Şimdi Ara

Kliksa Worldpuan Kampanyası (16 Şubat – 2 Mart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
6
Favori
4.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puan kampanyası kapsamında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 50 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.

18 Mart 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Mart 2015'tir.

• %10 çek dağıtsa kliksa da keşke gg gibi
  • bunların haberını nereden alıyorsunuz üstad. worldpuan sitesinde günceller yazıyor. herneyse worldpuan için n11 yada gg ne zaman var biliniyormu acaba
  • Xyzwq X kullanıcısına yanıt
    n11 de worlde hiç denk gelmedim
  • Puan kampanyası kapsamında 16 Şubat – 2 Mart 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 50 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. arkadaşlar taksit yazmıyor şimdi altın alacaktım 4 taksit ama taksit yazmıyor peşin almak sorundamıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero43

Puan kampanyası kapsamında 16 Şubat – 2 Mart 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 50 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. arkadaşlar taksit yazmıyor şimdi altın alacaktım 4 taksit ama taksit yazmıyor peşin almak sorundamıyız?

Hiçbir kampanya için taksit koşulu yoktur. Tek seferde ifadesi, sizin o an bir kerede ödediğiniz meblağ demektir.
  • zero43 Z kullanıcısına yanıt
    Hocam altını okadar pahalı satıyorlar ki puan falan kalmıyor, çeyregı sımdı sordum 154 den veriyoz dediler, sitede 178 lira...Gram mı almalı acaba
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat, "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet"'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotblastmain

Hiçbir kampanya için taksit koşulu yoktur. Tek seferde ifadesi, sizin o an bir kerede ödediğiniz meblağ demektir.

yani taksitli alabilirim puan kazanmamda sıkıntı olmaz diyorsunuz hocam.Sanki öncekilerde taksitli veya peşin diye bir ayrıntı hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

Hocam altını okadar pahalı satıyorlar ki puan falan kalmıyor, çeyregı sımdı sordum 154 den veriyoz dediler, sitede 178 lira...Gram mı almalı acaba

hocam kuyumcu arkadaşım var gr altın almamı söyledi en az zarar onda 97,2 den satıyorum 96,5 toptancıya verdiğimiz fiyattan alırım dedi opet wolrd kart ile 10 gr aldığımda gramı 107ye gelecek 110lira fark oluyor 100tl yakıt 100tl world puan geldiğinde 90 lira karımız ayrıca 4 ay vadeli kullancağımız paramız oluyor yanlışmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat, "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet"'dir.

bu bilgi World'ün sitesinde kampanya detaylarında geçiyor. ancak kliksa'da böyle bir bilgi yok. saat ve altın sayfalarında da 100 tl worldpuan ibaresi gözüküyor. kliksa'yı aradım, banka ile görüşün isterseniz detayı dediler, bizim sistemimizde böyle bir bilgi bulunmuyor dediler.

nitekim bahsedilen Emlak veya Otomobil ve Motorsiklet gibi kategorileri yok Kliksa'nın. gittigidiyordan kalma bir açıklama gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

bu bilgi World'ün sitesinde kampanya detaylarında geçiyor. ancak kliksa'da böyle bir bilgi yok. saat ve altın sayfalarında da 100 tl worldpuan ibaresi gözüküyor. kliksa'yı aradım, banka ile görüşün isterseniz detayı dediler, bizim sistemimizde böyle bir bilgi bulunmuyor dediler.

nitekim bahsedilen Emlak veya Otomobil ve Motorsiklet gibi kategorileri yok Kliksa'nın. gittigidiyordan kalma bir açıklama gibi geldi bana.

Daha önce de böyle bir kampanyası olmuştu. Öncerli aynı şekilde şartlar yayınlanmış, sonradan değişmişti. O zaman yararlanan bir arkadaş olsa da sonucu söylese.

• Müşteri hizmetleri ile bende görüştüm altın kampanyaya dahil dendi gene alacak olanları ben yönlendirmiş olmıyım içine kurt düşen ya teyıt alsın yada satın alma yapmasın :)
  • Altında geçerli olduğuna inanmak için daha ne yapmaları gerekiyor? Yemin mi etsinler?

Kliksa Worldpuan Kampanyası (16 Şubat – 2 Mart)

Kampanya Detayları

• Puan kampanyası kapsamında 16 Şubat – 2 Mart 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 50 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
    • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL Worldpuan kazanılacaktır.
    • Kazanılan Worldpuan'lar 18 Mart 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Mart 2015'tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 30 Mart 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
    • Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
    • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ,TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
    • kliksa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• ROLLING STONES kullanıcısına yanıt
    puanı verecek olan Yapı Kredi, Kliksa değil. dolayısıyla onlara inanmak yerine YKB'ye inanmayı tercih ederim. evt sayfalarına puan yazmışlar, nitekim saatlerde de aynı şey geçerli. ama YKB kendi sitesindeki açıklamaya açık açık yazmış.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/kliksacom/s-25/c-6288.aspx

benim içim rahat etmedi, altın değil saat alacam. nitekim bu puana güvenip buradan almak istiyordum.

herşeye rağmen puanlar da yatabilir hiç belli olmaz. aynen arkadaşın da dediği gibi içine kurt düşen almasın.. daha önce böyle yazıp da puan kazanan varsa yazsın.

• arkadaşalr bu kampanya opet world cardın kampanyasıyla birleşir mi acaba?
    1000 liraya 200 tl puan alsak süper olurdu.
  • haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • ROLLING STONES kullanıcısına yanıt
    Yok yaaa yeminde etseler, göbekte atsalar bizim milletimizin bi nedense müşteri hizmetleri temsicisine danışası geliyor.

Seviyoruz telefonla konuşmayı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce çok kez denendi altına puan yatıyor,
    ekran görüntüsü de alın içiniz rahat etsin,
    ama siz kalkıp ararsanız bu kapıyı da sonsuza kadar kapatmış olursunuz diğer sitelerde olduğu gibi...
    daha son kampanyadan bizzat aldım ve yüklendi...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.