Şimdi Ara

Xiaomi, ABD pazarına açılacağını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi, ABD pazarına açılacağını duyurdu

Çinli akıllı telefon üreticisi geçtiğimiz yıl 61 Milyon akıllı telefon satışına ulaşmayı başarmıştı. 2014 içinde Hindistan pazarına giren ve orada da başarılı satış rakamlarına ulaşan şirketin yol haritasında Türkiye de bulunuyordu. Teknoloji devinin CEO'su Bin Lin ise ABD pazarına gireceklerini açıkladı.

Yalnızca telefon satmadıklarını hatırlatan CEO geniş çaplı bir teknoloji şirketi olduklarını ve tüm ürünlerini global pazarda satmak istediklerini açıkladı. ABD pazarında Xiaomi'nin her ülkede yaptığı gibi mi.com üzerinden çevrim içi satış yapacağı ve kulaklık,akıllı bileklik, taşınabilir şarj cihazları gibi ürünlerin satışına başlanacağını söylendi.

Yönetici ayrıca ABD'de telefon satmak için gerekli şartları yerine getirmenin bir takım zorluklar içerdiğini ve Lisans anlaşmalarına uymanın da zor olduğunu belirtti, ancak ilerleyen dönemlerde bu problemlerin aşılmasıyla şirketin ABD içinde akıllı telefon satışına başlayabileceği açıklandı.

• Bakalım ne kadar satacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Bakalım ne kadar satacak
    Telefon satmayacak bir süre daha.
  • Bi Türkiye'ye gelemeyecek anlaşılan. Sarkıyor da sarkıyor.
  • Bize erken gelsinde boşver ABD yi.
  • Yeni davalar yolda demek ki çok para kazandılar harcayacak yer arıyorlar. apple yönetimi rahat bırakmaz onları.
  • şimdi onlar düşünsün
  • O değilde şeyi merak ediyorum bundan bize ne? ABD' de satışa başlanacaksa bunun haber yapılmasına gerek var mı acaba? Yunanistan'da satışa başlayacak olsalar bununda mı haberini yapacaksınız? Bize kendi ülkemize gelecek xiaomi'den haber verin, 2015 dendi ama hala elle tutulur bir haber yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 15 Şubat 2015; 17:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

O değilde şeyi merak ediyorum bundan bize ne? ABD' de satışa başlanacaksa bunun haber yapılmasına gerek var mı acaba? Yunanistan'da satışa başlayacak olsalar bununda mı haberini yapacaksınız? Bize kendi ülkemize gelecek xiaomi'den haber verin, 2015 dendi ama hala elle tutulur bir haber yok

Mesele abd de satış yapması değil mesele daha dün çinden çıkmayan şirketin abd ye açılacak kadar büyüklüğe ulaşması
  • Turkiye kim ki zaten

Xiaomi böyle yaparak Türk musteriyi soğutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Turkiye kim ki zaten

ABD derken, lisans zorlukları derken fiyat yükselt. F/P önemini kaybet, gelme la Türkiye'ye gelme ! İstemiyorum bu saatten sonra.
  • Millet benim dediklerime geliyor.Söyleyince kızıyorlardı.Bekleyen bekler beklemeyeni boşver diyorlardı.Millet bıktı.
  • buraya gelmedi ya antipati oluştu bu markaya bende
  • Bu marka artık o f/p ürün sınıfına giren telefonları göremeyecegimiz izlenimini uyandırmaya başladı bende
  • Rusyadabir magaza actilar nasil olduysa,8 euroya bir kulaklik ve 40 euroya 16000 mah powerbank aldim,kulaklik 5 kurus etmez,powerbank ise deniyorum bakalim nasil bir performas sergileyecek..
  • Patent davalarına yenileri eklenecek demektir! :-)
  • Türkiye'ye de artık seneye gelir belki
  • Patent davalarıyla bas edebilirse elmaya bi ısırıkda kendi atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Turkiye kim ki zaten

Türkiyede en fazla 2-3 milyon satarsın. O kadar da satabilirsen ne iyi.

Samsung gibi yap algı operasyonunu, ihale bile alırsın.

Mini sürümleri peynir ekmek gibi sürdü herkese.

Abd de patent davası bombardımanına uğramazsa sağ kalır. Ama dava bombardımanına uğrarsa ölür gider.

Google ve Samsung Android üreticisini yalnız bırakmaz gerçi.
  • Abd'yi bırak, Türkiye'ye bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.