Şimdi Ara

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
16
Favori
13.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ek: elle kurdum. ön kamera ters gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 21 Mart 2015; 21:53:05 >
  • Kılıf işini nasıl halletiniz arkadaşlar. Kılıf bulamadım buna uygun, makul fiyatlı...
  • MaTRiX M kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/liste/trust-7-8-verso-folio-universal-tablet-kilifi-19703/productDetails.aspx?productId=bs50672&categoryId=60000818&SKU=BS50672

Hb'de 20 tl hediye çekim vardı, bedavaya geldi. Tablete cuk oturdu ve kılıf cidden güzel, 20 tl fazla gibi ama. Yukarıda bir arkadaş aynı modelin kliksadaki ilanını paylaşmış, bi ara kargo dahil 13 tl ye satılmış. Orayı takip etmenizde fayda var.

• bu tableti 150-200 tl aralığında herkes kapmış...şimdi güncel fiyatı 430 tl civarında....bir tablet fiyatı bu kadar nasıl artabilir ki?hadi güzel tablet diyelim tamam,ama 430 tl lik bi tablet midir bu?
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/hisense-sero-e2281tk-8-dual-core-1-6ghz-1gb-16gb-tablet-P49303544
    Daha ucuza da bulabilirsiniz. Araştırirsaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Değil tabii ki ama 200-250 tl arası da alınabilir sıcak fırsattır ama üstüne çıkılmamalı bence 300 e dell,asus,acer,lenovo gibi markaların belki biraz daha düşük özellikli tabletleri var onlar değerlendirilir.
  • Amazon.com da 6 dolara bir kılıf var, benim hoşuma gitti. Amazon tecrübesi olan biri bakabilir mi? Aslında bir kişi talebe göre getirtse biz de ondan alsak süper olur. Ben 2 adet alırım şahsen.

http://www.amazon.com/gp/product/B00AZFASG6/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A20H555M9MROEP

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu

• sıfır gibi, çiziksiz, çok az kullandığım sero 8 tabletimi satıyorum, almak isteyenler özel mesaj atsın, sanalpazardan ilan açabilirim
  • Çin fiyatı ile neredeyse aynıya geliyor ;
    http://www.hizlial.com/dark-79-tablet-uyumlu-turkce-klavyeli-ve-kapasitif-kalemli-ajanda-tipi-deri-kilif-ve-stant-siyah/10364953?pid=10377230

Tabii bi çakallık yaparak normal usb li ürettirmişler yani ekstra otg kablo masrafı çıkartırmak adına yine de alınabilir. Özellikle nette sörf yaparken benim gibi dokunmatik klavye ile savaştığınız oluyorsa masaüstü kullanımda böyle bir ürünü şiddetle tavsiye ederim , elde kullanılmaz zaten böyle bi kılıf

• quote:

Orijinalden alıntı: okulaptus

http://www.hepsiburada.com/liste/trust-tablet-kiliflari/department.aspx?categoryId=60000818&qs=%2fbrand%3d%7btrust%7d&sc=8 kılıflarda indirim yapmışlar ben floio SG modelini aldım

ben de aşağıdaki modelin gri renkli olanını aynı şekilde 9.90 liradan almıştım kliksa'dan 15 gün önce. sonra bir anda 40 liraya çıkarıvermişlerdi fiyatını. hepsi burada o fiyatla veriyor şimdi. alacak arkadaşlar elini çabuk tutsun derim. 3-5 gün sonra yine çıkarırlar 35-40 liralara. tutturdukları fiyata satıyorlar, kazık attıkları müşteri kar kalıyor yanlarına.

