Şimdi Ara

Bitti! (TURKCELL) 19 TL' ye her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1GB! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
25
Favori
31.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: torku42

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcelik

Arkadaslar tarife guzel yalniz 19tl yi her ay yuklemek can sıkıcı yani otomatik odeme talimati gibi bi yukleme yontemi var mi her ay konyor alicam diye ugrasmayalim

Bencede bunun bir kolayı olmalı, bir bilen lütfen

İş bankasının online işlemlerinde aylık otomatik olarak yükleme işlemi yapılabiliyor

Ödeme için günü ve miktarını mı seçiyoruz yoksa bitince kendisi mi yüklüyor? orayı burayı arayıp mesaj atmaya gerek kalmıyor değil mi?

Bilgilendirme için teşekkürler.

• dün başvurdum bugun hattın açılma ihtimalı var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcelik

Arkadaslar tarife guzel yalniz 19tl yi her ay yuklemek can sıkıcı yani otomatik odeme talimati gibi bi yukleme yontemi var mi her ay konyor alicam diye ugrasmayalim

Bencede bunun bir kolayı olmalı, bir bilen lütfen

İş bankasının online işlemlerinde aylık otomatik olarak yükleme işlemi yapılabiliyor

Ödeme için günü ve miktarını mı seçiyoruz yoksa bitince kendisi mi yüklüyor? orayı burayı arayıp mesaj atmaya gerek kalmıyor değil mi?

Bilgilendirme için teşekkürler.

Miktarı belirliyordunuz ay başında otomatik olarak hattınıza yüklüyordu. Uzun zamandır bu özelliği kullanmıyorum belki gün belirleme özelliği gelmiştir, bakıp sizi bilgilendiririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar,bende cuma günü Avea'dan geçiş için başvuru yaptım.sim kartıda aldım. bir kaç sorum olacak,cevaplarsanız sevinirim.
    1. Geçişle ilgili hala mesaj gelmedi. Bunu öğrenebileceğimiz bir yer var mı?
    2. Yeni sim kartı eski hat kapanınca mı takıcaz?
    3. Geçiş mesajı en geç zaman gelmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanka511 -- 22 Şubat 2015; 16:13:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanka511 K kullanıcısına yanıt
    1. Sanmıyorum.
    2. Evet.
    3. Hiç gelmeyebilir de (bana öyle olmuştu). Telefonunuzda "sim kart kaydı yapılamadı, engellendi" gibi bir uyarı çıkarsa ya da arama yaptığınızda "şebekeye bağlanamadı" derse yeni sim kartı takarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Şubat 2015; 16:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

benim hatti tasirken super tarife olarak basvuruyu aldi kiz. sabah acilinca hattim bolpaket 500 yazip 2222ye yollucam.bitti gitti.

Hocam bende pttcel 14 luk tarife kullanıyorumda bizde tahhüt yoktu değil mi yani istediğimiz zaman hattımızı başka bi yere taşıyabiliriz ? . Ve nasıl memnunmuunuz turkcellden 100 kb olayı çok mu kötü ?
  • Mersine özel kampanya da iyi. Aynı tarife ama 2gb internet 25 TL
     Bitti! (TURKCELL)  19 TL' ye her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1GB!

• Arkadaşlar bi yardım bütün sayfaları okudum ama sorunuma cevap bulamadım.Bu 100 kb işi kötü mü ve çabuk mu gidiyor mb lar ? 28 şubata ne kaldı şurda
  • ENİGMA. E kullanıcısına yanıt
    Tam sorunuzun cevabı değil ama mobil veriyi sık sık açıp kapatırsanız ya da sık sık kapsama alanı dışında kalırsanız hiç kullanmadan da biter.
  • peki başka önerebileceğiniz tarife var mı 100 km kuralı olmasın şuan sınırsız internetım var ama çok yavaş
    Maalesef onu ben de bulamadım. Şu an boşta olan hattımı Turkcell'e taşıdım. Onunla bu tarifeyi deneyeceğim. 1 ay sonra yeterli gelirse kullandığım PTTCell'i faturasıza taşıyıp Turkcell'le devam edeceğim.
  • İyi ama 6 gün sonra bitmiyor mu kampanya nasıl 1 ay sonra turkcelle geçip devam edeceksiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.

