Şimdi Ara

MIUI arayüzü 100 milyon kullanıcıya ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• MIUI arayüzü 100 milyon kullanıcıya ulaştı

Xiaomi'nin akıllı telefon pazarındaki başarıları son döneme damga vursa da aslında firmanın MIUI arayüzü ile adını duyurduğu biliniyor. Arayüz önemli bir dönemi geride bıraktı. 

Firmadan yapılan duyuruda MIUI arayüzünün 100 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktığı duyuruldu. Mayıs 2014 tarihinde 50 milyon kullanıcıya sahip olan arayüzün kısa sürede 50 milyon kullanıcı daha kazanması önemli bir başarı ancak bunda şüphesiz son 6 ayda yaklaşık 30 milyon Xiaomi telefonu satılmasının payı büyük. 

Xiaomi'nin ayrıca Çin'de önemli bir büyüklüğe sahip uygulama mağazası ve çeşitli uygulamaları da yer alıyor. Firmanın yazılım tarafının oldukça güçlü olduğunu belirtmek gerek. Akıllı telefon satışlarını her geçen gün artıran Xiaomi'nin bu yıl sonunda MIUI kullanıcı sayısını da 200 milyon sınırına dayayacağı tahmin ediliyor.  

• Apple'ın çizgilerine bolca rastlanıyor.

Blur'a ve yumuşak tonlara bezenmiş bir arayüz.
  • Deneyecegim bu romu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sevmiyorum hoşuma gitmiyo ama sevenine saygım sonsuz.

• İkonları gerçekten çok iyi Nova'da kullanıyorum.
  • samsung galaxy serisinde bu rom kullanılabilirmi
  • Güzel rom da çoğu cihazın android versiyonlarını güncellemediler.Note 2 miui rom hala 4.1.2 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

samsung galaxy serisinde bu rom kullanılabilirmi

Kullanılır ancak cihaza bağlı, mesela benim cihazımda kullanılamıyor (Samsung Galaxy Trend Plus )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski MTK cihazlarına güncelleme vermiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.