Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: havnitekin

quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

bu lineanın içini ne zaman gösterecekler arkadaşlar

işte size yeni bravonun test aracının içi...lineanın ki de %90 buna benziyor.....
     YENİ FİAT LİNEA

Son halini görmeden bişey demek yanlış belki ama çok demode ve biçimsiz olmuş.klimayı kullanmadan önce vitesi 2'ye veya 4'e alıp öyle kullanmak gerekecek.

• Gerekli ayarlamaları yaparlar ama vites ön konsola o kadar yakın diildir diye düşünüyorum
  • torpido kapağı bendeki 2001 marea elx in aynısı muhtemelen oda zor kapanıyordur :) , ama arabayı ben beğendim 2 sene sonra alabilirim , benim araba biraz eskisin daha hala 55 bin kmde.
    mareanın segmentinde hoş olmuş umarım piyasa tutar bu arabayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: doenitz

torpido kapağı bendeki 2001 marea elx in aynısı muhtemelen oda zor kapanıyordur :) , ama arabayı ben beğendim 2 sene sonra alabilirim , benim araba biraz eskisin daha hala 55 bin kmde.
    mareanın segmentinde hoş olmuş umarım piyasa tutar bu arabayı

bu fotoğraftakine göre değişiklikler oluyor tabiii..bu test aracı.. eski modellerden parçalar kullanıyorlar...bu hep böyle olmuştur...
  • arkadaşlar bu fiat linea grande puntonun sedan kasası değilmi? yoksa ben mi yanlış benzetiyorum
  • DEĞİL ARKADAŞIM

ÖN GÖRÜNÜM BENZESE DE LİNEA BİR ÜST SINIF BİR ARAÇ...

quote:

Orjinalden alıntı: rockstar_942

arkadaşlar bu fiat linea grande puntonun sedan kasası değilmi? yoksa ben mi yanlış benzetiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

DEĞİL ARKADAŞIM

quote:

arkadaşlar bu fiat linea grande puntonun sedan kasası değilmi? yoksa ben mi yanlış benzetiyorum

fiat lineanın grande puntoya benzerliği unonun cromaya olan benzerliği gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 29 Aralık 2006; 23:32:21 >
  • örnek biraz fazla abartılı olmadı mı ? sence g.punto ve linea arasında uno ve croma kadar fark olacak mı ? bence hayır..

selamlar..

quote:

quote:

DEĞİL ARKADAŞIM

quote:

• quote:

örnek biraz fazla abartılı olmadı mı ? sence g.punto ve linea arasında uno ve croma kadar fark olacak mı ? bence hayır..

selamlar..

quote:

quote:

DEĞİL ARKADAŞIM

quote:

şimdi uno b sınıfıdır....albea giriş c sınıfıdır...palio ve grande punto b sınıfıdır...tempra c sınıfıdır....yine ilginçtir ama croma da c sınıfıdır...cromanın üretildiği yıllardaki sınıflama ve tasarım benzerlikleri açısından irdeledim.....uno tempraya olan benzerliğinden çok daha fazla cromaya benzemekte...ve 2000 li yılların tasarım özeklliklerine baktığımızda lineanın grande punto temelli olması ve yeni bravonun da aynı özelliklere değişik bir tasarımla benzeşmesi ve fiatın croma benzeri sedan aracının da olmaması ve durumun talepler doğrultusunda incelenmesi sonucu....böyle bir kanıya vardım.....yanlış olabilir tabiiiii................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 30 Aralık 2006; 0:07:51 >

• Güncel Croma D sınıfı

YENİ FİAT LİNEA
  • quote:

quote:

örnek biraz fazla abartılı olmadı mı ? sence g.punto ve linea arasında uno ve croma kadar fark olacak mı ? bence hayır..

selamlar..

quote:

quote:

DEĞİL ARKADAŞIM

quote:

şimdi uno b sınıfıdır....albea giriş c sınıfıdır...palio ve grande punto b sınıfıdır...tempra c sınıfıdır....yine ilginçtir ama croma da c sınıfıdır...cromanın üretildiği yıllardaki sınıflama ve tasarım benzerlikleri açısından irdeledim.....uno tempraya olan benzerliğinden çok daha fazla cromaya benzemekte...ve 2000 li yılların tasarım özeklliklerine baktığımızda lineanın grande punto temelli olması ve yeni bravonun da aynı özelliklere değişik bir tasarımla benzeşmesi ve fiatın croma benzeri sedan aracının da olmaması ve durumun talepler doğrultusunda incelenmesi sonucu....böyle bir kanıya vardım.....yanlış olabilir tabiiiii................

Evet yanlış

albea b sınıfı sedandır.

croma da ilk kasası da son kasası da d sınıfıdır.

• İçi bence hoş olmuş.
  • otohaber dergisi geçtiğimiz haftalarda çinli otomobillerin sürüş izlenimlerini yayınladı dergiye göre arabalar hiç fena değil hatta başlık çinli otomobiller önyargıyı yıktı diye bir başlık vardı hem çinlilerin iyi yaptıkları şeylerde vardır illa çinliler motorunun montajını yapıcaksa dandik te olmaz çünkü faitın dünyada adı var bunu lekelemez herhalde bence linea süper olmuş biran önce türkiyye gelirde inceleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doblo vip premio -- 6 Ocak 2007; 21:59:23 >
  • arkadaslar benim babam tofaş ta AR-GE bolumunde bu araçların testini yapıyor. bu aracın ilk üretimi daha 9 ay falan oluyor. şu anda seri imalata da geçmedi nisan mayıs gibi geçmesini düşünüyorlarmış aracı meganla bile kıyaslamaya kalkarsak süper diyo babam gidişi süspansiyonu falan harikaymış bizde palio var babam şimdi bizim arabaya binmek istemiyor. o derece yani bu arada fiyatı 25000ytl ve 30000ytl arasında degişebilir.şunu da unutmadan soyluyeyim aracın içi daha hazır degil hiç bir araca benzememesi ve kullanımı rahat olabilmesi için çalışıyorlar.
  • arkadasın soledıklerı dogruysa ozellıkle fıyatı ole olursa bu araba satıs rekorları kırar
  • Hem sedan hem Tofaş üretiyor hem az yakıyor hem rahat hem güvenli
    Abartılı bir fiyat olmazsa C sınıfının lideri olur.
    Hatta satış rakamı olarak
    Megane + Jetta + Astra + Corolla = Linea olur

fazla mı oldu
  • SAHİ TİPİ SÜPER OLMUŞ,FİYATINI ABRTMAZLARSA ORTA SINIFTA LİDER OLUR...
  • SELAM ARKADAŞLAR DUYDUĞUMUZA GÖRE LİNEA JETTA SINIFINDA GELİYOR AMA JETTA KADAR PAHALI OLMAYACAK
  • bu araba bayaa satar bence
  • ucuz olsa da alabilsek bare inşaallah....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.