Şimdi Ara

Bitmeyen Kartuş İçin Genel Değerlendirmeniz Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon ip 4950 var, mürekkeplerini kendim şırınga ile basıyorum, ellerim biraz batıyor:) mürekkebin kalitesi her şeyi belirliyor, kafasını tıkayan mürekkep bile oldu, az kalsın yazıcıyı kaybediyorduk...

Hp 4645 de var, bunu yeni aldım, kartuşları 2 adet ve çifti 50-60 tl'ye bulunabiliyor...

şimdi bu iki sistem için bitmeyen kartuş sistemi taksam nasıl olur, sorun yaşayan var mı, kim bu işi garantili yapar ya da ebay dan aliexpress den hangi kiti alayım...

• HP'lerde tank (ciss) olmuyor bildigim kadarıyla ama bazı modellerde ben yaptım sorun yok diyende cıkabiliyor. Tank sisteminde en verimli canon cünkü kartusları mürekkebi cekecek kadar vakumluyor. Canonlar bu konuda en sorunsuzu ama buna ragmen onlarda bile bircok sorun cıkıyor. Sunu unutmayın ki tank takarsanız hergün sürekli olarak kullanmanız gerekir yoksa mürekkepler geri kacıyor, hava yapıyor vs. Yada her seferinde hava tıpasınıda acıp kapamalısınız kullanırken.

Her ne kadar eliniz biraz mürekkep olsa da ip4950 icin ben olsam kartus doldurarak devam ederdim.
  • teşekkürler, hava almak, her gün basmak vs bana göre değil, canon'u elle doldurmaya devam edicem...

hp için de demek ki benzer bir şey bulmam lazım ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.