Ama buradaki modelde 7" olana göre köşe bantları. Benim aldığımda 7 ve 8 için iki ayrı bant vardı. 7" olanın bantları ekranı biraz kapatıyor. 8 olanın ise tam köşelere denk gelip ekrana engel olmuyor. Aşağıya bir örneğini koyuyorum.

trust 7-8" kılıf

benim aldığım model

• selam,

cihaz bugün geçti elime. sıfır şarj ile gelen cihazı birkaç saattir şarj ediyorum. yazılım güncellemesi yapmak istiyorum fakat forumda bir mesajda okuduğum kadarıyla belli bir şarj seviyesinden sonra izin veriyor sanırım güncelleme yapmaya. cihazın şarjı %82 oldu ama hala güncelleme ekranını açınca hala indirmeden öylece bekliyor.

bu konuda bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arutharen

selam,

cihaz bugün geçti elime. sıfır şarj ile gelen cihazı birkaç saattir şarj ediyorum. yazılım güncellemesi yapmak istiyorum fakat forumda bir mesajda okuduğum kadarıyla belli bir şarj seviyesinden sonra izin veriyor sanırım güncelleme yapmaya. cihazın şarjı %82 oldu ama hala güncelleme ekranını açınca hala indirmeden öylece bekliyor.

bu konuda bir bilgisi olan var mı?

normalde şu an güncellemeleri gerçekleştirmesi gerekiyor. kapatıp açın tabletinizi. kendisinin algılayıp güncelleştirmeleri tamamlaması lazım. iki kez arka arkaya güncelleme olacaktır.
  • mytra kullanıcısına yanıt
    evet bahsettiğiniz gibi olması gerekiyor ama cihaz güncelleme konusunda kılını dahi kıpırdatmıyor. cihazı 2-3 defa kapayıp açtım, fabrika ayarlarına döndürdüm ama hala aynı. anlam veremedim açıkçası..

edit: bir kere daha fabrika ayarlarına döndürdükten sonraki ilk açılışta yükledi bu sefer paşam. enteresan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arutharen -- 30 Mart 2015; 20:59:19 >
  • tavsiyem bu tableti hiç kapatmayin bayadir kenardaydi kapali bir sekilde actim pilin yarisi yok :)) kapaliyken bi haller oluyor bu tablete yani %10falan neyse de %90di kapattigimda ve ilk defa kapattim ilk gun haricinde actigimda %40 seviyesindeydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • büroteknikten aldığınız tablet sıfır ürün müydü hocam? Ondan kaynaklı yaşamış olabilir misiniz bu güncelleme sıkıntısını acaba? Yani iade bir ürün ise kullanıcı aldığında güncellemiş olabilir mi diye düşündüm. sizin de kafanızı karıştırmak istemem ama aklıma gelen tek neden bu oldu. çünkü ürün açtığınız anda güncellemeleri yapmak istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 31 Mart 2015; 0:36:58 >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    kutusu jelatinliydi evet. kutu içeriğinde ya da cihazda kullanılmış olduğuna dair en ufak belirti yoktu. zaten güncelleme olduğunu bildiriyordu cihaz, fakat indirmiyordu. ilk fabrika ayarlarına döndürme işe yaramamıştı ama ikincisinde kendine geldi. yazılımsal bir sıkıntı oldu herhalde. şu an sorun yok allahtan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: okulaptus

http://m.n11.com/hisense-sero-e2281tk-8-dual-core-1-6ghz-1gb-16gb-tablet-P49303544
    Daha ucuza da bulabilirsiniz. Araştırirsaniz

hocam araştıryorum ama 430 dan aşağı bulamadım..kaldı ki bütçem 150-200 tl..haftaya doğum günü var tablet hediye almak istiyorum..hadi bunu bulamadım diyelim,sadece dizi ve film izlemek için bu fiyatlarda 8inç tablet önerirmisinz?hediye olacağı için sıkıntılı bir marka model almak istemiyorum hocam

• tablet bu gün elime geçti...ilk bakış oldukça olumlu...özellikle ekranını çok beğendim...tableti yarın hediye edeceğim şu an gerekli uygulamaları yüklüyorum..fakat bi kaç konuda takıldım
    1-tablette dosya yöneticisi göremedim...kendi kullandığım tablette var...buna ayrıca yüklemeli miyim?
    2-tablet dizi izleme amaçlı alındı...divx dizi ve altyazıyı attım..mx player ile açtım...altyazıyı göstermiyor..ekrana dokunduğumda play pause falan gibi menü çıktığında alt yazıda çıkıyor ama 3 sn sonra kayboluyor

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.