Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üyeliğini açtıran arkadaşlar üyelik bitimi ne yazıyor online işlemlerde?Ayın 3ü mü yoksa üye olunan tarih mi esas alınıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 tl cek gelecek teknosadan, bkm ile nuvo kartla odeme yapilabilir mi acaba..

• Evet kurulumu ve aktivasyonu yaptılar.
    Lan kablolarıyla internet bağlantısını yaptım Digiturk IQ 'yu nasıl kullanıyoruz. Kumanda da bir tuşu mu var?
    Son olarak Online işlemlerden LİG TV HD paketini nasıl ekliyoruz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Ben digiturk ile görüştüm ilk konuştuğum bayan 2.5 tama dedi bende ok dedim ama fatura zamanı 5 olarak faturalamislar bende tekrar kayıtlarınızı kontrol edin konuşma kayıtlarımıza bakın yoksa bendede kayıtlar var yollayım isterseniz dedim ertesi gun aradılar 2.5 a tanımlandı ilk ödediğim fazla faturada bir dahaki ay gelmeyecek sekilde ayarlandi

Hocam digiturk online islemlere girdiginde mevcut paketlerinde lig tv hd paket kac tl yaziyor

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    5 gözüküyor ama 2.5 olacağını bu ay onceden 5 olarak ödediğim icin fatura gelmeyeceğini sonraki aylar 2.5 olarak yansıyacağıni teyit ettim o sekilde 5 gözükür indirim işlemi tanımlandı dendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkworks kullanıcısına yanıt
    Lig HD online işlemlerden degil telefon ile çağırılıyor iq ise kumandada Ustteki orta tuş ok işaretleri olan ile giris yapar arayüze erişir ve kurcaladikca öğrenirsin

• güncelleme nasıl yapıcaz?

sizde menü nasıl ses göstergesi yan da mı çıkıyor?

• müsteri hizmetlerini aradım ben bu paketi alacağım hd seyretmek istersem ne kadar fark vereceğim dedim 15 tl dedi telefondaki bayan oyle ise alınmaz. aldıkdan sonra online işlemlerden 5 tl ye acılıyormu kesin bir bilg varmı arkadaşlar
  • Next Nx-2 Şampiyonlar paketi aldım. IQ'yu nasıl kullanacağım bulamadım. Online İşlemler'den de LİG TV HD paketine yükseltmeyi bulamadım.. Nasıl yapıyoruz acaba?
  • Arkadaşlar bende bu digiturk playi kullanıyordum fakat sistem çökmesi, geç gelmesi gibi problemler oluyor

Bunun yerine Next nx şampiyonlar paketini aldım

N11 de 469 TL
    üstelik 500 TL üzerine 55 TL bonus var
    ayrıca %11 kampanyasından 44 TL düşütor
    birde bkm express ten 50 TL üzerine 20 TL indirim le

469 - 55 - 44 - 20 = 350 TL ye gelir

oda aya bölersen 350 /12 = 29 TL gibi bir rakam çok iyi

üstelik hd cihaz sizin oluyor belgesel paketi falanda var içinde

gayet iyi bence
  • NEXT NX-2 ALANLAR SD YAYINLAR GERÇEKTEN BERBAT DEĞİL Mİ?
    HD YAYINLAR GÜZEL SORUN YOK GİBİ GÖRÜNÜYOR FAKAT SD'LER ÇOK SIKINTILI.
    BUNUN Bİ ÇÖZÜMÜ YOK MUDUR?
    DAHİLİ UYDULU LG TV'MİN BİLE SD YAYINLARI SD GİBİYDİ :S
  • Diledigin yerde uygulamasini telefonumuza indirip kullanmak 2.5 tl tahahütle lig tv hd izlemek icin yeterli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle067

Diledigin yerde uygulamasini telefonumuza indirip kullanmak 2.5 tl tahahütle lig tv hd izlemek icin yeterli mi?

Evet nasıl yararlanılıyor bu indirimden bir türlü anlayamadım lütfen biri aydınlatsın derbiye az bi zaman kaldı. Lan kablolarını internete ve kutuya bağladım ve dilediğin zaman uygulamasını tvden açtım.

Online işlemlerden Lig Tv Hd ekleyemiyorum böyle bi seçenek görünmüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum Tahahütlü 15 tl diyorlar!

• Cihazla ilk aldiğim zamanlar internete girebiliyordum ancak 1 aydie giremiyorum şu hatayi veriyor couldn't Connect to server.please Check your network Settings. Cihazın internet bağlantısında hiç bir sorun yok hem kablosuz hem kablolu aynı hatayı veriyor

• Next digiturk hd cihaz alacagim. Su an en iyi fiyat hangisidir

• http://www.gelisimavm.com/-urun1003.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 25 Mayıs 2015; 7:47:15 >
  • biraz okudum forumu

bu kampanya ile sadece türksat mı izleniyor

hd lig tv farkı (artık 2.5 Tl diyende var 15 diyende ) ödenince eutelsat hd mi izleniyor

Ayrıca normal digiturk de ekstra 5 Tl verince digiplayden maçlar izlenebiliyordu

burdan da öyle bir imkan var mı acaba
  • Ehlisafa kullanıcısına yanıt
    2.5 15 muhabbeti digiturkun politikasından kaynaklı kime ne geçirirsem mantığı ile kaptırma yolu. Türksat'ta lig TV HD var 87 kanalda bu kampanya turksat uzerinden eutelsat ile alakası yok

• boatswain kullanıcısına yanıt
    2.5 olmasını gösterir bir şey var mı acaba

neye dayanarak isteyeceğiz

ayrıca mobilden lig tv de izleyebiliyormuyuz bu next alırsak
  • http://www.electrocenter.com.tr/Next-Minix-HD-Digiturk-NX-2014-Uydu-Alicisi,PR-163.html
    ben burdan aldım çok yardımcı oldular tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.