Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kkvan

quote:

Orjinalden alıntı: drberti

peki gp sedan ne oldu öyle bir araçda çıkacakmı?*

D200 projesi GP sedan zannedildi. Ama değildi.

d200 projesi önce gp sedan üretimi planlanarak başladı...c ve c üst projeleri başkaydı..yenibravo projesine bağlı bir sedan tasarımı yapılacaktı...ancak d200 projesindeki gelişmeler ve tofaş argenin çok başarılı çalışmaları italyan tasarımcılarla ortak geliştirilen yepyeni prototipler ;gp platformu üzerinde b giriş derken c yi de aşıp c üst bir sınıfın ortaya çıkmasına ve yenibravonun kompakt c de sadece hatchback olarak üretilmesine....fiat lineanın da batı ve doğu avrupada c-üst sedan olarak üretilip satılmasına karar verildi...
    fiat ve tofaş'a başarılar..........

• BU LANSMANDA BENDE OLACAĞIM

quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

LİNEA'YA MUHTEŞEM LANSMAN.

Dünyanın gözü İstanbul'da olacak.

http://www.otomobilgazetesi.com/otomobil.php?id=3829

• SAYIN HAVNİTEKİN

linea g.punto danmı geliştirildi yani safkan bi c sınıfı araç değil b sınıfı kırması bi araçmı kafam karşıtı şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: subuti35

SAYIN HAVNİTEKİN

linea g.punto danmı geliştirildi yani safkan bi c sınıfı araç değil b sınıfı kırması bi araçmı kafam karşıtı şimdi

son mesajında sorduğun konuda bilgi vermiş zaten....
  • haklı ve meraklı arkadaşlar,lineanın içide dışı kadar güzel.megene-ıı nin yüzü eskidi.toyota corolla ve honda cıvıc ten daha güzel bir araba olduğunu göreceksiniz.sınıfında çok başarılı olacağına inanıyorum.
  • Bir de bakıyomuşuz Linea'nın içi Yeni Civic gibi tamamen farklı bir tasarım olurmuş. Olmaz ama bu kadar saklandığına göre var birşeyler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: parisorlu

haklı ve meraklı arkadaşlar,lineanın içide dışı kadar güzel.megene-ıı nin yüzü eskidi.toyota corolla ve honda cıvıc ten daha güzel bir araba olduğunu göreceksiniz.sınıfında çok başarılı olacağına inanıyorum.

nereden biliyosun içini? o gp göstergeleri olmasında sıkıldık aynı tipten
  • bir lineacıdaha geldi aramıza.işi bilen yani.akadaşım şu iç kısımın fotoları varsa eklesen güzel olduğunu biliyorsan fotoğraflada bizde yaşayalım o güzelliği.
    araba gerçekten çok iddaalı
    benden de bir kaç fotoğraf size.

YENİ FİAT LİNEA

YENİ FİAT LİNEA

YENİ FİAT LİNEA

YENİ FİAT LİNEA

YENİ FİAT LİNEA

• http://www.otomobilgazetesi.com/otomobil.php?id=3834
    hiç aklımda olmayan araç bende merak ettim..
  • Valla ben sabırsızlıkla bekliyorum , eğer aracın içide dışı kadar çekici ise aldım gitti valla.
    Tam 2 aydır bu aracın çıkmasını bekliyorum , yoksa çoktan Honda Yeni Civic almıştım.
  • Valla bende bekliyorum ama heralde fiatı yüksek olacak. (tahmin edilenden) 32 000 ytl den başlar diye tahmin ediyorum.
  • arkadaşlar ben alacaktım ama ne yalan söliim biraz hayal kırıklığına uğradım. içi g.puntonun aynısı.herhalde almayacam bizim arkadaşa rica edeyimde içinin resmini bana mail ederse bende sizinle paylaşırım. ayrıca arkadaşım alfa romeo al diyor şimdide onu inceleyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: buyothers

arkadaşlar ben alacaktım ama ne yalan söliim biraz hayal kırıklığına uğradım. içi g.puntonun aynısı.herhalde almayacam bizim arkadaşa rica edeyimde içinin resmini bana mail ederse bende sizinle paylaşırım. ayrıca arkadaşım alfa romeo al diyor şimdide onu inceleyeceğim

o iç mekan fotolarını forumdan bir arkadaş kendisi yükleyemeyince ben buraya koymuştum. ancak arkadaşın başı ciddi anlamda derde girmiş. kendi nicki ile bile giriş yapamıyor. bir başkası vasıtasıyla rica etti , sildim. o fotolardaki iç mekan g.punto ile aynı gibiydi.

@havnitekin arkadaşımız farklı bir kaç iç mekan olduğundan bahsetmişti. onun verdiği bilgiler bana her zaman daha güvenilir gelir .
    bakalım bekleyip göreceğiz.......
  • içi g.punto nun aynısı ise nesini saklıyorlar!
    quote:

arkadaşlar ben alacaktım ama ne yalan söliim biraz hayal kırıklığına uğradım. içi g.puntonun aynısı.herhalde almayacam bizim arkadaşa rica edeyimde içinin resmini bana mail ederse bende sizinle paylaşırım. ayrıca arkadaşım alfa romeo al diyor şimdide onu inceleyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: name159

içi g.punto nun aynısı ise nesini saklıyorlar!
    quote:

içi aslında saklanmıyor..sadece ilke olarak lansman sırasında aracın tamamı ve üretim bandındaki şekli açıklanacaktır...iç mekana gelince..sınıfına uygun ,fiat firmasının çizgilerini taşıyan..elbette ki grande puntoyla önemli benzerlikler taşıyan bir kockpite sahip ama bakarsanız yenibravo,yenicroma da benzer çizgiler taşımaktadır..önemli olan tasarım uyumluluğu,beğeni ve kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik özellikleridir..ben çok beğenileceğini umuyorum...bu arada donanım özelliklerine bağlı iç tasarım değişiklikleri de olacak....

• Lansman fiyatları 30 dan başlar bence (1.4 77 hp baz donanım). 1-2 ay sonra 31-32 olur.
  • sabırsızlıkla lansmanı bekliyoruz bir an önce şu otomobiln çıktığını görsek
  • auris gibi hayal kırıklığına uğratmasın buda
  • içinin harika olduğunu göreceksiniz.ama bazı şeyleri burada yazmamız mümkün değil.arkadaşlar bağışlasın.çünkü gizlilik esasına göre başımız ciddi şekilde derde girer.
  • gp ile aynımı değilmi şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.