Şimdi Ara

Lexar 64GB 633x (95MB/s) SIFIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Lexar 64GB 633x (95MB/s) GoPro Uyumlu Hafıza Kartı ( Micro SD ) SIFIR açılmamış kutusundadır.

linkte verdiğim üründen incelemek isteyenler için

Fiyat : 175 TL

http://www.gokamera.com/lexar-64GB-haf%C4%B1za-kart%C4%B1.html

tercih izmit içi elden teslim etmek. onun dışında önce havale sonra kargo şeklinde olacaktır. ödeme 3e kadar olursa aynı gün kargoya verebilirim.
    isteyene komisyon ile get ilanıda açabilirim .

Takas olabilir uygun gördüğüm ürünlerle.
    sorular için Pm lütfen.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reprezant41 -- 30 Aralık 2016; 18:23:49 >

• pm attım, hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reprezant41

Brainwavz Beta IEM Earphones 2013 Edition ( Mikrofonlu ) SIFIR kutusunda güvenlik bantlarıyla durmaktadır .

Fiyat : 40 TL

Özellikler:

Transducers/Drivers: Dynamic, 13.5mm, CCAW Drive unit
    Rated Impedance: 16ohms
    Frequency range: 20 ~ 20KHz
    Rated input power: 10mW
    Maximum input power: 40mW
    Plug: 3.5mm, 45 degree, gold-plated
    Cable length: 1.2m
    1 year warranty
    Dimensions (Packaging): 101 x 72 x 36mm
    Net Weight: 13g
    Gross Weight: 35g

tercih izmit içi elden teslim etmek. onun dışında önce havale sonra kargo şeklinde olacaktır. ödeme 3e kadar olursa aynı gün kargoya verebilirim.
    isteyene komisyon ile get ilanıda açabilirim .

Takas olabilir uygun gördüğüm ürünlerle.
    Fiyat ve sorular için Pm lütfen.

merhaba. m5'e gore ses performansi nedir? bir de kablo dayanikliligi sonra o kablo ile kulaga giren kismi birlestiren parcaninki ne durumda?
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 1 Ekim 2015; 13:13:57 >

• LivingDeads69 kullanıcısına yanıt
    Merhaba m5 i deneyip bu modelini denemedim kutusu kapali guvenlik bantlari batli bi sekilde duruyor m5 in kalitesi yeterli geldi bi kulakliga göre biraz ince ama problem olmadi 1 seneyi gecti kullaniyorum bununda pek farkli olacagini sanmiyorum resimlerdeki kadar gordum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba m5 i deneyip bu modelini denemedim kutusu kapali guvenlik bantlari batli bi sekilde duruyor m5 in kalitesi yeterli geldi bi kulakliga göre biraz ince ama problem olmadi 1 seneyi gecti kullaniyorum bununda pek farkli olacagini sanmiyorum resimlerdeki kadar gordum bende

anladim. ben de 3 hafta oncesine kadar sorun yasamamistim m5'le. esasinda sebebi buyuk olcude benim ama yine de malzeme problemi diyebiliriz.

soyle ki; ocakta aldigim m5, 3 hafta once nasil olduysa dizustu ile masa arasina sikismis. sonra, bir baktim sag kulaklikta kulaga giren kafaya yapisik plastik parca kopmus. dune kadar ses sikintisi yasamamistim bir baktim ses gitti aksam. ayrica ne zaman kulagmdan cikarip masaya koysam
    pat diye yere atiyordu kendini carpiyordu. sagda ses gitti.
  • LivingDeads69 kullanıcısına yanıt
    Anladim valla bozulan kulakliginiz icin yapabileceğim bisey yok sanirim m5 ile benim sattigim arasindaki farkida kullanmadigim icin bilemicem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anladim valla bozulan kulakliginiz icin yapabileceğim bisey yok sanirim m5 ile benim sattigim arasindaki farkida kullanmadigim icin bilemicem .

hocam pm attım, sizden dönüş bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.