Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakancan44

http://www.teknosa.com/urunler/110240742/next-nx-2014-digiturk-hd-uydu-alicisi-1-yil-sampiy

tşk cvp için aynı mı?

Aynısı en azından 20 tl daha ucuz hocam ben oradan aldım gayet memnunum konuyu detaylı okursanız açıklanmamış mevzu kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aldım gelisimavm den 479 tl altı taksit vade farksız 9 taksite bir iki lira fark var sadece. internet bağlamayacağım için aylık 7,5 tl ligtv hd farkı vereceğim aylık olarak fatura gelecek
  • aynı sadece 20 tl pahalı:) gelisimavm next istanbul bayi aynı zamanda
  • Ben 13 Nisan'da 439 dan almıştım oradan

• boatswain kullanıcısına yanıt
    nakit mi aldınız dolardan dolayı fiyatlar arttı dediler
  • Bende 28 nisanda 449 tlye almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    6 taksit aldım vade farkı bile yememek icin dolara bagli olabilir malum cihaz elektronik ama 5 büyükleri 12 ay HD olarak 42 tl gibi bir rakama izliyorum cihazda benim olacak o yuzden bedava gibi geldi

• Kusura bakmayın soruldu mu bilmiyorum, son aktivasyon tarihi nedir? Bide aktivasyonu digiturk bayisi mi yoksa next bayisi mi yapıyor?

• Net bilgi yok hocam aktivasyon next yapıyor konuda hersey yazılı

• 31 mayıs demişlerdi. yeriniz yakınsa gelisimavm aynı zamanda aktivasyonu siz çay içerken yapıyor cihazı usb den son versiyon yüklüyor ve aktivasyonu gerçekleştiriyor. başka bölgedeyseniz digitürkü değil nexti aramanız gerekiyor çünkü aktivasyonları next servisleri yapıyor.
  • 31 mayıs demişlerdi banada

• Yanlış hatırlamıyorsam GelişimAVM fiyatını artırmıştı. Hatta 512 Tlmiydi ne şuan yine 469 Tl yapmış ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

Next Minix Digitürk Uyumlu Full HD Uydu Alıcı Şampiyonlar Paketi NX2 Linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmysterious

Yanlış hatırlamıyorsam GelişimAVM fiyatını artırmıştı. Hatta 512 Tlmiydi ne şuan yine 469 Tl yapmış ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

Next Minix Digitürk Uyumlu Full HD Uydu Alıcı Şampiyonlar Paketi NX2 Linki

Gelişim avm nerede hocam istanbuldayom bem. 499 tş ye burada buldum fiyat iyi ama 450 ye alırsak hd bedava gibi olur.

Bi de benim geçen yıldan mediamarkt hala sürüyor 1 2 ayı daha var. Daha sonra yaptırsam olur mh

• beyoğlunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 20 Mayıs 2015; 12:35:13 >
  • Alacak olan arkadaşlara. 2 yıldır mediamarkttan 500 550 tl civarlarında alıyordum.

Şimdi n11 de nextburada sayfasında ürün 499 tl. Daha uyguna satanlarda var ancak güvenemedim adamlar direkt next sayfası.

n11 tık hızında indirimle 44 tl indirim geliyor. Bonusa 500 tl üzeri alışverişe 55 tl bonus veriyor. 99 tl indirim kazanmış oluyorsunuz.

İsterseniz hd bağlatın hd bedavaya gelmiş gibi olur isterseniz 400 tl ye gelmiş olur.

Uydu alıcısının da 200 lü fiyatlarda olduğunu düşünürseniz fiyat gayet iyi bence.
  • güvene gelince internetten alışveriş yaparken yorumlara bakmak lazım bahsettiğiniz ürün hiç yorum almamış ama orada gelalavm var onda olumlu yorumlar mevcut sanırım bu gelisimavm ile aynı gelen faturada next istanbul bayii yazıyor bence son derece güvenli bir yer malum buradan da aldığını söyleyen çok kişi var bence macera aranmamalı
  • Burada 469 TL ye veren bir satıcı var.
    http://www.n11.com/next-minix-hd-digiturk-nx-2014-uydu-alicisi-P60152179
    Güvenilir midir sizce??
    Bir de aktivasyon için digiturk bayisi ni arayacağım?
  • turkworks kullanıcısına yanıt
    benim ve bir kaç kişininde aldığı yer en azından tecrübe edilmiş ,kargoda dahil
    http://www.gelisimavm.com/-urun1003.html
    şahsen altında yorum olmayan yada tavsiye edilmemiş yerden alışveriş yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 20 Mayıs 2015; 18:08:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkworks

Burada 469 TL ye veren bir satıcı var.
    http://www.n11.com/next-minix-hd-digiturk-nx-2014-uydu-alicisi-P60152179
    Güvenilir midir sizce??
    Bir de aktivasyon için digiturk bayisi ni arayacağım?

bugün tesadüfen ben de turkworks un bağlantısını paylaştığı satıcıyı gördüm ve şimdi paylaşmak için konuya girmiştim öncelikle hızla bilgi verdiği için arkadaşa teşekkür ederim ayrıca satıcı için hiçbir yorum olmasa bile siz onaylamadan satıcının parası hesabına yatmıyor ürünü alırken bir sorun yaşarsanız onay vermezsiniz olur biter çok da takılmayın derim neresi hesabınıza gelirse oradan alın

• Kimi satıcı diyor ki: Next'i arayacaksınız onlar gelip aktivasyonu yapacaklar.
    Kimi de digiturk bayinden gelip aktivasyonu yapacaklarını söylüyorlar hangisi doğrudur?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.