Şimdi Ara

Apple, iWork Web beta servisini tüm kullanıcılarına ücretsiz sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, iWork Web beta servisini tüm kullanıcılarına ücretsiz sunuyor

Apple'ın web ortamına taşıdığı ofis paketi iWork tüm kullanıcılara 1 GB hediye depolama alanı ile ücretsiz olarak sunuluyor. Henüz beta sürecinde olan iWork Web tamamen Türkçe olarak kullanılabiliyor. Apple ürünü sahibi olmayan kullanıcılar da https://beta.icloud.com/ adresine erişerek Apple kimliği edinip iWork beta üzerinden dökümanlarını düzenlemeye başlayabilirler.

iWork beta paketi içerisinde Pages, Number ve Keynote uygulamaları sunulurken, Pages uygulaması Office Word benzeri belgeler hazırlama imkanı sunarken Numbers uygulaması hesap tabloları yaratma konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Keynote uygulaması ise sunum oluşturma konusunda kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Şimdilik Chrome , Safari ve Internet Explorer'ın güncel sürümlerine destek veren tarayıcı Firefox için henüz destek sunmuyor.

• Oha 1gb mı? Bu inanılmaz ötesi bişey. Şaka şaka. Kingsoft office'te 50gb bulut kullanıyorum.

• Günlük kullanım için gayet yeterli bir alan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Oha 1gb mı? Bu inanılmaz ötesi bişey. Şaka şaka. Kingsoft office'te 50gb bulut kullanıyorum.

Dökümanlar için yeter artar.
  • Sonra paralı olmasında ?

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Elbette hocam çoğu kullanıcı için belki yeterli olacaktır. Ancak öğrenci olarak bana bile yetmez. Bizim projelerde min 300~500 mb dosya oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Ekstra alan alınabiliyor aylık 2 TL'ye 20GB
  • Bilgisayardaki versiyonundan çok bir farkı yok ama tarayıcıda çalıştığı için hantal . Windows kullananlara tavsiye ederim Keynote powerpointten çok daha güzel .

• KeyNote müthişmiş gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.