsam tek anten cikisi oldugundan nasil her iki receiver a paylastirabilirim.. eminim onceki receiverini kullanan arkadaslar vardir ve yardimci olurlar. Tskler

Dsmart uydu alıcısında lnb out çıkışı var ise o çıkıştan bir kablo ile digiturk uydu alıcısına bağlayın. Dsmart uydu alıcısı kapalı olduğunda uydu sinyali digiturk uydu alıcısına gider. Dsmart açılırsa yayın dsmartta olur.

next'in bu cihazlarında da lnb out var mı?
    ben cihazı sadece maç için alıp kullanacağım. onun dışında kumanda kalabalığı olmasın diye tv'nin dahili uydu alıcısını kullanmayı planlıyorum. bunun için sordum.

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    OUT çıkış yok sadece tek giriş mevcut
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı dert var tek ve en doğru çözüm çift kablo gelip ayrı baglanti yapmamız olacaktır bende d Smart ayrı duruyor o sebeple

• boatswain kullanıcısına yanıt
    çift kablo gelip çiftli lnb taktırmak doğrusu. Bana bu tip cihazların kapansa da voltaj kesmediği söylendi o yüzden bende çiftli lnb taktırdım
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Ben sitede toplu dağıtımdan tek kablo aldigim icin yapamıyorum

• Peki bunun cozumu icin tek giris cift cikis dagitici gibi birseyler yok mudur

• aL-Pi kullanıcısına yanıt
    Yuksek meblağ olarak var ama uygun çözüm kaynaktan iki kablo çekmen

• Herkes sdler camur demis. Screenshot atabilecek yok mu?

• pabl0esc0bar P kullanıcısına yanıt
    Onceki mesajlarda var bakabilirsin sd su sekilde çamur TV 107 ve daha büyükse evet biraz bozuluyor ki lig TV 2-3 gercekten kötü ama ulusal kanallar ve belgesel film vs idare eder velev ki TV 82 ekransa idare ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pabl0esc0bar

Herkes sdler camur demis. Screenshot atabilecek yok mu?

Hocam sd yayından memnunum görüntü kalitesi iyi benim için zaten ben lig tvyi 8 yıldır sd izliyorum şikayetim yok

• Arkadaşlar HD yayın için ücreti netleştimi? Bir 15 tl yazılmış,bir 2,5tl,biri 5 tl ? Sonuç nedir acaba? Hala denk gelişemi geçiriyorlar
  • N11'de 1000 TL üzerine 100 TL indirim var. İki kişi alırsanız 50 TL + 5,5 TL indirimle alabilirsiniz..
  • XnetaS kullanıcısına yanıt
    NX2 kampanyası HD ücretler 7,5 TL İQ internet bağlantılı 5 TL dir
  • bu pakette THY Euroleague maçları izleniyor mu? ligtv1 kanalı sürekli açık mı olacak?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.