Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.584
Cevap
8
Favori
754.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler kimse yok mu buralarda? foruma yakışmıyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

herkese merhabalar.

imzamdaki megane yerine linea 1.3 emotion düşünüyorum. aracım 25bin lira ediyor. ben 22-23bin lirasını aracın alımına, kalanını da oyuncaklarına ayırmayı planlıyorum. en fazla 23bin 500 lira vereceğim arabaya. şimdi ben bu fiyata kaç model, kaç km'de nasıl bir linea bulurum? ayrıca servis kayıtlı olduktan sonra tamponu değişmiş, kapı sacı değişmiş hiç fark etmez . km de servis kayıtlı bakımlar varsa 130bin civarında olabilir, önemli değil.

neyse,
    başlıca sorumu sordum, şimdi ayrıntılar:

1. bu araç 2007'de banttan indi. 07' model emotionda blue&me sorunlu olur mu?
    2. o yıldan itibaren hız sabitleyici standart mı? değilse ne zamandan itibaren standart oldu ve olup olmadığını direksiyondan mı, direksiyonun sol tarafndaki koldan mı anlarız?
    3. güvenlik paketi, donanımı ve opsiyonları nasıldı?
    4. ve son olarak o yıllarda sıfır km alan varsa diğer her türlü şey hakkında bilgi almak isterim.

şimdiden teşekkürler.

iyi akşamlar.

edit: mesela bu ilana şöyle bir bakınca ne görüyorsunuz? gözünüze ne çarpıyor?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-linea-emotion-full-servis-bakimli-99518542/detay#

23 bin TL ye 2007-2008 model 100 bin km de bir linea rahat bulursun. şirket aracı senin için sorun olmayacaksa full versiyonunuda bulabilirsin.
    diğer sorularına gelince
    1. alacağınız araçta özel bir sorun yoksa blue&me de sorun yaşamazsınız. bazen güncelleme ile ilgili arıza verir onuda servisten yazılım yükleterek aşabilirsiniz.
    2. hız sabitleyici standart değildi. (sadece dualogic viteslerde standarttı) stil paketi olarak ayrı satılıyordu. sonradan emotion plus modellerde standart hale getirildi.
    3. standart olarak abs ebd, 2 hava yastığı mevcut. emotion modellerde 6 hava yastığı olması lazım. donanım emotion modellerde yağmur ve far sensörü, dijital klima mevcut, plus olunca donanımlarda değişti. donanım seçenekleri biraz karışık anlayacağın.
    4. 1,3 kullanan arkadaşlar cevap verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanoguzhan

quote:

herkese merhabalar.

imzamdaki megane yerine linea 1.3 emotion düşünüyorum. aracım 25bin lira ediyor. ben 22-23bin lirasını aracın alımına, kalanını da oyuncaklarına ayırmayı planlıyorum. en fazla 23bin 500 lira vereceğim arabaya. şimdi ben bu fiyata kaç model, kaç km'de nasıl bir linea bulurum? ayrıca servis kayıtlı olduktan sonra tamponu değişmiş, kapı sacı değişmiş hiç fark etmez . km de servis kayıtlı bakımlar varsa 130bin civarında olabilir, önemli değil.

neyse,

2. o yıldan itibaren hız sabitleyici standart mı? değilse ne zamandan itibaren standart oldu ve olup olmadığını direksiyondan mı, direksiyonun sol tarafndaki koldan mı anlarız?
    4. ve son olarak o yıllarda sıfır km alan varsa diğer her türlü şey hakkında bilgi almak isterim.

şimdiden teşekkürler.

iyi akşamlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-linea-emotion-full-servis-bakimli-99518542/detay#

23 bin TL ye 2007-2008 model 100 bin km de bir linea rahat bulursun. şirket aracı senin için sorun olmayacaksa full versiyonunuda bulabilirsin.
    diğer sorularına gelince
    1. alacağınız araçta özel bir sorun yoksa blue&me de sorun yaşamazsınız. bazen güncelleme ile ilgili arıza verir onuda servisten yazılım yükleterek aşabilirsiniz.
    2. hız sabitleyici standart değildi. (sadece dualogic viteslerde standarttı) stil paketi olarak ayrı satılıyordu. sonradan emotion plus modellerde standart hale getirildi.
    3. standart olarak abs ebd, 2 hava yastığı mevcut. emotion modellerde 6 hava yastığı olması lazım. donanım emotion modellerde yağmur ve far sensörü, dijital klima mevcut, plus olunca donanımlarda değişti. donanım seçenekleri biraz karışık anlayacağın.
    4. 1,3 kullanan arkadaşlar cevap verecektir.

çok teşekkürler. peki 1.4 tjet lpg ile nasıl işlev görüyor? yakıt t. hakkında bilginiz var mı? bir de hız sbt. sonradan ekletilebiliyor mu?
  • quote:

çok teşekkürler. peki 1.4 tjet lpg ile nasıl işlev görüyor? yakıt t. hakkında bilginiz var mı? bir de hız sbt. sonradan ekletilebiliyor mu?

