Şimdi Ara

2si1 'Esprisine gülünmeyen' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yine keyifli bi bölüm olmuş, apple ile ilgili kısıma da sonuna kadar katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 970 Alma arefesindeyken neyse 1 sene sonra başkar kart alırım 3,5GB kart alacğıma
  • Espiri çok hoşuma gittiği ve Talha abi hiç takmadığı için yaptım...

2si1 'Esprisine gülünmeyen' Teknoloji ve Oyun Programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 14 Şubat 2015; 17:53:55 >

• "Bizimkilerde farklı şekilde korunuyo 9 çocuğu yapıp onlarla etrafını kapatıyo rüzgar almayayım diye" :DDDDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 14 Şubat 2015; 21:14:30 >
  • Talha Abi nin Espirisi Fena Değildi hani :D

• Bu da başka bir drone

http://youtu.be/SNPJMk2fgJU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik vallahi bu sefer canımı sıktı,on saniyede bir dokunduruyor yanındaki arkadaşa,ciddiyeti kalmadı benim için.Donanım Haber'den takip edeceğim teknoloji haberlerini.

• İnsanların özelinin özel kalması gerektiği yorumunuzu takdir ediyorum. Son derece doğru, etik, etik ve şereflisiniz.
    Not: Ben esprilerinize gülüyorum.

• kusura bakmayın ama yıllardır izliyorum en boş ve en gereksiz bölüm olmus....

• kusura bakmayın ama yıllardır izliyorum en boş ve en gereksiz bölüm olmus....

• öncelikle yayınlarınız icin teşekkür ediyorum. sizler gibi güzel insanlara kötü sözler söyleyenlere sözlerini iade ediyoruz. sizler gibi değerli zeki insanlara açız. sizlerden ricam yabancı siteleri öyle bir takip edin,ki teknololiyle ilgili hiçbir haber sizden kaçmasın istiyorum. çünkü sizi izledikten sonra başka haberler varmı diye her akşam arayış icine girmeyeyim. naçizane fikrimin değerlendirilmesini önemle rica ediyorum. saygı ve sevgilerimle,,

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.