Şimdi Ara

Aşk Yeniden

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
5
Favori
4.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1. Bölüm

http://www.fox.com.tr/Ask-Yeniden/bolum/1

ilk bölümüyle ekranlara gelen yeni Fox dizisi Aşk Yeniden, ekran macerasına bomba gibi başladı! TNS'nin reyting sonuçlarına göre Süreç Film imzalı dizi, total grubunda 13,37 share ve 5,90 oran alarak salı akşamı en çok seyredilen ikinci dizi oldu. AB grubunda ise 19,75 share ve 7,89 reyting oranıyla tüm rakiplerini geride bırakarak ilk sırada yer aldı. Romantik komedi türündeki Aşk Yeniden'in kadrosunda Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar ve Didem Soydan gibi isimler yer alıyor.

İkinci bölümüyle Aşk Yeniden, 17 Şubat Salı akşamı saat 20:00'de, Fox TV ekranlarında...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sinema filmi tadında eğlenceli bir dizi macera, romantik komedi hepsi bir arada. . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 15 Şubat 2015; 11:27:56 >

• fox=çöp. bayan arkadaşların seveceğini düşünüyorum bu diziyi.
  • Buğra gülsoy ve özge ozpirincci
    ikisi de çok sevdiğim oyuncular
    dizi ise super ben çok sevdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik fox tv dizisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni sarmadi ya
  • bu aksamki bolume de baktim biraz guzel eglenceliydi izleyen oldu mu?

• Türk dizilerinden hiç hoşlanmam ve sevmem. Ancak bu dizi olmuş ve beni bağladı. Saçma sapan bir senaryoya sahip olan Kiraz Mevsimi muamelesi yapmayıp bu diziye şans verin derim. Hem eğlenceli hem duygusal yönü var oyuncular da gayet iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakit öldürmek için izlenir, arada yapmacık sahneler olsa bile insanı güldürmeyi başarıyor.

• Laz ekip olmasa gayet güzel. Ama onlara ısınamadım.

• Diğer dizilerden farklı başlangıç yaptı ama yakında Yürk dizilerine bağlamaya başlar:)

• quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Laz ekip olmasa gayet güzel. Ama onlara ısınamadım.

+1
    Çok boş o ekip saçmalıyolar.Bu arada dizi güzel gidiyo
  • dizi güzel başladı . reytinglerde çok iyi . senaryoda iyi ve komik olması en önemlisi ... saçam sapan türk dizilerinden değil ...
  • İlk iki bölümü gayet güzeldi takip edebilceğim bir dizi dedim.3.bölüm pek sarmadı yinede güzel sahneler vardı.2-3 bölüm daha şans vericem bence hakediyor.Özge ve Buğra iyi oturmuş diziye..
  • Aaaaaaaaşşşşşkkkk yenideeeeeeeeeeeen

• quote:

Orijinalden alıntı: tefo_34

Dizinin bu bolumu cok sıktı gereksiz o cirkin espriler yok baliklar paketlendi yok aman tanrum dedum cok gereksiz dizi

Senin gibi.

• Fox'un reyting canavarı dizisi
  • Dizi baya guzel gidiyo

• 2 haftadır reyting rekoru kırıyor. Aynı şekilde özeti de öyle. Umarım devam eder

• Güzel dizi, takip ediyorum ama şu Karadenizli ekip çok absürt olmuş. Onları biraz daha gerçeğe yakın yaparlarsa daha izlenesi olur.
  • karadenizliler dizinin komik tarafı niye beyenmediniz ki kamili adam tam kamil
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.