Normalde takılmasa da 1.4 tjetlere lpg taktıran ve memnun olan arkadaşlar var. onlar gerekli cevabı vereceklerdir.
    Hız sabitleyici sonradan takılmıyor ancak bir arkadaş kendisinin sonradan takdırdığını iddia etse de ısrar etmemize rağmen resimlerini yayınlamamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanoguzhan

quote:

Normalde takılmasa da 1.4 tjetlere lpg taktıran ve memnun olan arkadaşlar var. onlar gerekli cevabı vereceklerdir.
    Hız sabitleyici sonradan takılmıyor ancak bir arkadaş kendisinin sonradan takdırdığını iddia etse de ısrar etmemize rağmen resimlerini yayınlamamıştı.

erhan bey, çok çok teşekkürler. inş. diğer arkadaşlar da tecrübelerini paylaşacaklar.

iyi günler.
  • yeni linea pop versiyonda "yeni iç tasarım" yok
    demiş
    eski lineanın içi mi şimdi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

yeni linea pop versiyonda "yeni iç tasarım" yok
    demiş

aynen öyle...dışı yeni,içi classic
  • quote:

herkese merhabalar.

neyse,

şimdiden teşekkürler.

iyi akşamlar.

Otomatik vites düşünürseniz 2008 model siyah renk 25 bin tlye aracımı satmayı planlıyorum. 133bin km ve 2 küçük kazası var 600 tl lik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YağmurAdam- -- 19 Ekim 2012; 15:51:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozo77

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

yeni linea pop versiyonda "yeni iç tasarım" yok
    demiş

aynen öyle...dışı yeni,içi classic

classic 32 bin +yeni dıiş tasarım 35 bin + yeni iç tasarım 37 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

herkese merhabalar.

neyse,

şimdiden teşekkürler.

iyi akşamlar.

Otomatik vites düşünürseniz 2008 model siyah renk 25 bin tlye aracımı satmayı planlıyorum. 133bin km ve 2 küçük kazası var 600 tl lik

aracınız tam istediğim gibi, emotion ise. ama maalesef otomatik vites düşünmüyorum. yine de teşekkür ederim.

hayırlı satışlar,
    iyi akşamlar.
  • en son bayi fiyat indirim durumları nedir?hangi bayi en avantajlı?
  • 1.6 mjet nasıl yakıt performans olarak?
    bir de bu modellerin piyasası nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

en son bayi fiyat indirim durumları nedir?hangi bayi en avantajlı?

Onu bayileri arayarak görüşeceksiniz.. Şuan nakit alımlarda iyi indirim oluyor sanırsam.. Ben geçen aya yarısı kredili 44 bin liraya almıştım, bu ay aynı şartlarda 47 diyor bayi..
  • ben niyet ettim zam yapmış fiat ve taksit meselesinide eskiden daha avantaşlıydı ille c elise diyor
  • merhabalar, 4K ACTUAL 1.3 MULTIJET 95 HP E5(linea classic) , almayı düşünüyorum bu hafta artık karar vermem lazım. aracımı %99 şehir içi kullanacağım. bu aracı seçmek istememdeki en büyük sebep normal bir sürüşle şehir içi 6.5lt/100km nin üzerine çıkmaması. Lütfen yeni alan arkadaşlar yakıt tüketimini doğrulayabilir mi?

Not : şimdiki aracım focus 2000 model şehir içi 9.9lt/100km
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilmemk_i

merhabalar, 4K ACTUAL 1.3 MULTIJET 95 HP E5(linea classic) , almayı düşünüyorum bu hafta artık karar vermem lazım. aracımı %99 şehir içi kullanacağım. bu aracı seçmek istememdeki en büyük sebep normal bir sürüşle şehir içi 6.5lt/100km nin üzerine çıkmaması. Lütfen yeni alan arkadaşlar yakıt tüketimini doğrulayabilir mi?

Not : şimdiki aracım focus 2000 model şehir içi 9.9lt/100km

focustan az yakacağı bir gerçek.. 1,6 Lounge (1900 kmde) 7-7,5 yakıyor (şehir dışı ortlama 4.9-5,1)

edit:
    buradan da sorabilirsin 1,3 sahiplerine :
    http://www.fiatlineatr.com/forum/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QhellThosh -- 13 Kasım 2012; 11:39:08 >
  • Arkadaslar bende lında kampanyasına bakılıyorum....
    Benzinle fiyatına dizel kampanyası halen devam ediyormuş...
    Siz hangi modelini önerirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Arkadaslar bende lında kampanyasına bakılıyorum....
    Benzinle fiyatına dizel kampanyası halen devam ediyormuş...
    Siz hangi modelini önerirsiniz...

Bütçe de sıkıntı yoksa en full donanım 1,6 Mj Lounge.. Haa az yaksın diyorsanız 1,3 Mj olabilir..
  • Spot piyasada 31,5-32 bin tl'ye Active plus satılıyor, spot güvenilir mi? Alıp kullanan yada çevresinde tanıdıkları olan var mı?
  • İlandaki aracımı satıyorum aciliyeti olduğu için son rakam 34bin'e bırakıyorum, ilgilenenlere.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-yeni-punto-plus-hicbir-yerde-bulunmayan-sport-kit-sifirdan-farksiz-106967630/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raymond Donovan -- 8 Ocak 2013; 13:31:09 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.