Şimdi Ara

iPad Mini'nin sanal klavyesine kaybolabilir fiziksel tuşlar ekleyen ilginç kılıf: Phorm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iPad Mini'nin sanal klavyesine kaybolabilir fiziksel tuşlar ekleyen ilginç kılıf: Phorm

700 milyar doları aşan piyasaya değeriyle ülke ekonomilerini geride bırakan Apple'ın iPad modelleri, farklı geliştiricilerin hazırladığı birçok ilginç aksesuar ile desteklenmeye devam ediyor. Bu ürünlerin arasından sunduğu fiziksel klavye deneyimiyle ayrılan kılıf modeli Phorm ise oldukça dikkat çekiyor.

iPad Mini, Mini 2 ve Mini 3 için iki farklı renk seçeneğiyle hazırlanan Phorm, iPad'i hem önden hem de arkadan sararak ilk olarak ciddi anlamda bir koruma getiriyor. Esas farkını ise ekran bölümünde kullanılan teknolojiyle koyan ürün, arka bölümünde yer alan mandalın sağa kaydırılmasıyla beraber barındırdığı mikro akışkan kanallardan ekrana berrak bir yağ pompalıyor ve böylece iPad'in dokunmatik klavyesi üzerinde fiziksel hissiyat sağlayan tuşlar elde edilmiş oluyor. Arkadaki mandalın sola çekilmesiyle ise yağı geri çekerek fiziksel klavyeyi kaldıran Phorm, bu işlemleri mekanik olarak yaptığı için de herhangi bir ekstra güç kaynağına ihtiyaç duymuyor.

Şimdilik sadece dik konumda kullanılabilen klavyesiyle fiziksel tuş hissiyatından vazgeçemeyen kullanıcılar için en ilginç deneyimlerden birisi vaat eden Phorm, sadece Amerika için ön sipariş üzerinden 99$ fiyat etiketiyle satılıyor. Ürünün sunduğu tecrübeyi aşağıda yer alan video yardımıyla görebilirsiniz.

iPad Mini'nin sanal klavyesine kaybolabilir fiziksel tuşlar ekleyen ilginç kılıf: Phorm

• Farklı bir ürün

• Müthiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzlarında alırız birtane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99$'a tablet alınır adamlar kılıfı satıyor

• video da neden genişlemesine ekranda göstermemişler yada tam tersi yönünde. yada 3.parti klavyeleri. yoksa desteklemiyor mu. o zaman 99 $ hayatta etmez

• Ne isime yarar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

video da neden genişlemesine ekranda göstermemişler yada tam tersi yönünde. yada 3.parti klavyeleri. yoksa desteklemiyor mu. o zaman 99 $ hayatta etmez

Haberi okumadan yorum yapınca böyle saçmalayabiliyorsunuz. Ne güzel sayenizde gülüyoruz
  • 7.99 usd ali exprese bekliyoruz. :)))

• Çalışma prensibini anlamadım . Arkadakini çekince ekranda sanal noktalar mı çıkıyor . Eğer öyleyse bir işe yaramaz
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    eğlencen buysa ne mutlu bana. ayrıca benim dediklerim nerede yazıyor acaba tam olarak söyler misin? yada boşver söyleme sadece gülmeye devam et.
  • quote:

eğlencen buysa ne mutlu bana. ayrıca benim dediklerim nerede yazıyor acaba tam olarak söyler misin? yada boşver söyleme sadece gülmeye devam et.

Haberi okumuş olsaydın bu saçma soruyu sormazdım benide güldürmezdin.
    Yinede teşelkür ederim

• Gerçekten ilginç ama para vermeye değmez bence

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Yinede teşelkür ederim

okumadığımı nereden çıkarıyorsun arkadaşım. trollük yapmaya çalışıyorsun sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Yinede teşelkür ederim

okumadığımı nereden çıkarıyorsun arkadaşım. trollük yapmaya çalışıyorsun sanırım.

Çünkü İlk mesajında sorduğun soruların cevabı haberde var.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    sadece biri var diğerleri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiiSmash -- 17 Şubat 2015; 11:37:50 >
  • Değişik bi kılıf ama fiyatı çok gibi

• Farklı ama değmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.