Şimdi Ara

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
16
Favori
13.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki geldi elidem şuan clash of clans bakıyom :)
  • mBenJi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kaç günde kargoya verdiler?
  • 3 günde verdiler hocam, bendekinde kamera açılmıyor, kamera uygulaması yükledim onda da sürekli olarak kapanıyor kameraya ulaşılamıyor fln diyo, daha önce de kız arkadaşıma bi tane aldığımdan biliyorum kamera çöp, o yüzden olmasada olur, uğraşmak istemiyorum geri göndermekle, başka bi sıkıntısı yok gayet düzgün çalışıyor, şarzı da net rakam söyliyemem ama 4 saat civarında gidiyor clash of clans full açıkken, nette gezmek için kullanıldığında bi miktar daha artıcaktır bu süre
  • mBenJi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için,3 gün cokmus ya sabırsızım ben Bekleyeceğiz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amma sorunlu tabletmis ilk alanlar farkina varsaydi almazdim acikcasi. Bnm de pilimde sorun var kapali 15-20saatte sarj oluyor. Ve pil tüketiminde sadece ekran gorunuyor. bakalim degisim isticem ama Sonucu görücez

• STND kullanıcısına yanıt
    benimki 8 saatin altında doluyor.
    3-5 defa 6 saat üstünde şarj etmeden servise göndermeyin. Açın ışığını sonuna, açın hd filmi. Bitsin pili.
  • Kamera ters gosteriyor tango vs de! Cozum bulan var mi

• yenimibu da stok tükenmiş, n11'den almaya çalışıyorum "işleminiz şu anda gerçekleştirilemedi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası veriyor. Neyi yanlış yapıyorum dostlar?
  • Arkadaşlar ekran koruyucu olarak bunlardan hangisini almam gerekir ? Bizim tablet 8inç ama buradaki ölçülere bakarsak 7inç olanı almamız gerekiyor gibi ?? Bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim..

http://www.n11.com/speeds-sp-uni-7-universal-7inc-ekran-koruyucu-P29189408

http://www.n11.com/speeds-sp-uni-8-universal-8inc-ekran-koruyucu-P28641879

• bence ikisini de almayın. Çevrenizde mutlaka bu tür malzemeleri satan, yapan yerler vardır. Genelde telefoncuların çevresinde bulunuyorlar. Ben öyle yaptım ve üzerinde 7 - 8" diye yazılı universal olan markasını anımsayamadığım bir ekran filmini yaptırdım 10 lira verip. Hiçbirisi tam uymuyor, o nedenle dış fazlalıkları kesip kamera yeri uygun olan bir filmi taktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 3 Mart 2015; 20:14:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Sorunu mektup şeklinde her servise gönderdiğim gibi hazırladım yazdım kutunun içine, DOA olacağını da yazdım ki içini açıp tamir etmeye çalışmasınlar diye bunu yapsalar da her türlü yenisi ile değiştiririm ama uğraştırırlar, umarım sorun olmaz da bir an önce hallolur.

Hocam sizin olayda bir gelisme varmi? Degisim yapiyorlarmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: STND

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Sorunu mektup şeklinde her servise gönderdiğim gibi hazırladım yazdım kutunun içine, DOA olacağını da yazdım ki içini açıp tamir etmeye çalışmasınlar diye bunu yapsalar da her türlü yenisi ile değiştiririm ama uğraştırırlar, umarım sorun olmaz da bir an önce hallolur.

Hocam sizin olayda bir gelisme varmi? Degisim yapiyorlarmi?

Dün teslim aldı servis tahminim bu hafta içi benim tablete sıra gelir ararlar
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Yenimibu ya stok gelmiş tekrar
  • karolling K kullanıcısına yanıt
    Evet müşteri temsilcisi arayıp haberdar etti, n11'den geçtiğim siparişi iptal ettim. Gerçekten çok ilgililer, alacak olanlar kaçırmasın derim.
  • Dostlar, bugün eminönü doğubankta sordum, tablet kılıfları satılıyor. Sorduğum dükkan 25 tl fiyat çekti, bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Dostlar, bugün eminönü doğubankta sordum, tablet kılıfları satılıyor. Sorduğum dükkan 25 tl fiyat çekti, bilginize.

150 liraya mal ettiğimiz tablet için o kılıf fiyatı fazla gibi duruyor dostum. Neticede tabletin 6'da 1'i.

Ben yukarıda linkini verdiğim kliksadaki 9.90'lık kılıfı aldım ve birebir uydu. size de öneririm.
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun hocam, bir bakayım üst yorumlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

quote:

Dostlar, bugün eminönü doğubankta sordum, tablet kılıfları satılıyor. Sorduğum dükkan 25 tl fiyat çekti, bilginize.

150 liraya mal ettiğimiz tablet için o kılıf fiyatı fazla gibi duruyor dostum. Neticede tabletin 6'da 1'i.

Ben yukarıda linkini verdiğim kliksadaki 9.90'lık kılıfı aldım ve birebir uydu. size de öneririm.

Yalnız şimdi 34,90 olmuş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

quote:

haklısınız. 480mrt arkadaşımız da uyardı beni yeni fiyat hakkında. daha geçen hafta 9.90 idi fiyatı ve kargo dahil 12 küsur liraya almıştım. Ama kliksa tarzı böyle. bir iki gün sonra yeniden kampanyalı yaparlar. takip etmekte yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 6 Mart 2015; 22:23:08 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

quote:

haklısınız. 480mrt arkadaşımız da uyardı beni yeni fiyat hakkında. daha geçen hafta 9.90 idi fiyatı ve kargo dahil 12 küsur liraya almıştım. Ama kliksa tarzı böyle. bir iki gün sonra yeniden kampanyalı yaparlar fiyatını. takip etmekte yarar var.

Evet. O zaman takip edelim de inince buradan paylaşalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.