19 TL lik paket fiyatı ve Paketine SMS Bizden ile her yöne 1000 sms hediye kampanyası 14 Şubat 2015 sonrasında BOL 500 paketine kaydolan müşteriler için geçerlidir. 14 Şubat 2015 öncesinde, BOL 500 paketinden yararlanmış müşteriler, paketi aylık 30'TL den kullanmaya ve BOL 500 paketinden yararlandıkları sürece Paketine İnternet Bizden kampanyası ile 1GB hediye internet kullanmaya devam edeceklerdir.

Çok pahalı.

Aveada aile paketi varken woops varken hayatta geçilmez bu pakete.

Ayrıca 5000 dk sınırsız net sınırsız sms verse geçmem turkcelle çekmiyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 22 Şubat 2015; 21:15:01 >

İki ayrı hattım var. Birini Turkcell'e taşıma başvurusu yaptım. Diğeri PTTCell'de. Taşıma gerçekleşince 1 ay süreyle PTTCell'i bir kenara bırakıp bu kampanyayla Turkcell'i kullanacağım. Eğer Turkcell'in 1 GB interneti yeterli gelirse PTTCell'i faturasıza çevirip yedekte tutacağım. Turkcell'le devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Şubat 2015; 19:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

19 TL' ye her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1GB! Ayda sadece 19TL'ye Turkcell kalitesini doya doya kullanmayı çok seveceksiniz

Kampanyaya katılım 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/bol-500-paketi

Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelenler, aylık her yöne 500 dakika konuşma veren BOL 500 Paketi'ni alabilirler. Ayrıca 14 Şubat 2015 sonrasında BOL 500 paketini alan abonelere, Paketine İnternet Bizden Kampanyası ile 1GB internet, Paketine SMS Bizden Kampanyası ile her yöne 1000SMS hediye. Hazır Kart' a geldikten sonra 1 yıl boyunca sadece 19 TL’ye aylık her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1GB internet alabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanyadan son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelip, 14 Şubat 2015 sonrasında pakete başvuran bireysel aboneler, gelmelerini takip eden 360 gün boyunca yararlanabileceklerdir.

Paket iptal edilmedikçe 360 gün boyunca 30 günde bir otomatik yenilenecektir.

Son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır.

Paket kapsamındaki faydaların ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.

Kampanyadan, pakete başvurduğu sırada Süper ve Genç Tarifeli olan aboneler faydalanabilir.

Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

19 TL lik paket fiyatı ve Paketine SMS Bizden ile her yöne 1000 sms hediye kampanyası 14 Şubat 2015 sonrasında BOL 500 paketine kaydolan müşteriler için geçerlidir. 14 Şubat 2015 öncesinde, BOL 500 paketinden yararlanmış müşteriler, paketi aylık 30'TL den kullanmaya ve BOL 500 paketinden yararlandıkları sürece Paketine İnternet Bizden kampanyası ile 1GB hediye internet kullanmaya devam edeceklerdir.

Çok pahalı.

Aveada aile paketi varken woops varken hayatta geçilmez bu pakete.

Ayrıca 5000 dk sınırsız net sınırsız sms verse geçmem turkcelle çekmiyor çünkü.

Aile paketi ve woopsta nasıl tarifeler var. woops'tan bir tarife önerilebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

Hocam pahali falan degil, ayni paket avea 17 tl vodafone 18 tl. Turkcell cekmiyor dediniz ya ona zaten diyecek birsey bulamiyorum, aveaya uc ay bile dayanamadim ben.

Bende turkcelle. 3,5 ay kullanıp geri döndüm aveaya şehir merkezinde 3g yok edge yok gprs de 2 diş alıyor turkcell
  • anladim,ben sanirim.vodafone a gecicem 18lira olan pakete

• Hocam mesajınızı çok trol buldum açıkçası.

Koca mesajı alıntılamak yerine alıntı kullanınız bir dahakine ki yer kaplaması kalabalık yapmasin.

Ayrica turkcell çekmiyor ya da avea dan verdiğiniz diğer örnek Tarifeler ise sadece sizden duyuyorum bu kampanyadan iyi diye.

• eye.Q kullanıcısına yanıt
    iyi tabi hocam. 24,5 liralık tarifeyi, 23 liralık woopsu hiç incelememişsiniz anlaşılan. :)
  • Aveada aynı paket 17 TL. Ben turkcell de oldugum icin mecburen ona geçeceğim. Biraz takılır yine geçerim turkcell e.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.