Şimdi Ara

Bitti! (TURKCELL) 19 TL' ye her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1GB! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
25
Favori
31.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cumartesi başvuru yaptım, bu gece 12yi geçince açılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

Birde internet neden bu kadar hızlı tükeniyor anlayamadım aveada 1 gb iki ay olsa yeter

100 kb olarak düşüyor kotadan, yani kullanmanıza bağlı olarak 100 kat daha çabuk bitebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gune geçtim :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya uzatılacak mı arkadaşlar bilgisi olan var mı TIMde çalışan falan varsa belki haber gelmiştir onlara vodafonedan geçmeyi düşündüm ama 28ine yetişmesi imkansız şu saatten sonra

• arkadaslar bende bu kampanya icin numarami turkcell e tasidim yarin hat acilacak. hat acilinca bu tarifeye gecmek icin ne yapmam gerekli? tim deki personel bol 500 yazip mesaj gonderin sonra 19 lira yukletin dedi dogrumudur??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 24 Şubat 2015; 21:04:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BOLPAKET 500 yazıp göndericeksin aynen.

Arkadaşlar bu bildirimleri nasıl kapatıcaz? Telefon kitliyken bile bildirim gelip telefonun ekranını açiyor ve kendi kendine de ekran kapanmiyor. Bügün tüm gün telefon cebimde ekranı açık kaldı.
  • arkadaşlar, hattı taşıdım fakat turkcell hattı henüz vermediler, yarın vereceklermiş. telefonada bugün gece 00.07 de hattınız takın diye mesaj geldi. gece 00.07 den sonra eski hattım olan aveayı kullanamayacak mıyım?

bilgili arkadaşlar okuyunca cevaplarsa sevinirim.
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    bir bayiye sordum. uzatılmasını bekliyoruz dedi. ama bana göre kesin değil. umarım uzatırlar. çünkü nisanda taahhüt süremiz doluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 24 Şubat 2015; 22:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

arkadaşlar, hattı taşıdım fakat turkcell hattı henüz vermediler, yarın vereceklermiş. telefonada bugün gece 00.07 de hattınız takın diye mesaj geldi. gece 00.07 den sonra eski hattım olan aveayı kullanamayacak mıyım?

Hatti neden vermediler hocam? Ben 3 defa hat tasidim hepsinde hemen sim karti verdiler. Hattinizin tasimasi bittiginde yani gece 00:07den sonra yeni sim karti takmaniz gerekir eski sim kart calismaz

• quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

bir bayiye sordum. uzatılmasını bekliyoruz dedi. ama bana göre kesin değil. umarım uzatırlar. çünkü nisanda taahhüt süremiz doluyor.

Insallah uzatirlar hocam turkcell hem kaliteli hemde paket gayet uygun fiyatli. Yanliz 3 operatörüde kullanmis biri olarak genelde ayni surelerde konusma ve internet kullanmama ragmen turkcellde daha cabuk tukeniyordu paketim, ucretlendirmede bir hile mi yapiyorlar acaba atiyorum konusmada 59.saniyede yeni dakikadan mi sayiyorlar orasini hala cozemedim. Ama yinede uzatirlarsa gecerim varsin paket cabuk tukensin vodafoneda adam gibi mesaj atamiyorum, uzun mesajlarda hep mesajin sonu karisik gidiyor karsi tarafa

• quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

arkadaşlar, hattı taşıdım fakat turkcell hattı henüz vermediler, yarın vereceklermiş. telefonada bugün gece 00.07 de hattınız takın diye mesaj geldi. gece 00.07 den sonra eski hattım olan aveayı kullanamayacak mıyım?

Hatti neden vermediler hocam? Ben 3 defa hat tasidim hepsinde hemen sim karti verdiler. Hattinizin tasimasi bittiginde yani gece 00:07den sonra yeni sim karti takmaniz gerekir eski sim kart calismaz

bana da 2 tane turkcell hattı yarın al dediler. 3.süne gittim verdiler. ellerinde hat yok tatava yapıyorlar bir de yok standart prosedürmüş yok aktifleşmesi gerekiyormuş da. sanki ilk defa hat taşıyoruz.

öyle bir durum olursa başka turkcell e gidin arkadaşlar.

Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin 100 KB’ tır.
    Bu bayağı kötüymüş. Çok çabuk biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 24 Şubat 2015; 23:57:18 >

• Ben geçtim, bugün ilk günüm. İnternet konusunda pişmanım sanırım. Bir günde 100 mb tükettim ve metrobüste full çekiyor görünen 3g, hiç bir sayfayı açmadı, deli etti. Sayfa açmak için metrobüsten inmek zorunda kaldım.
    Yıllardır Avea'dayım böyle birşey yaşadığımı hatırlamıyorum.
  • Avea da 20 lira olan bal paket kullaniyordum. 250 dakika 250 sms 250 mb vardi. Bu paket benim icin cok iyi oldu ozellikle 1 gb internet bu fiyata cok iyi.hemde turkcell hattim olmus oldu.

• internet çabuk bitiyor ve internet hızı aveadan daha kötü.

çekim kalitesi olarak trabzon için söylüyorum avea daha iyi geliyodu bana.asansörde konuşabiliyodum mesela aveadayken :)

1-2 ay takılır sonra yine aveaya geçerim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

BOLPAKET 500 yazıp göndericeksin aynen.

Arkadaşlar bu bildirimleri nasıl kapatıcaz? Telefon kitliyken bile bildirim gelip telefonun ekranını açiyor ve kendi kendine de ekran kapanmiyor. Bügün tüm gün telefon cebimde ekranı açık kaldı.

Servisi açmak için: TLMETRE AC yazip 2222'ye gönder
    Servisi kapatmak için:TLMETRE KAPAT yazıp 2222'ye gönder
  • Bende internet öyle çok hızlı tükenmiyor. Tek sıkıntı yoğunluk olduğunda 3g çalışmıyor. Dün iş çıkış saatinde Şirinevler'de durakta 3g ile bağlantı kuramadım. Full çekiyordu ancak internet yoktu. 2g ile bağlantı sağlanabiliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 25 Şubat 2015; 9:54:55 >
  • arkadaslar benimde numaram acildi simdi lira yuklemeden bolpaket 500 yazip 2222 ye mesaj gonderdim. bana bol 500 icin liraniz yok diyor yani simdi 19 lira yukleyince direk bu tarifeye gececekmiyim yoksa baska birsry yapmam gereklimi?

• yaw hiç bişe yapmadan duruyorum sadece veri açık bi kaç saat sonra kapatıyorum 12mb gitti uyarısı geliyo boyle bişe gormedim
  • hani ben dikkatsiz biriyim ve heyecanla bayiye koşup yanlış işlem yaptım
    ama bayideki elemanın bilgilendirmesi gerekmezmi

geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra bu kampanyanın hazır kartlılara özel olduğunu anlayabildim
    ama ben 2 hattımı taşırken tim çalışanı hangi tarife istiyorsunuz dediğinde defalarca her yöne 500 dakika + 1gb internet + 1000 sms 19 tl olan tarifeyi istiyorum diye söyledim
    sadece tamam deyip işlem yaptı üstelik bu konuşmaya oradaki diğer çalışanda şahit

bende bunun üzerine dün tekrar pttcell e dönmek için başvuru yaptım
    bir daha turkcell ile işim olmaz
  • uzatırsa geçeceğiz ama henüz kesin bilgi yok değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.