Şimdi Ara

Mobil fotoğrafçılık için dünyanın en iyi iPhone 6/6+ kılıfı olarak lanse edilen Moment Case, Kickstarter'da büyük bir başarı elde etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil fotoğrafçılık için dünyanın en iyi iPhone 6/6+ kılıfı olarak lanse edilen Moment Case, Kickstarter'da büyük bir başarı elde etti

Bir yıl önce hazırladıkları Moment Lens ile mobil fotoğraf dünyasından büyük talep gören Moment, mobil fotoğrafçılık için dünyanın en iyi iPhone 6/6+ kılıfı olarak lanse ettikleri yeni ürünleri Moment Case ile de Kickstarter üzerinde büyük bir başarı elde etmeyi başardı.

Apple'ın yeni akıllı telefonları iPhone 6/6+ için özel olarak tasarlanan Moment Case, alt bölümünde yer ala çıkıntı vasıtasıyla elde çekim yapmayı kolaylaştırıyor ve yine bu çıkıntı üzerinde yer alan deklanşör butonuyla (Gücünü düğme pilden alan kılıf, telefon ile Bluetooth LE üzerinden bağlantı kuruyor ve böylece deklanşörde yüksek hassasiyet sağlanıyor) daha etkili bir çekim deneyimi sunabiliyor. Zoom ve geniş açık olmak üzere iki farklı türde üretilen lensleri ayrılabilir şekilde tasarlandığı için taşıma sorunu yaşatmayan kılıf, kendi adını taşıyan özel uygulaması vasıtasıyla da geniş kişiselleştirme olanakları veriyor. Özel boyun askısı ile iPhone 6 ile iPhone 6+'ı tam manasıyla bir kompakt fotoğraf makinesi haline getiren Moment Case, projenin durumuna göre diğer akıllı cihazlara gelebilme potansiyeli de vaat ediyor.

Kickstarter üzerinde konan 100,000$ hedefi bitimine 14 gün kala 450,000$ seviyesine getiren Moment Case, iPhone 6 ve iPhone 6+ için yapılacak en az 125$ (Zoom ya da geniş açı bir lens ile beraber) bağış ile 2015 Haziran ayında elde edilebiliyor. Ürünün açıklayıcı tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. 

• Saçma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videodaki mekanların fotograflarını o aletle cekmek tamamen mantıksız geliyor.
    Iphon'u olan adam güzel bir kamerada alabilir :)

• Neresi saçma acaba ? Bence gayet pratik.geliştirilirse gayet iyi yerlere gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony ve Fujifilm'in harika kompakt ve aynasız cihazları varken bu tarz ürünler bana da gereksiz geliyor.
  • Güzel ürün

• Fiyatı saçma 300 lira etmez kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: VstyLe

Videodaki mekanların fotograflarını o aletle cekmek tamamen mantıksız geliyor.

iPhone'un kamerası gayet kaliteli birde bu zımbırtıyla daha da kaliteli olacaktır.
    Ayrıca bütün dünya iPhone'u Türkiye fiyatıyla almıyor. Yurt dışında bütün amiral gemilerin fiyatları birbirine çok yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: VstyLe

Videodaki mekanların fotograflarını o aletle cekmek tamamen mantıksız geliyor.

iPhone'un kamerası gayet kaliteli birde bu zımbırtıyla daha da kaliteli olacaktır.
    Ayrıca bütün dünya iPhone'u Türkiye fiyatıyla almıyor. Yurt dışında bütün amiral gemilerin fiyatları birbirine çok yakın.

Evet iPhonenin kamerası anı olumsuzlestırmek için yeterli ama gerçekten ona acayip seye gerek yok sırt cantasına 200 liralık kamera atsın ondan daha iyi poz alır

Ayrıca Amerikada

Iphone 6 550 dolar

Lg g3 440 dolar

Meuzu mx4 350 dolar

pek yakın bulamadım

+ sen benim mesajımı tak okumadın bence ben demek istedim ki o mekanların fotosunu iphone 6 ile cekip rezil ederler

• 3000 telefona ver, iyi foto çekecem diye 300 de kılıfa... Akıl fikir...

• VstyLe V kullanıcısına yanıt
    Nokia 1100 kaç para?

Niye Z3, M8, Note 4, fiyatlarını yazmıyorsun da hem nesil olarak eski , hem kalite olarak düşük telefonumsu aletleri yazıyorsun?
    Birde ben bire bir aynı demedim aralarında fiyat farkı çok yok dedim.
    Mesela
    Türkiye'de iPhone 6 16 GB 2500TL, ABD'de 550 $
    Türkiye'de LG G3 16GB 1700TL, ABD'de 440 $

ABD'de 110$ fark var Türkiye'de 800 TL fark var. ABD fiyatına satılsa aradaki fark 250 TL ama Türkiye'de asgari ücrete yakın.
    ABD yaşam koşullarına göre 100$ Türkiye'de 100TL gibi birşey.
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    3000 veren 300 daha verir sıkıntı yok. Ayrıca bu alet herkes için değil meraklısı için. Mesela ben evde pek televizyon izlemiyorum, şimdi gidip 5000 TL'lik Televizyon alsam parayı çöpe atmış olurum.
    Parası ucu ucuna yeten iPhone almasın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 12 Şubat 2015; 21:01:44 >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Tamam.

• TechTR T kullanıcısına yanıt
    Yazıyı güncelledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Nokia 1100 kaç para?

Niye Z3, M8, Note 4, fiyatlarını yazmıyorsun da hem nesil olarak eski , hem kalite olarak düşük telefonumsu aletleri yazıyorsun?
    Birde ben bire bir aynı demedim aralarında fiyat farkı çok yok dedim.
    Mesela
    Türkiye'de iPhone 6 16 GB 2500TL, ABD'de 550 $
    Türkiye'de LG G3 16GB 1700TL, ABD'de 440 $

ABD'de 110$ fark var Türkiye'de 800 TL fark var. ABD fiyatına satılsa aradaki fark 250 TL ama Türkiye'de asgari ücrete yakın.
    ABD yaşam koşullarına göre 100$ Türkiye'de 100TL gibi birşey.

bak guzel kardesım ılk once benim ne demek istedigimi anla hepiniz einstein kesildiniz

ben telefonla fotograf makinesi bir tutulamaz demek istiyorum

uzatmanında bir anlamı yok

aralarındada ciddi fark var iki ulkeyide bir tutma

bir dahada etiketleme beni

• İyi güzel de aparat flaşı kapatıyor.

• kaliteli fotoğraf çekmek istiyorsan en azından canon eos m alın 700 tl

• Sırf telefon ile fotoğraf çekmek isteyenler için güzel
  • Bimiyorlar ki Note 4 olsa ikisinide cope atacaklar

• Ürünün tanıtım videosu, ürünle mi çekilmiş? Çekildi ise süper yoksa ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.