Şimdi Ara

Here Maps uygulaması Android ve Windows Phone için güncellendi, iOS sürümü ise yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Here Maps uygulaması Android ve Windows Phone için güncellendi, iOS sürümü ise yolda

Nokia'nın geliştirdiği harita uygulaması Here Maps Android platformunda 3 Milyon indirilme barajını aşmayı başardı. İndirilme sayısının 3 milyonu aşmasının ardından beta sürecinden çıkan uygulama Android ve Windows Phone için güncellendi.

Yeni güncelleme ile uygulamanın toplu taşıma özellikleri geliştirilirken trafik akışının engelleyebilecek birikinti,gölet gibi iç suları gösteren özellik Water Features'da geliştirilerek daha iyi bir görünüme kavuşturuluyor. Güncelleme ile uygulama Kıbrıs için de yol tarifi desteği sunabiliyor.

Uygulama iOS 7'ye uyumluluk problemi nedeniyle 2013 yılında App Store'dan kaldırılmıştı, ancak Here Maps kısa bir süre sonra iOS platformunda yeniden boy göstereceği söyleniyor.

• Bakalım 10 milyon barajına ne kadar sürede ulaşır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel uygulama sırf bunun için windows phone almayı düşünmüştüm bir zamanlar

• Navigasyon cihazımı satmamı sağlayan yegane uygulama en kısa sürede bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Almanlara satıldı,bence bu daha da gelişebileceği anlamını taşıyor.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Otomobillere entegre edilecek sanırım fakat mobilde WP için umutlu değilim.

Örnek vermek gerekirse Mixradio.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Otomobillere entegre edilecek sanırım fakat mobilde WP için umutlu değilim.

Örnek vermek gerekirse Mixradio.

WP oysa ki en iyi olması gerektiği nokta olmalıydı bu uygulamanın şimdiye dek Nokia etkisiyle lakin pek bilgim olmasa da bu sistem konusunda,halen ümitsiz olmanıza üzüldüm açıkçası.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Belki birgün düzelirler diye umut edenler varsa şimdiden buradan söylemiş olalım.

• Dün ilk defa kullandım oldukça başarılı ancak gelişmesi gereken noktalar var.

İzmir'de yaşıyorum İzmir'de bir yer aramak istediğimde yakın isimde İstanbul'da bir yer varsa direk oraya atıyor. Gideceğim yeri Google Maps'ten bulup el ile işaretledim öyle gidebildim.

Sesli yönlendirmesi, trafik durumunu göstermesi, hızı göstermesi ve sınırı aşınca uyarması, gösterdiği rotalar ve ani rota değişimlerine uyumu çok başarılı. Arama motorunu düzelttiği takdirde en iyilerden biri olacaktır
  • Avrupa'da nasıldır acaba önümüzdeki hafta Avrupa seyahatim olacak iPhone yada androide yükleyebileceğim bedava Güvenilir bir uygulama bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dün ilk defa kullandım oldukça başarılı ancak gelişmesi gereken noktalar var.

İzmir'de yaşıyorum İzmir'de bir yer aramak istediğimde yakın isimde İstanbul'da bir yer varsa direk oraya atıyor. Gideceğim yeri Google Maps'ten bulup el ile işaretledim öyle gidebildim.

Sesli yönlendirmesi, trafik durumunu göstermesi, hızı göstermesi ve sınırı aşınca uyarması, gösterdiği rotalar ve ani rota değişimlerine uyumu çok başarılı. Arama motorunu düzelttiği takdirde en iyilerden biri olacaktır

Konum bilgilerini açmamış olabilirsin, aklıma bu geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

Hocam açık söyleyeyim öyle bir fail yapmış olabilirim çok sıkışık bi durumda kullandım acele ettim

edit: şimdi baktım önce konumu bulup sonra arayınca en yakına göre listeliyor, bu failımı da ibreti alem olsun diye silmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 4 Eylül 2015; 14:00:41 >

• Guzel bir uygulama.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

Hocam açık söyleyeyim öyle bir fail yapmış olabilirim çok sıkışık bi durumda kullandım acele ettim

edit: şimdi baktım önce konumu bulup sonra arayınca en yakına göre listeliyor, bu failımı da ibreti alem olsun diye silmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.