Şimdi Ara

Fleksy klavye iOS ve Android tarafında 5.2 sürümüne güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fleksy klavye iOS ve Android tarafında 5.2 sürümüne güncellendi

iOS ve Android platformlarının popüler klavye uygulamalarından Fleksy, iki platformda da yeni özellikler kazandığı 5.2 sürümüne güncellendi.

Kişilere platformların standart klavyelerine oranla çok daha iyi bir deneyim vaat eden Fleksy klavye, yayınlanan 5.2 sürümüyle ilk olarak iOS için üç yeni animasyonlu temaya, iki platform için de iki yeni eklentiye kavuşmuş durumda. Bünyesine ayrıca farklı işlemlerin hızlı şekilde yerine getirilmesini sağlayan 7 adet kişiselleştirilebilir kısayol seçeneği dahil edilen uygulama, yine iOS tarafında iCloud temelli cihazlar arası kelime senkronizasyonu sağlıyor, portre modunda daha fazla tuşla geliyor ve 14 Şubat sevgililer gününe özel hazırlanan ücretsiz temasıyla kullanıcılarına ufak bir hediye veriyor.

iOS için 1,98 TL, Android içinse 4,64 TL fiyat etiketiyle satılan Fleksy klavye uygulamasına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

• QWERTY klavye ile Türkçe kullanırken I harfi ile i harfi konusunda sıkıntı var. Normalde varsayılan olarak küçük i yazması gerekirlken ı yazıyor ve özellikle internet adresi ve/veya şifre girerken çok zorluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

QWERTY klavye ile Türkçe kullanırken I harfi ile i harfi konusunda sıkıntı var. Normalde varsayılan olarak küçük i yazması gerekirlken ı yazıyor ve özellikle internet adresi ve/veya şifre girerken çok zorluyor.

Sırf şu belirttiğiniz sebebten ötürü satın almış olduğum uygulamayı geri iade etmek zorunda kaldım.İnanılmaz can sıkıcı bir durum
  • Bir türlü alışamadım buna.Swiftkey kullanıyorum.
  • 1 yıldır kullanıyorum çok iyi klavye
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Adamların destek sayfasından durumu anlattım ve bana bu güncelleme ile düzelteceklerine dair geri dönüş yaptıkları halde düzeltmemişler, tekrar email attım ama geri dönüş olmadı. Halbuki ingilizce klavyede değişiklik yapmayacaklar sadece tahminler türkçe olacak. Neyse, dediğiniz, gibi çok can sıkıcı.
  • Android de denemiştim alışması çok zorr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

Adamların destek sayfasından durumu anlattım ve bana bu güncelleme ile düzelteceklerine dair geri dönüş yaptıkları halde düzeltmemişler, tekrar email attım ama geri dönüş olmadı. Halbuki ingilizce klavyede değişiklik yapmayacaklar sadece tahminler türkçe olacak. Neyse, dediğiniz, gibi çok can sıkıcı.

Destek ekiplerinden Dimitris Verdelis diye bir kisiyle konusyla ilgili ben de maillestim. ilgilenecegini soyledi ancak hala duzeltilmedi. swype ve swiftkeyin screenshotlarini da gondererek karsilastirmali olarak acikladim bakalim napacaklar
  • CnZ kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı kişiyle mailleştim, demek ki Türkçe klavye sorunlarıyla Dimitris ilgileniyor. Ben sadece yazılı olarak bahsettim ama siz iyi yapmışsınız. Bekleyelim bakalım bir sonraki güncellemeye düzelir herhalde. Alışınca cok kullanışlı ve hızlı bir klavye.
  • ilk defa iosdaki programın andoidden ucuz olduğunu görüyorum
  • Amazon Appstore'dan beleşe indirmiştim ve şu an bu yazıyı Fleksy'den yazıyorum, aşırı memnunum; bakalım güncellemede neler gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmin v.s iyi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.